Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Hedon
Zwolle
van Beresteyn
Veendam
20:00
Paard
Den Haag
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Weijer
Boxmeer
21:00
De Walrus
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:30
Rotown
Rotterdam
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:00
Kiehool
Burgum
19:00
013
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
P3
Purmerend
20:00
Muziek Organisatie Noord
Groningen
20:00
Atak
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TivoliVredenburg
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Fokker Terminal
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Café de Herberg
Ommen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Islemunda
Rotterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Markant Uden
Uden
20:15
Effenaar
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
013
Tilburg
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cul de Sac
Tilburg
De Muze
Noordwijk
23:00
Mezz
Breda
Het Kielzog
Hoogezand
De Molenberg
Delfzijl
21:00
Brandpunt
Breda
20:30
Simplon
Groningen
Bootstraat
Hasselt
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Oosterpoort
Groningen
Vorstin
Hilversum
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
JH Wollewei
Turnhout
19:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
21:30
Stathe
Utrecht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Capitole
Gent
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Patronaat
Haarlem
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
vrijdag 27 november 2015
20:30
The Atomic Bitchwax
dB's, Utrecht
20:00
The Analogues
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
TenTemPiés
Hedon, Zwolle
Tangerine - In Stereo
van Beresteyn, Veendam
20:00
SYMPHONIC JUNCTION #13: RESIDENTIE ORKEST IN ARABIAN NIGHT
Paard, Den Haag
Sven Ratzke - STARMAN
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:30
Stevie Ann
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Steef de Jong
De Weijer, Boxmeer
21:00
Stakbabber
De Walrus, Groningen
SPEKTRUM XL invites BLACKOUT
Patronaat, Haarlem
20:00
SonA
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Fluor, Amersfoort
20:00
Skere Heren
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Single Pilot / The Cool Quest
Groene Engel, Oss
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:30
Sef
Rotown, Rotterdam
20:30
Savina Yannatou & Primavera en Salonico
RASA, Utrecht
20:00
Sabrina Starke
Grenswerk, Venlo
Ronnie Flex & Lil' Kleine
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Reservoir Dogs Band
De Bosuil, Weert
20:30
R.A. The Rugged Man
Simplon, Groningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:00
Pentagram (Chi)
Kiehool, Burgum
19:00
Operation: Mindcrime
013, Tilburg
20:00
Ntjam Rosie
Luxor Live, Arnhem
NOTORIOUS - RONNIE FLEX
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Nationaal Orkest België / Ozark Henry
Lotto Arena, Antwerpen
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Nachtmusik
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
My Propane + Aeverium (DE)
P3, Purmerend
20:00
Mr. Knowhow
Muziek Organisatie Noord, Groningen
20:00
Mister and Mississippi
Atak, Enschede
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Maria Mendes
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Maison Du Malheur
Estrado, Harderwijk
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Lonely The Brave
Metropool, Hengelo
20:00
Lieve Bertha
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lianne La Havas
TivoliVredenburg, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Krystl
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kommil Foo - Schoft
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kizzy
Fokker Terminal, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
JP & The Seeger Session Band
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Journey Tribute
Café de Herberg, Ommen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Joey Bada$$
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Jay-Way / Lady Shaynah
Islemunda, Rotterdam
20:30
Janne Schra
Effenaar, Eindhoven
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jacqueline Govaert
Theater De Leest, Waalwijk
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Huub Stapel - MV²
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hozier
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Muzeval, Emmen
Hans Teeuwen en The Painkillers
Markant Uden, Uden
20:15
Gotcha! + Extince
Effenaar, Eindhoven
22:00
Gerson Main
Merleyn, Nijmegen
20:00
Gare Du Nord
013, Tilburg
21:00
Fresku
Gigant, Apeldoorn
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Fortunate Sons
Metropool, Hengelo
21:00
Feuerengel
Bibelot, Dordrecht
20:00
Fannelle / HuSo / LGHTNNG
Neushoorn, Leeuwarden
Everything Everything
Melkweg, Amsterdam
20:00
Everyday Robots / Johnny Jester
Cul de Sac, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Muze, Noordwijk
23:00
Enter The Void: Bambounou (FR) + William Kouam Djoko + Eb & Vloed
Mezz, Breda
Drums United
Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Molenberg, Delfzijl
21:00
Disco 101 DJs / Lili Grace
Brandpunt, Breda
20:30
Diff
Simplon, Groningen
Deez Nuts
Bootstraat, Hasselt
De Partizanen - De Partizanen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
Daredevils
Vorstin, Hilversum
20:15
Cristina Branco
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Carpark North
De Helling, Utrecht
20:00
Canshaker Pi
JH Wollewei, Turnhout
19:00
C Duncan
Paradiso, Amsterdam
21:00
Braincasket / Kutschurft
Manifesto, Hoorn
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
Bloc Party
Paradiso, Amsterdam
21:30
Big Hare
Stathe, Utrecht
20:00
Bewilder
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Best of Blues: Bas Paardekooper / The Boom Band / Simo
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Capitole, Gent
20:00
Bark / Bliksem / Diablo BLVD / Invaders
Burgerweeshuis, Deventer
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater De Tuin, Leusden
Afterpartees
Patronaat, Haarlem
20:00
1e voorronde van The Clash of the Coverbands
Poppodium Apollo, Emmen