Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Estrado
Harderwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
Metropool
Hengelo
20:15
Zaal Grooswijck
Koog aan de Zaan
20:00
Bon theater
Medemblik
Bon theater
Medemblik
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
16:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
De Fruitvis
Rotterdam
21:30
V11
Rotterdam
23:30
Baroeg
Rotterdam
O.J.C. Walhalla
Sevenum
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
RASA
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
19:00
Hedon
Zwolle
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Vrankrijk
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
Magasin 4
Brussel
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Bibelot
Dordrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
17:00
Altstadt
Eindhoven
19:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
15:30
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
Gebr. De Nobel
Leiden
15:30
De Kloveniersdoelen
Middelburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Hofman
Utrecht
15:00
dB's
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Arsenaal Theater
Vlissingen
16:00
De Bosuil
Weert
15:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Botanique
Brussel
20:45
Bibelot
Dordrecht
V11
Rotterdam
De Helling
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
21:30
Ernesto's
Sittard
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:30
EKKO
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
18:00
Willemeen
Arnhem
18:15
Willemeen
Arnhem
20:00
De Weijer
Boxmeer
Le Vecteur
Charleroi
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
P60
Amstelveen
18:00
Concerto
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
zaterdag 05 september 2015
20:00
The Misseries / Tim Knol
Estrado, Harderwijk
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Little Devil Allstars / RaMMBaMM! / The Maraboos / Undone Dishes
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
The Kik & Armand
Metropool, Hengelo
20:15
Katriona Gilmore & Jamie Roberts
Zaal Grooswijck, Koog aan de Zaan
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
DieselBurner / The Witch
SplotsZ, Roelofarendsveen
16:00
Blokhut Live
Baroeg, Rotterdam
20:00
Kyteman
De Fruitvis, Rotterdam
21:30
Rachel Sermanni
V11, Rotterdam
23:30
80's and More
Baroeg, Rotterdam
Orgaanklap
O.J.C. Walhalla, Sevenum
17:00
Bas Paardekooper & The Blew Crue
De Fles, Spijkenisse
20:00
The Covering + Kiss My Ass
Little Devil, Tilburg
20:00
Los Pirañas
RASA, Utrecht
21:00
GEWOON TEGEN PUNK FEST met Disturbance / Human Dogfood
dB's, Utrecht
19:00
AlascA / Ewert and the Two Dragons / King Dalton / Our Minor Fall / To
Hedon, Zwolle
zondag 06 september 2015
De Kift
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
De Kift
P60, Amstelveen
Con Brio / The Deslondes / Ryley Walker / Frazey Ford
Paradiso, Amsterdam
19:30
Fashawn
Melkweg, Amsterdam
19:30
Guy Sebastian
Melkweg, Amsterdam
Death Alley
Vrankrijk, Amsterdam
16:15
The Sensational Second Cousins
Gigant, Apeldoorn
16:30
Bai Kamara Jr.
Mezz, Breda
Solids
Magasin 4, Brussel
20:00
Lock & Key + Dock 83 + Wreckage
Musicon, Den Haag
20:00
The Theater Equation
Bibelot, Dordrecht
15:00
ROCK 'N' GRILL - Ernix & Zo
PopEi, Eindhoven
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
19:00
Ricardo Ogi
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:00
Mangalam
Van Abbemuseum, Eindhoven
15:30
Rachel Sermanni
Simplon, Groningen
21:00
VERA/LIVE single releaseparty met: Future Punx + Silver Ferns
Vera, Groningen
20:00
Desray
Vorstin, Hilversum
Powerwolf - Wolfsnaechte Tour 2015
Gebr. De Nobel, Leiden
15:30
Otis Gibbs
De Kloveniersdoelen, Middelburg
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Purmaryn, Purmerend
15:00
Michael Katon & Rob Orlemans + Bag Of Bones
Baroeg, Rotterdam
15:00
Indifference
Hofman, Utrecht
15:00
Utrecht Uitfeest met Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
20:15
Polar Bear
TivoliVredenburg, Utrecht
De Hobbyisten
Arsenaal Theater, Vlissingen
16:00
Tad Morose + Silent Call
De Bosuil, Weert
15:00
Knight Area
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mike Tramp / Mike Tramp & the Rock 'n Roll Circuz
Boerderij, Zoetermeer
maandag 07 september 2015
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
The Slow Show
Het Zonnehuis, Amsterdam
Hinder
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Charlatans
Paradiso, Amsterdam
Foals
Melkweg, Amsterdam
Jim Adkins
Botanique, Brussel
20:45
Slopen is kopen! Vol. 9
Bibelot, Dordrecht
Death Alley + JOY
V11, Rotterdam
All We Are
De Helling, Utrecht
dinsdag 08 september 2015
20:30
Otis Gibbs
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
Torres
Paradiso, Amsterdam
20:30
Amber Kamminga / Angelo Boltini / Loose Ends / Mangold / Scare The Bea
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
21:30
Fez and the Furious
Ernesto's, Sittard
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns (locatie Molen De Ster)
EKKO, Utrecht
woensdag 09 september 2015
Rocky Dawuni
Paradiso, Amsterdam
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
GZA Genius
Melkweg, Amsterdam
20:30
Third World
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kissing Jane / The Soul Travelers
Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen en The Painkillers
Trix, Antwerpen
18:00
Geldersch Metal Treffen
Willemeen, Arnhem
18:15
The Browning (US) + Silent Screams (UK) + Capture The Crown (AUS) + Wa
Willemeen, Arnhem
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
De Weijer, Boxmeer
Solids
Le Vecteur, Charleroi
20:00
Close Up
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
BIRDsessions - Kris Rietveld
BIRD, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
20:00
The Janoskians
TivoliVredenburg, Utrecht
Con Brio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bram Bakker / Marjolijn van Kooten
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Michael Katon & Rob Orlemans
Hedon, Zwolle
donderdag 10 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Open Podium
Victorie, Alkmaar
20:30
Erwin Nyhoff
P60, Amstelveen
18:00
Beans & Fatback
Concerto, Amsterdam
My Morning Jacket
Paradiso, Amsterdam
19:30
Shaka Ponk
Melkweg, Amsterdam
20:00
Otis Gibbs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Paul Smith & The Intimations
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ego Riser / Man as Plague / Meet the Storm
Winston, Amsterdam
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Godfathers
Luxor Live, Arnhem
20:00
Herman Brock Jr.
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Crooked Brothers
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
20:30
Wolter Kroes
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Hans Teeuwen en The Painkillers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Paard, Den Haag
20:00
Alaska Pollock + Matteo
Paard, Den Haag