Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Merleyn
Nijmegen
15:00
Roepaen
Ottersum
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
19:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
De Bosuil
Weert
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oedipus
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Vera
Groningen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
20:15
De Weijer
Boxmeer
16:00
Memory Lane
Rotterdam
19:00
Grounds
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
StudioGonz
Gouda
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Openluchttheater Hertme
Hertme
22:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Landgoed den Vossenbosch
Hoge Hexel
20:30
Duycker
Hoofddorp
21:00
Music Centre The Box
Katwijk
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
Evenementenhal Venray
Venray
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Artis
Amsterdam
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Opera Zalencentrum
Den Haag
22:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
StudioGonz
Gouda
15:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Amicitia Landsmeer
Landsmeer
20:30
The Pit
Nieuwegein
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Vers Rotterdam
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Hedon
Zwolle
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
Paleis Soestdijk
Baarn
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Mezz
Breda
14:30
Iduna
Drachten
Dynamo
Eindhoven
15:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
22:00
Merleyn
Nijmegen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Café Cultura
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
OCCII
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
zondag 03 juli 2016
22:00
Stu Larsen
Merleyn, Nijmegen
15:00
BJ Baartmans / Charl Delemarre / Jara / Sam Schoenmakers / Tjebbe Zeem
Roepaen, Ottersum
14:00
Gipsy Trio Istvan Lichter 3 juli op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
16:00
Deep & the Dudes
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
19:00
Fit For An Autopsy
Little Devil, Tilburg
Nick Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Jordi Repkes / Jurgen Visser / Kyla Brox / The Delta Saints
De Bosuil, Weert
maandag 04 juli 2016
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
The laundry bigband
Vorstin, Hilversum
Allah-Las
TivoliVredenburg, Utrecht
Supersuckers
dB's, Utrecht
dinsdag 05 juli 2016
Vintage Trouble
Melkweg, Amsterdam
Courtney Barnett
Paradiso, Amsterdam
21:30
Rusty Apollo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 06 juli 2016
19:30
Adrian Belew Power Trio
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Chronixx
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kid Congo & the Pink Monkey Birds
Oedipus, Amsterdam
20:00
Melody Gardot
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
The Real McKenzies
Dynamo, Eindhoven
21:00
Tired Lion
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:30
Beirut
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Destruction Unit + Bonne Aparte
Vera, Groningen
20:00
Dani Siciliano
BIRD, Rotterdam
20:30
Joris Roelofs Rope Dance
LantarenVenster, Rotterdam
Cat Power
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 07 juli 2016
20:00
The Real McKenzies
Q-Factory, Amsterdam
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
21:00
Midnight Priest / Overruled
Winston, Amsterdam
22:00
Jahkoy
Paradiso, Amsterdam
Damien Rice
Paleis Soestdijk, Baarn
20:15
Douwe Bob
De Weijer, Boxmeer
16:00
Pica Pica Parade: Project Xenia (Memory Lane)
Memory Lane, Rotterdam
19:00
Faya Fanko / Suzy / Dialorian / Lano / Remedy II / Jèrica / Ayelite /
Grounds, Rotterdam
20:00
Michelle David - the gospel session
BIRD, Rotterdam
20:30
Hermeto Pascoal
LantarenVenster, Rotterdam
vrijdag 08 juli 2016
19:30
Molotov
Melkweg, Amsterdam
21:00
JACOBA / The Visual
Winston, Amsterdam
21:30
Take 6 - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Pogo-a-gogo
Paard, Den Haag
20:30
Big Rivers Aftrap: Undercover (Rolling Stones tribute band)
Bibelot, Dordrecht
20:15
Daniel Norgren
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
The Nefarious Integration
StudioGonz, Gouda
Robin Borneman
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Bløf (Metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
22:00
Excite Events presents: Bday Bash
Vorstin, Hilversum
20:30
Berget Lewis / Leona Philippo / Orkest van het Oosten
Landgoed den Vossenbosch, Hoge Hexel
20:30
Spoil Engine + Support: Hibakusha, Purest of Pain & Xeno
Duycker, Hoofddorp
21:00
Nexo Shape
Music Centre The Box, Katwijk
20:00
Kid Congo & the Pink Monkey Birds
Merleyn, Nijmegen
20:00
Angstgegner
Little Devil, Tilburg
Broederliefde
Evenementenhal Venray, Venray
zaterdag 09 juli 2016
19:30
Beat Bluf en Branie Band
Melkweg, Amsterdam
20:00
Neil Young
Ziggo Dome, Amsterdam
Town of Saints
Artis, Amsterdam
20:00
Blupaint / Charl Delemarre
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
OMI / Sean Paul
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
23:30
Fuzed
Paradiso, Amsterdam
Counting Crows
Paleis Soestdijk, Baarn
20:00
Sena European Guitar Award
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Mathilde Santing
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Broederliefde
Opera Zalencentrum, Den Haag
22:00
F1rstman
Bibelot, Dordrecht
21:00
Basilisk / Elizium
StudioGonz, Gouda
15:00
Marco V. / Thomas Newson
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Concert met een Kroontje
Amicitia Landsmeer, Landsmeer
20:30
Shade of Hatred
The Pit, Nieuwegein
Sturgill Simpson
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Pica Pica Parade: Steye Felix (Vers Rotterdam)
Vers Rotterdam, Rotterdam
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Big Breakout
EKKO, Utrecht
20:00
25 joar Ongenode Gaste: Blood, Zweit & Snaore
Grenswerk, Venlo
20:00
TW Classic
Festivalpark Werchter, Werchter
20:00
Gers Pardoel / Lil Kleine
De Flux, Zaandam
20:00
Lecrae
Hedon, Zwolle
zondag 10 juli 2016
16:30
Niels Geusebroek
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Lecrae
Melkweg, Amsterdam
19:30
Idris Ackamoor & the Pyramids
Paradiso, Amsterdam
Hazmat Modine
Luxor Live, Arnhem
14:00
Electric Company / Lazy / The Hillbilly Moon Explosion
Sonsbeekpark, Arnhem
Bløf
Paleis Soestdijk, Baarn
17:00
The E.B. Blues Band
Taverne, Bergen
20:00
Book of Eli
Mezz, Breda
14:30
Déjà vu, een ode aan CSNY, Her Majesty met o.a Bertolf en Jelle Paulus
Iduna, Drachten
Madball + No Turning Back + Supports
Dynamo, Eindhoven
15:00
Orchestra Twente & Choir Twente
Muziekcentrum Enschede, Enschede
22:00
Kim Sera + Jordi Repkes
Merleyn, Nijmegen
16:00
Tru Tones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Pica Pica Parade: Cor Roelse (Café Cultura)
Café Cultura, Rotterdam
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Night Demon
Little Devil, Tilburg
16:00
Kieron Mc Donald
dB's, Utrecht
20:00
No Man’s Valley
Grenswerk, Venlo
maandag 11 juli 2016
Black Mountain
Doornroosje, Nijmegen
dinsdag 12 juli 2016
20:00
Hopsin
Q-Factory, Amsterdam
20:00
De Hitklub - One Hit Wonders
Paradiso, Amsterdam
20:00
Centuries / Gewoon Fucking Raggen / Wrong
OCCII, Amsterdam
21:00
Kevin Gates
Bitterzoet, Amsterdam