Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Artis
Amsterdam
16:00
Het Derde Servies
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Patronaat
Haarlem
13:00
Stadspodium Amsterdam
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
15:00
Mezz
Breda
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
15:00
Roepaen
Ottersum
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
EKKO
Utrecht
20:30
Innocent
Hengelo
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
Bitterzoet
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
16:00
Artis
Amsterdam
Artis
Amsterdam
13:00
Hofman
Utrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Molen De Ster
Utrecht
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
New Fork
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Taverne
Bergen
20:00
The Pit
Nieuwegein
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Coffeelicious Rotterdam
Rotterdam
16:00
dB's
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:30
Mezz
Breda
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
013
Tilburg
13:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Nijdrop
Opwijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
013
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Patronaat
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De School
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:45
EKKO
Utrecht
zaterdag 06 augustus 2016
TenTemPiés
Artis, Amsterdam
16:00
Pica Pica Parade: Sebastiaan Benjamin (Het Derde Servies)
Het Derde Servies, Rotterdam
20:00
Carnation
Little Devil, Tilburg
23:00
Dabutes / Phalerieau / Skinto & Stepherd / Tom Thomson
Patronaat, Haarlem
13:00
Goldfish Outdoor
Stadspodium Amsterdam, Amsterdam
21:00
Toma-ça
Taverne, Bergen
20:00
Red Fang
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Diamond Thug (SA) / IX
Winston, Amsterdam
zondag 07 augustus 2016
20:00
Bill Burr
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Graine & Olivier Cried Wolf
Hostel Strowis, Utrecht
15:00
Karen Vanhulle (BE) + Uncle Wellington’s Wives (BE)
Mezz, Breda
20:00
Neil Finn
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
15:00
Sunday Soup: Sidell (kanoconcert)
Roepaen, Ottersum
14:00
Belle of Louisville / Gemma Ray / Sinner & the Songfighter
Sonsbeekpark, Arnhem
St. Paul & The Broken Bones
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
Dear John / Frank Rensen
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 08 augustus 2016
Limp Bizkit
013, Tilburg
Nahko And Medicine For The People
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Gemma Ray
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 09 augustus 2016
CJ Ramone
Duycker, Hoofddorp
Larry & His Flask
EKKO, Utrecht
20:30
First Blood
Innocent, Hengelo
21:30
Bob James Quartet - Summer Sessions All Star
North Sea Jazz Club, Amsterdam
FIDLAR
Tolhuistuin, Amsterdam
Henry Rollins
Zuiderparktheater, Den Haag
woensdag 10 augustus 2016
Parade of Lights
Bitterzoet, Amsterdam
Henry Rollins 'Spoken Words'
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Tarrus Riley
Melkweg, Amsterdam
21:30
Tania Maria - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Reagan Youth / The Dwarves
Patronaat, Haarlem
20:30
Trevor Sensor
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Modern Deep Left Quartet
Tolhuistuin, Amsterdam
donderdag 11 augustus 2016
Whitesnake
013, Tilburg
Henry Rollins (Spoken Word)
Effenaar, Eindhoven
22:00
Zomerconcerten: Breaking Levees
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:30
Hofman Live: Milene van der Smissen
Hofman, Utrecht
21:00
Tarrus Riley
Luxor Live, Arnhem
20:00
Into The Grave Pre-Party
Neushoorn, Leeuwarden
Patti Smith
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Delaney Davidson
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 12 augustus 2016
21:00
Oratnitza
Altstadt, Eindhoven
Tribute to Rita Reys - Fay Claassen / Jazz Orchestra of the Concertgeb
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Death Alley / Last Rites Orchestra / Peter Pan Speedrock / Shaking God
De Marktkantine, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
The DC/Denims
Little Devil, Tilburg
Mad Caddies
Melkweg, Amsterdam
23:30
Into The Grave Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
WE LOVE 80'S
Paradiso, Amsterdam
20:00
Highway Orange
PopEi, Eindhoven
21:00
Slow Magic
Rotown, Rotterdam
20:00
Bill Burr - You people are all the same
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 13 augustus 2016
16:30
Lumayna
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
16:00
Iris Penning / Jeanne Rouwendaal
Artis, Amsterdam
Bells of Youth
Artis, Amsterdam
13:00
Concert met appeltaart: Siberian Oxygen, Pravini, Lenya
Hofman, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Soliton
Little Devil, Tilburg
22:00
Aptijt / Jackson Blai / Reinforcement
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Contenders
Molen De Ster, Utrecht
23:30
Into The Grave Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
Pica Pica Parade: Mike Vos (New Fork)
New Fork, Rotterdam
20:00
Morgan Delt
Paradiso, Amsterdam
23:00
Vunzige Deuntjes
Patronaat, Haarlem
21:00
Spijkerblues
Taverne, Bergen
20:00
Drive by Suicide
The Pit, Nieuwegein
zondag 14 augustus 2016
16:00
Steven Troch
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Pica Pica Parade: Wijke (Coffeelicious)
Coffeelicious Rotterdam, Rotterdam
16:00
Curtis Eller American Circus
dB's, Utrecht
Ministry
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Siberian Oxygen & Tunnelbirds
Hostel Strowis, Utrecht
16:30
I Have A Tribe (IE)
Mezz, Breda
Belle and Sebastian
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
The Pointer Sisters
Paradiso, Amsterdam
21:00
Psychic Ills
Rotown, Rotterdam
14:00
Bohemian Betyars / Mizrakh / Resistanzen2
Sonsbeekpark, Arnhem
maandag 15 augustus 2016
Fear Factory
013, Tilburg
13:00
Zomerhappening
Nijdrop, Opwijk
20:00
Gili
Nijdrop, Opwijk
Joep Beving / Maarten Vos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Bl’ast!
Patronaat, Haarlem
dinsdag 16 augustus 2016
20:30
Godspeed you! black emperor
013, Tilburg
20:00
The Midnight Ghost Train
dB's, Utrecht
20:00
Jason Isbell
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Fat Freddy's Drop
Doornroosje, Nijmegen
Fear Factory
Melkweg, Amsterdam
20:00
Israel Vibration
Melkweg, Amsterdam
Method Man & Redman
Q-Factory, Amsterdam
19:45
G-Eazy
TivoliVredenburg, Utrecht
Julia Holter
Tolhuistuin, Amsterdam
Louis C.K.
Ziggo Dome, Amsterdam
woensdag 17 augustus 2016
19:00
MDC
Little Devil, Tilburg
19:30
O Rappa
Melkweg, Amsterdam
20:30
In the Woods / Sigh
Neushoorn, Leeuwarden
The Tallest Man on Earth
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Neurosis
Patronaat, Haarlem
19:45
Jason Isbell
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 18 augustus 2016
20:00
Gold / Moor Mother Goddess / Show Me The Body
De School, Amsterdam
20:00
Mike Massé
Effenaar, Eindhoven
20:45
One Louder: A Wilhelm Scream / Strung Out
EKKO, Utrecht