Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Iduna
Drachten
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:30
De Hofnar
Aalten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Paard
Den Haag
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Club Vibes
Rotterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
17:00
Concerto
Amsterdam
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Koningshof
Maassluis
21:30
De Zwerver
Oostende
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Netwerk
Aalst
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
De Badcuyp
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:30
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
Artishock
Soest
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
TivoliVredenburg
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
Vera
Groningen
19:00
N9
Eeklo
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Posttheater
Arnhem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
So What!
Gouda
20:30
NAXT Stage
Almelo
Roepaen
Ottersum
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Abe Lenstra Stadion
Heerenveen
20:30
RASA
Utrecht
20:15
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Mezz
Breda
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Effenaar
Eindhoven
22:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Chassé Theater
Breda
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater in de Steeg
Den Haag
22:00
Xinix
Nieuwendijk
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Crown theater
Aalsmeer
16:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:00
Havenkwartier
Deventer
20:00
Dansschool De Rijk
Nieuwegein
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Rotown
Rotterdam
20:00
Prinsenhof
Best
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
EKKO
Utrecht
Vorstin
Hilversum
16:30
Concerto
Amsterdam
20:00
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
vrijdag 24 oktober 2014
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ntjam Rosie - The One
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Nits - NITS?
Iduna, Drachten
Navarone
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:30
Natural Science
De Hofnar, Aalten
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:00
Musclefarm
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
Moss
Paard, Den Haag
Monomyth
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Marco Borsato
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Magnus
Effenaar, Eindhoven
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
De Nieuwe Kolk, Assen
Lisa Stansfield
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Lean On Me - The Songs of Bill Withers
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Kraak & Smaak
Victorie, Alkmaar
20:00
KingFisher Sky
Paard, Den Haag
20:00
Ken&Mary / Neon Rainbows / Otis
Club Vibes, Rotterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
17:00
Joep Pelt
Concerto, Amsterdam
22:00
Joe madman & The Sidewalkers
J.C. Elektra, Sliedrecht
21:00
Jethro Tull's Martin Barre & band
De Bosuil, Weert
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Koningshof, Maassluis
21:30
In The Picture
De Zwerver, Oostende
20:00
Hitmachine
Duycker, Hoofddorp
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Theater Sneek, Sneek
20:00
Hailu Mergia with Tony Buck & Mike Majkowski / Jerusalem In My Heart
Netwerk, Aalst
20:00
Hadewych Minis
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Guitar Dinner Special met Wim den Herder & Franco Morone
De Badcuyp, Amsterdam
Gregory Alan Isakov
Doornroosje, Nijmegen
Gers Pardoel
Luxor Live, Arnhem
20:30
Gare Du Nord
Groene Engel, Oss
20:00
Gabriel Rios
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Free the Robots
Nijdrop, Opwijk
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
De Speeldoos, Vught
20:00
eOverload
Artishock, Soest
20:00
Elle Bandita (NL) + (support) Heller
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Eefje De Visser
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Droog Brood - Toppers in de mist
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Dr. Hirschfeld / Xarah von den Vielenregen
TivoliVredenburg, Utrecht
Douwe Bob / Michael Prins
Hoftheater, Raalte
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Disturbance
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Disaster Crew
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
Di-rect
TivoliVredenburg, Utrecht
DeWolff
Bibelot, Dordrecht
Delain + Autumn
Vera, Groningen
19:00
De Piepkes
N9, Eeklo
20:30
De Kift
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Carte Blanche
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Cornered / New Morality
So What!, Gouda
20:30
Circle II Circle
NAXT Stage, Almelo
Chuck Prophet
Roepaen, Ottersum
21:00
Chi Coltrane
Vorstin, Hilversum
20:30
Chef'Special
Doornroosje, Nijmegen
19:30
CCR Coverband / Happy Brothers / Livin' Blues / Massada / The Blues B
Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
20:30
Caravana Rabequeiros de Pernambuco en Renata Rosa
RASA, Utrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Bradley's Circus
Mezz, Breda
21:00
Blender + De Deeldeliers
De Peppel, Zeist
20:30
Bells of Youth
Effenaar, Eindhoven
22:00
Barb Wire Dolls
Little Devil, Tilburg
21:00
Band Of Glory
Hedon, Zwolle
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Chassé Theater, Breda
Antimatter
Cacaofabriek, Helmond
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Bouwkunde, Deventer
American Aquarium
Theater in de Steeg, Den Haag
22:00
Allez Mama
Xinix, Nieuwendijk
Alain Clark
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Aestrid
Patronaat, Haarlem
zaterdag 25 oktober 2014
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Wouter Hamel
Patronaat, Haarlem
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding
Crown theater, Aalsmeer
16:00
Vocal Jazz Day Trip met Ilse Huizinga
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Urbanus Zelf!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Tribute to Sting
North Sea Jazz Club, Amsterdam
15:00
Transport League
Havenkwartier, Deventer
20:00
Touch of Toto
Dansschool De Rijk, Nieuwegein
Tomatito
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Thomas Azier (locatie: Maassilo)
Rotown, Rotterdam
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Prinsenhof, Best
22:00
The Slow Club
Paradiso, Amsterdam
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Theater de Koornbeurs, Franeker
The Magic Numbers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Hoax
Victorie, Alkmaar
20:30
TenTemPiés
EKKO, Utrecht
Tangarine
Vorstin, Hilversum
16:30
Sietske Roscam Abbing
Concerto, Amsterdam
20:00
Scarecrow Reunion
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
20:30
Sabrina Starke
TivoliVredenburg, Utrecht