Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Speeldoos
Vught
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Oosterpoort
Groningen
De Kreun
Kortrijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Centrale
Gent
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
16:30
Concerto
Amsterdam
Café Querelle
Alphen aan den Rijn
21:00
Cafe de Dikke Stein
Elsloo
19:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Burgerweeshuis
Deventer
BREStheater
Brielle
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Starsound Studio
Utrecht
Spiegeltheater
Middelburg
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Para
Breda
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
P3
Purmerend
19:00
OT301
Amsterdam
21:00
OJC Comeet
Someren
OCCII
Amsterdam
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
N9
Eeklo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
MC Theater
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Manifesto
Hoorn
Mahogany Hall
Edam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Little Devil
Tilburg
21:45
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 27 maart 2015
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
De Speeldoos, Vught
Within Temptation
De Oosterpoort, Groningen
21:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Oosterpoort, Groningen
Raketkanon
De Kreun, Kortrijk
20:15
Ali B beken(d)t
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Cool Quest
De Kelder, Amersfoort
20:30
Lach het weg
De Kattendans, Bergeijk
20:45
KargaLive: Daniel de Jong + The Rag Trade
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Feis
De Helling, Utrecht
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Dzidzolie
De Centrale, Gent
20:00
Battle of the Tributebands (halve finale)
De Bosuil, Weert
21:00
Dead Meadow / Purling Hiss
dB's, Utrecht
21:00
Toby Beard
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
16:30
Tourist LeMC
Concerto, Amsterdam
Joe madman & The Sidewalkers
Café Querelle, Alphen aan den Rijn
21:00
Wille & the Bandits
Cafe de Dikke Stein, Elsloo
19:30
Up The Irons
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. De Werf, Aalst
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Green Hornet / zZz
Burgerweeshuis, Deventer
Pater Moeskroen
BREStheater, Brielle
20:00
Lido - Pelican Fly DJ Set
Botanique, Brussel
20:00
Hannah Cohen
Botanique, Brussel
Popa Chubby
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Mr. Polska
Bibelot, Dordrecht
21:00
Jules Deelder & Bas van Lier: De Deeldeliers
Bibelot, Dordrecht
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Red Vultures - album presentatie
013, Tilburg
zaterdag 28 maart 2015
Golden Earring
Zaantheater, Zaandam
20:00
mantra machine / Nauseahtake / The Fur / Yama
Winston, Amsterdam
20:00
Miss Montreal
Wilminktheater, Enschede
20:00
Gingerpig
Willemeen, Arnhem
20:30
Ntjam Rosie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Orphax / Sindre Bjerga
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
21:30
Sealed XL
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
20:00
Chuck Ragan
Trix, Antwerpen
20:15
Raul Midón
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Sneek, Sneek
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Joris Linssen & caramba
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Intgeniep - Op en haar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
3J'S
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Audio Adam
Taverne, Bergen
20:30
Day Out feestband
Starsound Studio, Utrecht
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Spiegeltheater, Middelburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Spant!, Bussum
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bløf
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Max van den Burg - Amok
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Posttheater, Arnhem
20:00
De Anitaas
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Cameretten
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Gallowstreet
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Trentemoller
Patronaat, Haarlem
20:00
Marike Jager
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Harry Sacksioni
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Memphis Maniacs
Paradiso, Amsterdam
22:30
Formation
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sexton Creeps
Para, Breda
20:00
10 jaar Pacific Parc - dag 1
Pacific Parc, Amsterdam
20:00
JJ Grey & Mofro
Paard, Den Haag
20:30
Woof Woof Ridicule
Paard, Den Haag
20:30
Swinder
Paard, Den Haag
20:00
The Cool Quest
P3, Purmerend
19:00
Subbacultcha Forever
OT301, Amsterdam
21:00
The Bruceband
OJC Comeet, Someren
King Champion Sounds
OCCII, Amsterdam
Claw Boys Claw
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Recession Youth [ep-presentatie]
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Goes & De Gasten (BE) / Fernant Zeste, Rianto Delrue, Bruno Deneckere
N9, Eeklo
20:15
Ruben Hein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Frank Boeijen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Danko Jones
Metropool, Hengelo
20:00
Alexander Marcus
Melkweg, Amsterdam
20:00
Logic
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Meervaart, Amsterdam
20:30
Droog Brood - Kissy Kissy
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
MC Theater, Amsterdam
Racoon
Martiniplaza, Groningen
Stef Classens
Manifesto, Hoorn
De Kift
Mahogany Hall, Edam
Oscar & The Wolf
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
The Midnight Ghost Train
Little Devil, Tilburg
21:45
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Matt The Electrician
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam