Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater Hofpoort
Coevorden
21:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Vera
Groningen
20:00
Victorie
Alkmaar
Vorstin
Hilversum
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
C.C. Stroud
Putten
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
16:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
De Bonte Wever
Assen
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
De Kelder
Amersfoort
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
19:30
De Meester
Almere
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Speeldoos
Vught
De Zwerver
Oostende
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
EKKO
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gelredome
Arnhem
Go Planet
Enschede
20:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
22:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Groene Engel
Oss
Hedon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Klooster
Woerden
20:00
Iduna
Drachten
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
21:30
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
N9
Eeklo
20:00
Nozem & De Non
Heemskerk
20:00
O.J.C. De Roos
Deurne
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
vrijdag 21 november 2014
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Wende Snijders - L.R The Theatre Sessions
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Anuar - Integer
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Intgeniep - Op en haar
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hadewych Minis
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Hofpoort, Coevorden
21:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Tom Freund
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Kintsukuroi
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Max van den Burg - Amok
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Tangarine
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Confronting Entropy European Tour MMXIV: Ulcerate + Wormed + Solace Of
Vera, Groningen
20:00
Clan Of Xymox
Victorie, Alkmaar
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Vorstin, Hilversum
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Horisont + Spiders + Vidunder
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Stromae
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 22 november 2014
20:00
Only Seven Left
013, Tilburg
Hadewych Minis
Agnietenhof, Tiel
15:00
Rotterdam Deathfest
Baroeg, Rotterdam
20:30
Iona
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Le Peuple de l'Herbe
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Nachttuin ft. Fullcrate x Mar
Burgerweeshuis, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Rick de Leeuw
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Stroud, Putten
17:00
The Headless Roosters
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Capellenborg Theater, Wijhe
16:00
The Cool Quest
Concerto, Amsterdam
21:00
Stef Classens
Corneel, Lelystad
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:00
Julia Oschewski Leerlingen Concert
De Badcuyp, Amsterdam
20:30
Bouke / Jannes / Rene Karst
De Bonte Wever, Assen
21:00
Harry & de Gebroeëke Zwiêgelkes
De Bosuil, Weert
20:00
Admiral Freebee
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Popronde Afterparty: David Douglas + PAUW + Yuko Yuko
De Kelder, Amersfoort
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
De Maaspoort, Venlo
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Meenthe, Steenwijk
19:30
An Acoustic Evening | o.a. Douwe Bob
De Meester, Almere
Electric Six
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Tom Freund
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
21:00
WOE + GLORIA LEWIS + SATIVA
De Peppel, Zeist
20:00
Frequency Drift
De Pul, Uden
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
De Speeldoos, Vught
Paus
De Zwerver, Oostende
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Go Back To The Zoo
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Wreckless Eric
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Steve Summers / Voiski
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Deafening / Diggeth / The Spax @ J.C. de Dukdalf
Dukdalf, Wieringerwerf
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Figi Theater, Zeist
21:00
Moss + Beginners
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Qlimax
Gelredome, Arnhem
K3
Go Planet, Enschede
20:30
BeeJay & The Memphis Project
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
22:30
Bastards Ball / Fourward / Jade / Low5 B2B Mr Cranes / MC Loudly / Min
Grenswerk, Venlo
20:00
EgbertLIVE / Bram de Winter / Rogier Zeebregts
Groene Engel, Oss
Tower of Power
Hedon, Zwolle
23:00
Sabotage
Hedon, Zwolle
21:00
Blues Night VI: Band of Friends
Het Bolwerk, Sneek
Daniël Arends - Carte Blanche
Het Klooster, Woerden
20:00
Fryskbloed Muzyk Festival
Iduna, Drachten
20:30
David Olney
In The Woods, Lage Vuursche
21:30
Certain Animals / Kamchatka
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Stevie Ann
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
22:00
Rusty Nuts
Little Devil, Tilburg
20:00
Charles Aznavour
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Clan Of Xymox
Luxor Live, Arnhem
23:00
Altoooooh! 80's & 90's Alternative
Luxor Live, Arnhem
23:00
Marc Bijl - Live as Art
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ellen Foley
Manifesto, Hoorn
20:30
Harry Sacksioni | Stringdance
Meervaart, Amsterdam
19:30
Sleaford Mods
Melkweg, Amsterdam
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
21:00
MacSwordfish
Mezz, Breda
20:00
The Mad Trist
Musicon, Den Haag
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Caro Emerald
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Nick Mulvey
Muziekgieterij, Maastricht
22:30
JazzLab: Albumpresentatie Savoy Room
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Dans Dans
N9, Eeklo
20:00
The Phantom Four
Nozem & De Non, Heemskerk
20:00
Grim Tim
O.J.C. De Roos, Deurne
20:00
Kiss Lickss
O.J.C. De Trucker, Pijnacker