Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Maaspoort
Venlo
19:30
De Pul
Uden
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ernesto's
Sittard
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Hofman
Utrecht
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Little Devil
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
20:30
Maassilo
Rotterdam
19:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
21:00
Musicon
Den Haag
20:30
Musis
Arnhem
19:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
23:00
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
20:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
P3
Purmerend
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradox
Tilburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Taverne
Bergen
18:00
TexMex
Spijkenisse
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Wilminktheater
Enschede
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
A9 studios
Uitgeest
18:30
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Brigant
Arnhem
20:15
C.C. De Adelberg
Lommel
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Café JORIS
Tilburg
20:30
Chassé Theater
Breda
vrijdag 19 december 2014
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Maaspoort, Venlo
19:30
Seven Eleven
De Pul, Uden
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Fête d' Hiver
De Zwerver, Oostende
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (première)
Diligentia, Den Haag
20:00
Ronald Smink
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
King of the World
Effenaar, Eindhoven
Jett Rebel
Effenaar, Eindhoven
20:00
LIVE: RockaCantina
Ernesto's, Sittard
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Flint, Amersfoort
20:00
Hallo Venray
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Vriendenfeest
Gigant, Apeldoorn
20:30
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Taymir
Grenswerk, Venlo
21:00
Rollerdisco! met Falco Benz + Radio Feelgood + DJOOP
Groene Engel, Oss
21:00
Kayak
Hedon, Zwolle
21:00
Ares - Road Trip Tour
Hedon, Zwolle
Ben Howard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Jack Friday Live: The Dirty Napkinz
Hofman, Utrecht
dEUS
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Kerstborrel met o.a. Doodskop
Little Devil, Tilburg
Hausmagger / Orgaanklap
Luxor Live, Arnhem
20:30
How To Throw a Christmas party (locatie: Maassilo)
Maassilo, Rotterdam
19:30
Femke Meines
Manifesto, Hoorn
20:30
Crystal Dream
Metropool, Hengelo
21:00
The Deaf
Metropool, Hengelo
20:00
Lose Control
Mezz, Breda
20:30
Fixkes
Mezz, Breda
21:00
The Return of the Walkman
Musicon, Den Haag
20:30
Marjolein Meijers - Oud en nieuw
Musis, Arnhem
19:30
Robert Henke Lumière
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
23:00
Atlantic Attraction / Gifter
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
20:00
All Stars Project / Axenzion / Sarless
Nederland Drie, Wateringen
20:00
Jon Auer / Ken Stringfellow
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Ray Bonneville
NiXenMeer, Enschede
20:00
Ruben Hein / The Fresh Cuts
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Absolute Bowie (UK)
P3, Purmerend
20:00
Kraantje Pappie
P60, Amstelveen
20:00
Only Seven Left
Paard, Den Haag
00:00
Paradisoul
Paradiso, Amsterdam
Blaudzun
Paradiso, Amsterdam
Benjamin Herman / Daniel von Piekartz
Paradox, Tilburg
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Parktheater, Eindhoven
20:00
Stef Classens
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Posttheater, Arnhem
20:00
Piepschuim - Recept
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Metallica - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg Almere, Almere
Hadewych Minis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Intgeniep - Op en haar
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Live: Black and White
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Rico & A.R.T.
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bewilder
Taverne, Bergen
18:00
Blok 1A / Faith Ends Here / Obtruncation / Primitive
TexMex, Spijkenisse
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Cameretten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Löyly
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
3JS - Acoustic Christmas
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Nathalie Pires & Ana Salazar
TivoliVredenburg, Utrecht
Dotan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Matiss Cudars Quartet / Yuri Honing
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Vreemd Wild
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Toomler Theater, Amsterdam
De Kift
Vera, Groningen
20:00
The Phantom Four
Vorstin, Hilversum
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Challenger
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Wilminktheater, Enschede
21:00
IX / Reindier
Winston, Amsterdam
22:00
Ficky Stingers
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 20 december 2014
B-Brave
A9 studios, Uitgeest
18:30
ANIday
Baroeg, Rotterdam
Nielson
Bibelot, Dordrecht
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
BREStheater, Brielle
20:00
Lifeless Past / Login Collectief / Non Alignment Pact
Brigant, Arnhem
20:15
Rick de Leeuw
C.C. De Adelberg, Lommel
20:30
Jan Rot - Kampvuur
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
Cameretten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Infloyd
Cacaofabriek, Helmond
17:00
unPlug & Play
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Grim Tim
Café JORIS, Tilburg
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Chassé Theater, Breda