Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Mezz
Breda
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Het Veur Theater
Leidschendam
De Muze
Noordwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Paard
Den Haag
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Grenswerk
Venlo
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Manifesto
Hoorn
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
013
Tilburg
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Paradiso
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Roma
Antwerpen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
22:00
Vera
Groningen
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
The Bull's Eye
Assen
Bibelot
Dordrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Gebr. De Nobel
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Ogterop
Meppel
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Doornroosje
Nijmegen
Paard
Den Haag
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Atak
Enschede
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 28 januari 2015
21:00
Klangstof
Mezz, Breda
21:00
Lady Dandelion
Paradiso, Amsterdam
21:30
Nos Otrobanda / Sherry Dyanne / Sinas / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
SILVA, MOENS & VAN DER LEY (DUVELVIBES SESSIONS)
BIRD, Rotterdam
donderdag 29 januari 2015
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Lievekamp, Oss
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Het Veur Theater, Leidschendam
Joris Linssen & caramba
De Muze, Noordwijk
20:00
Ali B beken(d)t
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schaffelaartheater, Barneveld
Grant-Lee Philips / Howe Gelb
Paard, Den Haag
20:00
The Phantom Four
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
The Original USA Gospel Singers
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
De Staat
Grenswerk, Venlo
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
New Cool Collective
Luxor Live, Arnhem
20:00
Shirma Rouse
Paradiso, Amsterdam
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Markant Uden, Uden
20:00
Bo Saris
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Last Fear / Mutator
Manifesto, Hoorn
Korn
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Sara Kroos | Van Jewelste
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tee Pee Records showcase: Harsh Toke
013, Tilburg
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (premiere)
Theater De Veste, Delft
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Agnietenhof, Tiel
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tim Knol
De Weijer, Boxmeer
20:00
Boner Petit / Close Up / Couleur Cafe
dB's, Utrecht
20:00
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Die Antwoord
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Thomas Baggerman Trio
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Luke Winslow King
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Renee van Bavel
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Raìces Cubanas
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Max van den Burg - Amok
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lenette van Dongen | Roedel (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Diligentia, Den Haag
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Junushoff Theater, Wageningen
Justin Townes Earle
Paradiso, Amsterdam
20:15
Mister and Mississippi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Lach het weg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Orlando Julius & The Heliocentrics
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Meervaart, Amsterdam
20:30
Cameretten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Stef Bos
De Roma, Antwerpen
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
De Maaspoort, Venlo
20:30
Natalie Prass
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Janne Schra
Hedon, Zwolle
21:00
Doktor Schnitt
Grounds, Rotterdam
21:00
Soonar
Metropool, Hengelo
22:00
Naomi Punk
Vera, Groningen
22:00
Diona Fox & her Ragdolls
BIRD, Rotterdam
22:00
Mr. Knowhow
The Bull's Eye, Assen
vrijdag 30 januari 2015
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Bibelot, Dordrecht
Daniël Arends - Carte Blanche
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wallace Vanborn
Gebr. De Nobel, Leiden
Hans Liberg - ATTACCA
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon | Sluimer
De Nieuwe Kolk, Assen
Joris Linssen & caramba
Schouwburg Ogterop, Meppel
18:30
Grauzone
Melkweg, Amsterdam
19:00
Inquisition
Doornroosje, Nijmegen
Vandenberg's Moonkings
Paard, Den Haag
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Marike Jager
Agnietenhof, Tiel
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:00
Anuar - Integer
Theater De Omval, Diemen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Bo Saris
Hedon, Zwolle
20:00
KING OF THE WORLD + THE ANN LIES BLUESBAND
Podium 't Beest, Goes
20:00
Fata / Kraantje Pappie
Luxor Live, Arnhem
20:00
Max van den Burg - Amok
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Adam Lambert / Queen
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Phantom Four
Luxor Live, Arnhem
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Obituary
Atak, Enschede
20:00
The Original USA Gospel Singers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam