Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
C.C. De Ploter
Ternat
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
EKKO
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Taverne
Bergen
20:30
De Brakke Grond
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Estrado
Harderwijk
Paard
Den Haag
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Manifesto
Hoorn
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Botanique
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Amer
Amen
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
StudioGonz
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
16:00
Concerto
Amsterdam
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Theater De Omval
Diemen
De Flux
Zaandam
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:15
EKKO
Utrecht
21:00
Grand cafe Kroonenburg
Amersfoort
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
21:00
N9
Eeklo
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
Bibelot
Dordrecht
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Lux
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:30
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Mezz
Breda
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Botanique
Brussel
21:30
Extrapool
Nijmegen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
NiXenMeer
Enschede
21:00
P3
Purmerend
Theater Carrousel
Ommen
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Luxor Live
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Werftheater
Utrecht
Chassé Theater
Breda
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Doornroosje
Nijmegen
donderdag 05 maart 2015
20:00
Panda Bear - Jib Kidder
Botanique, Brussel
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. De Ploter, Ternat
20:15
Peter Corry - Celtic Rhythms
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater De Storm, Winterswijk
Raketkanon
EKKO, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Romain Virgo
P60, Amstelveen
20:00
Roosbeef
Paard, Den Haag
20:00
Satelite Stories
Paradiso, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Singer-Songwriter Sessions
Taverne, Bergen
20:30
Sonic Soirée #32 | Klarälven, Soldier's Heart & Team William
De Brakke Grond, Amsterdam
21:00
Sue the Night + Kinetophone
Vera, Groningen
20:00
Sunday Sun
Estrado, Harderwijk
Sven Hammond
Paard, Den Haag
20:00
The Ex
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Ragbags
Manifesto, Hoorn
Theatertour 'Herinneringen'
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Hoftheater, Raalte
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Wallace Vanborn
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
We Are The City
Botanique, Brussel
vrijdag 06 maart 2015
22:00
All We Are
Paradiso, Amsterdam
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Awna Teixeira
De Amer, Amen
20:00
Axelle Red - Acoustic
De Spil, Roeselare
20:00
Basilisk / Brassum / Emperors
StudioGonz, Gouda
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Bewilder / Max Meser / Paulusma
Bibelot, Dordrecht
20:00
Bo Saris
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
16:00
Bruut!
Concerto, Amsterdam
Cairo Liberation Front
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Cameretten
Theater De Omval, Diemen
Candybar Planet / Monomyth
De Flux, Zaandam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Challenger
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Chris van der Ende
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:15
Clash of the Titans (ronde #3)
EKKO, Utrecht
21:00
Comedy Inc.
Grand cafe Kroonenburg, Amersfoort
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
21:00
Comm'Unité: Jaune Toujours (BE)
N9, Eeklo
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater Sneek, Sneek
20:00
De Sluwe Vos
Melkweg, Amsterdam
21:00
Deep Purple - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Delain
Bibelot, Dordrecht
Di-rect
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Do | Uncovered
Meervaart, Amsterdam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Lucent Danstheater, Den Haag
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Spant!, Bussum
20:00
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Agnietenhof, Tiel
20:30
Fatoumata Diawara
LantarenVenster, Rotterdam
Fink
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Forever After (UK) / Forkupines (D)
De Bakkerij, Castricum
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Spant!, Bussum
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Scheldetheater, Terneuzen
Frazey Ford & Band
Lux, Nijmegen
20:00
Freak Kitchen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:30
Friends of the Family
Simplon, Groningen
20:30
Gare Du Nord
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Get off my Shoes
Mezz, Breda
20:30
Gotcha!
Groene Engel, Oss
20:00
Guster
Botanique, Brussel
21:30
Haco + Tonic Train
Extrapool, Nijmegen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hans van Haeften - Orgelrecital
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Harp Mitch & The Bluescasters
NiXenMeer, Enschede
21:00
Henny Vrienten, En Toch...
P3, Purmerend
Henry van Loon | Sluimer
Theater Carrousel, Ommen
21:00
Holy Water Brothers
Nederland Drie, Wateringen
20:00
Ian Siegal
Gigant, Apeldoorn
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Agora Theater Druten, Druten
Jeff Finlin
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Jeffrey Spalburg | Baas
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Perron-3, Rosmalen
Jodymoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Joep Pelt
Luxor Live, Arnhem
Joris Linssen & caramba
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Jungle By Night
Luxor Live, Arnhem
20:00
Kinghiss / Komatsu
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Lach het weg
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Little Axe
Grounds, Rotterdam
20:30
Lookapony + The Black Tambourines (UK)
Effenaar, Eindhoven
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Werftheater, Utrecht
Marike Jager
Chassé Theater, Breda
Mary Black
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Meatbodies
Doornroosje, Nijmegen