Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Grote Kerk van Epe
Epe
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Vera
Groningen
19:00
Irrational Library Shop
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
C.C. Mechelen
Mechelen
De Spot
Middelburg
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:00
WORM
Rotterdam
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
013
Tilburg
013
Tilburg
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
De Flux
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Max
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
P60
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Gigant
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
19:30
Willemeen
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Pier 15
Breda
21:00
Mezz
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:30
STECK
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Paard
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Energiehuis
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
Iduna
Drachten
21:00
N9
Eeklo
19:30
TAC
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
21:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:45
NiXenMeer
Enschede
23:00
Atak
Enschede
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
So What!
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
22:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
donderdag 11 februari 2016
20:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Grote Kerk van Epe, Epe
20:30
Skunk Anansie
Rockhal, Esch zur Alzette
Stef Bos
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Ram + Bliksem
Vera, Groningen
19:00
Broeder Dieleman
Irrational Library Shop, Haarlem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Singer Theater, Laren
20:00
Devon Allman
Gebr. De Nobel, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Mechelen, Mechelen
De Staat
De Spot, Middelburg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Ledeltheater, Oostburg
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Daniël Arends
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:00
Between The Frames: Japanese Experimental Film/Sound Marathon with Tom
WORM, Rotterdam
Lucky Fonz III
Grounds, Rotterdam
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
22:00
Dutch Music Community
BIRD, Rotterdam
Toto
013, Tilburg
Millencolin
013, Tilburg
21:00
Grim Tim
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Tortoise
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
King Dude
EKKO, Utrecht
20:30
Thijs Borsten daagt uit: Frédérique Spigt / Meral Polat / Thijs Borste
RASA, Utrecht
21:00
Frank / Helm Op / The Odyssee
dB's, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van Kooten
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Serenity / Xandria
De Flux, Zaandam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
New Cool Collective Ft. Mark Reilly
Hedon, Zwolle
vrijdag 12 februari 2016
21:00
The Cool Quest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
The Prodigy tribute by Voodoo People
Max, Alphen aan den Rijn
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
The Doors In Concert
P60, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Escape the Fate
Melkweg, Amsterdam
19:30
King Dalton
Paradiso, Amsterdam
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
De Staat
Paradiso, Amsterdam
Dazzled Sticks
Bitterzoet, Amsterdam
Anderson .Paak / The Free Nationals
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Bazart
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stahlsarg + Weltschmerz
Winston, Amsterdam
20:30
Tombaz Ensemble
Club Antre, Amsterdam
23:30
Brutuzz / Elf Kid / Gomes / GRIMEYARD / Mudde / P Money
Melkweg, Amsterdam
21:00
Eriksson Delcroix
Gigant, Apeldoorn
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
19:30
Heavynight: Daisy D + Death To Decaf + The Unslain + Crimson River
Willemeen, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
The Mulligan Brothers
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
The Black Cult
Pier 15, Breda
21:00
Amber Gomaa
Mezz, Breda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
20:00
King Dude / Kiss The Anus Of A Black Cat
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:30
Fat Harry & The Fuzzy Licks
STECK, Delft
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
De Kraaien
Paard, Den Haag
20:00
Reject The Sickness
Musicon, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:15
Lilian Vieira
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Trio Giphart / Chabot
Energiehuis, Dordrecht
Ton Kas - JABROER
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
NoizBoiz
Bibelot, Dordrecht
20:30
Textures
Bibelot, Dordrecht
Colin Blunstone Band
Iduna, Drachten
21:00
Ansatz der Maschine / Strange and Borderlines
N9, Eeklo
19:30
Iris Penning - CD Release 'Spreken met Suiker'
TAC, Eindhoven
Stick to your Guns
Dynamo, Eindhoven
21:00
Zwelbastard
PopEi, Eindhoven
20:00
The Maureens & Support: Tularosa
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Simon Keizer - Ik & Simon
De Kleine Willem, Enschede
20:45
Etta James Experience
NiXenMeer, Enschede
23:00
Waves HipHop. Beats. Trap. RNB
Atak, Enschede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Toe Maar
Podium 't Beest, Goes
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Dirty Gift
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Lieve Bertha
Goudse Schouwburg, Gouda
Bazzookas
So What!, Gouda
20:30
Sandra van Nieuwland
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Pleinvrees on Tour
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Gerson Main
Patronaat, Haarlem
20:30
Autobahn
Patronaat, Haarlem
23:00
Haarlem Ordinair presenteert: Apres Ski!
Patronaat, Haarlem