Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater De Veste
Delft
19:30
Nijdrop
Opwijk
19:00
De Kreun
Kortrijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Duycker
Hoofddorp
013
Tilburg
Zaal Spectrum
Veenendaal
Meervaart
Amsterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
013
Tilburg
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Bootstraat
Hasselt
Grand Theatre
Groningen
Paard
Den Haag
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Vera
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
BIRD
Rotterdam
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
OT301
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Paard
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
Nijdrop
Opwijk
013
Tilburg
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Koningshof
Maassluis
Luxor Live
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:00
Paradiso
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Extase
Tilburg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Kavka
Antwerpen
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
woensdag 02 december 2015
20:00
Bloc Party
Koninklijk Circus, Brussel
Bob Moses
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bombino
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Veste, Delft
19:30
Citizens!
Nijdrop, Opwijk
19:00
Crobot
De Kreun, Kortrijk
20:30
Cuca Roseta - In Concert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Danny Vera
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Fido Plays Zappa
Duycker, Hoofddorp
Gavin James
013, Tilburg
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Zaal Spectrum, Veenendaal
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Meervaart, Amsterdam
21:30
Jeff Lorber Fusion / Jo Harman / Poogie Bell Band / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mini Mansions
Melkweg, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Nothing More
013, Tilburg
Piepschuim - Op recept (reprise)
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Pondertone
Burgerweeshuis, Deventer
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Roosbeef
Bootstraat, Hasselt
Sean Rowe
Grand Theatre, Groningen
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Paard, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Vera, Groningen
20:30
Soft Machine Legacy
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Stevie Ann
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Computers (UK)
Patronaat, Haarlem
22:00
Thomas Pol in America (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rietveld Theater, Delft
Tim Knol - Lost & Found
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Whitesnake
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 03 december 2015
20:00
Adams
P60, Amstelveen
20:00
Andy Frasco
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Appels met Peren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Bløf
Metropool, Hengelo
20:15
Bob Moses
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Bombino
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Braids
OT301, Amsterdam
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Citizens!
Nijdrop, Opwijk
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Daniël Arends
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Danny Vera
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
De Dijk
De Harmonie, Leeuwarden
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paard, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Wilminktheater, Enschede
23:00
De Sluwe Vos / Locklead / Wouter S
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Sluwe Vos Pres. Kontra LIVE
Doornroosje, Nijmegen
dEUS
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
EL VY
Melkweg, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Evil Invaders
Nijdrop, Opwijk
Fat Freddy's Drop
013, Tilburg
19:00
Golden Earring
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Hallo Venray
Mezz, Breda
22:00
Haymah & World Latin Jazz Quintet in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Hudson Mohawke
Melkweg, Amsterdam
20:30
Huub Stapel - MV²
Koningshof, Maassluis
Jan Akkerman band ft. Benjamin Herman
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Kari Rueslåtten
Boerderij, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Klooster, Woerden
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:00
Leftfield
Paradiso, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Lookapony
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Maaike Ouboter
C.C. Mechelen, Mechelen
20:00
Man From The South + Mark Lotterman
Luxor Live, Arnhem
20:00
Mark Olson
Extase, Tilburg
Milow
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Kielzog, Hoogezand
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nothing More
Kavka, Antwerpen
20:30
Pauw
Rotown, Rotterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Poogie Bell Band
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Raglans (IRL) / Radio Days (NL)
Winston, Amsterdam
21:00
Raketkanon
Paradiso, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Red Snapper
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Refused
Trix, Antwerpen
20:00
Ronnie Flex & Lil' Kleine
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Roosbeef / Stan Lee Cole
De Casino, Sint-Niklaas