Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
dB's
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Zaal Grooswijck
Koog aan de Zaan
21:00
Vera
Groningen
20:00
De Fruitvis
Rotterdam
20:00
WSC Skatepark
's-Hertogenbosch
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
RASA
Utrecht
De Eendracht
Gemert
20:00
People's Place
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Bon theater
Medemblik
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
Bibelot
Dordrecht
O.J.C. Walhalla
Sevenum
20:00
Nijend 24
Anderen
21:30
V11
Rotterdam
21:30
Cafe Rocks
Enschede
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
Estrado
Harderwijk
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
16:30
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
P60
Amstelveen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Vrankrijk
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Hofman
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
15:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
15:30
De Kloveniersdoelen
Middelburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
15:30
Simplon
Groningen
19:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
Magasin 4
Brussel
16:00
De Bosuil
Weert
17:00
Altstadt
Eindhoven
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Bibelot
Dordrecht
15:00
dB's
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
De Helling
Utrecht
V11
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Botanique
Brussel
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:45
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
21:30
Ernesto's
Sittard
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Weijer
Boxmeer
18:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:30
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Hedon
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
Le Vecteur
Charleroi
18:15
Willemeen
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
18:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Etten-Leur
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
Spirit of 66
Verviers
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
zaterdag 05 september 2015
21:00
GEWOON TEGEN PUNK FEST met Disturbance / Human Dogfood
dB's, Utrecht
20:00
Iguana Death Cult / The Breaks
Paard, Den Haag
20:15
Katriona Gilmore & Jamie Roberts
Zaal Grooswijck, Koog aan de Zaan
21:00
Kiss 'n' run
Vera, Groningen
20:00
Kyteman
De Fruitvis, Rotterdam
20:00
Lifespite / Milkman / Reproach / Toxic Shock
WSC Skatepark, 's-Hertogenbosch
20:00
Little Devil Allstars / RaMMBaMM! / The Maraboos / Undone Dishes
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Los Pirañas
RASA, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
De Eendracht, Gemert
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
People's Place, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
20:00
Open Up
Bibelot, Dordrecht
Orgaanklap
O.J.C. Walhalla, Sevenum
20:00
Perry Dossett - Heart to heart with Michael Jackson
Nijend 24, Anderen
21:30
Rachel Sermanni
V11, Rotterdam
21:30
Rule Zero / The Undisputed Heavyweights
Cafe Rocks, Enschede
20:00
Russische Romantiek - Rachmaninov, Tsjaikovski en Arenski - Piano, Vio
Edesche Concertzaal, Ede
19:30
T-Monium: Gingerpig e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
The Covenant
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:00
The Covering + Kiss My Ass
Little Devil, Tilburg
19:30
The Kik & Armand
Metropool, Hengelo
20:00
The Misseries / Tim Knol
Estrado, Harderwijk
21:00
The Music of Herbie Hancock
North Sea Jazz Club, Amsterdam
17:00
unPlug & Play
Café de Pilaren, Alkmaar
zondag 06 september 2015
16:30
Bai Kamara Jr.
Mezz, Breda
Con Brio / The Deslondes / Ryley Walker / Frazey Ford
Paradiso, Amsterdam
De Hobbyisten
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
De Kift
P60, Amstelveen
De Kift
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Death Alley
Vrankrijk, Amsterdam
20:00
Desray
Vorstin, Hilversum
19:30
Fashawn
Melkweg, Amsterdam
19:30
Guy Sebastian
Melkweg, Amsterdam
15:00
Indifference
Hofman, Utrecht
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Purmaryn, Purmerend
15:00
Knight Area
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Lock & Key + Dock 83 + Wreckage
Musicon, Den Haag
20:00
Mangalam
Van Abbemuseum, Eindhoven
15:00
Michael Katon & Rob Orlemans + Bag Of Bones
Baroeg, Rotterdam
20:30
Mike Tramp / Mike Tramp & the Rock 'n Roll Circuz
Boerderij, Zoetermeer
15:30
Otis Gibbs
De Kloveniersdoelen, Middelburg
20:15
Polar Bear
TivoliVredenburg, Utrecht
Powerwolf - Wolfsnaechte Tour 2015
Gebr. De Nobel, Leiden
15:30
Rachel Sermanni
Simplon, Groningen
19:00
Ricardo Ogi
Stage Music Cafe, Eindhoven
15:00
ROCK 'N' GRILL - Ernix & Zo
PopEi, Eindhoven
Solids
Magasin 4, Brussel
16:00
Tad Morose + Silent Call
De Bosuil, Weert
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
16:15
The Sensational Second Cousins
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Theater Equation
Bibelot, Dordrecht
15:00
Utrecht Uitfeest met Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
21:00
VERA/LIVE single releaseparty met: Future Punx + Silver Ferns
Vera, Groningen
maandag 07 september 2015
All We Are
De Helling, Utrecht
Death Alley + JOY
V11, Rotterdam
Foals
Melkweg, Amsterdam
Hinder
Melkweg, Amsterdam
Jim Adkins
Botanique, Brussel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:45
Slopen is kopen! Vol. 9
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Charlatans
Paradiso, Amsterdam
The Slow Show
Het Zonnehuis, Amsterdam
dinsdag 08 september 2015
20:30
Amber Kamminga / Angelo Boltini / Loose Ends / Mangold / Scare The Bea
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
21:30
Fez and the Furious
Ernesto's, Sittard
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns (locatie Molen De Ster)
EKKO, Utrecht
20:30
Otis Gibbs
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Torres
Paradiso, Amsterdam
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
woensdag 09 september 2015
22:00
BIRDsessions - Kris Rietveld
BIRD, Rotterdam
20:15
Bram Bakker / Marjolijn van Kooten
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Close Up
Burgerweeshuis, Deventer
Con Brio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
De Weijer, Boxmeer
18:00
Geldersch Metal Treffen
Willemeen, Arnhem
20:00
GZA Genius
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen en The Painkillers
Trix, Antwerpen
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
20:30
Kissing Jane / The Soul Travelers
Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Michael Katon & Rob Orlemans
Hedon, Zwolle
Rocky Dawuni
Paradiso, Amsterdam
Solids
Le Vecteur, Charleroi
18:15
The Browning (US) + Silent Screams (UK) + Capture The Crown (AUS) + Wa
Willemeen, Arnhem
20:00
The Janoskians
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Third World
Paradiso, Amsterdam
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 10 september 2015
20:00
Alaska Pollock + Matteo
Paard, Den Haag
18:00
Beans & Fatback
Concerto, Amsterdam
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
China Crisis
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Con Brio
BIRD, Rotterdam
20:00
Cormac Begley
Etten-Leur, Etten-Leur
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Wilminktheater, Enschede
Delta Saints
Spirit of 66, Verviers
20:00
Ego Riser / Man as Plague / Meet the Storm
Winston, Amsterdam
20:30
Erwin Nyhoff
P60, Amstelveen