Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
Luxor Live
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
21:00
Mezz
Breda
P60
Amstelveen
Hedon
Zwolle
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
22:00
Paard
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Atak
Enschede
20:00
Vorstin
Hilversum
19:30
De Pul
Uden
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Merleyn
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
19:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
De Amer
Amen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
PopEi
Eindhoven
17:00
Concerto
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Groene Engel
Oss
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Vera
Groningen
21:30
V11
Rotterdam
22:15
Rotown
Rotterdam
Podium 't Beest
Goes
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
So What!
Gouda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Lazarus
Leiden
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Blanko
Emmen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Bibelot
Dordrecht
18:30
RASA
Utrecht
20:00
De Meester
Almere
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
N9
Eeklo
Effenaar
Eindhoven
21:00
Mezz
Breda
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Dok6
Panningen
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
dB's
Utrecht
013
Tilburg
21:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
17:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Mezz
Breda
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paard
Den Haag
Muziekstroom
Dordrecht
20:30
dB's
Utrecht
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Manifesto
Hoorn
23:00
Hedon
Zwolle
vrijdag 03 oktober 2014
20:30
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
BREStheater, Brielle
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
BURLESQUE KINGDOM + ELECTROSWING NIGHT
Winston, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
22:00
Cell 29
De Fles, Spijkenisse
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
Colin Blunstone
Luxor Live, Arnhem
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Darkane
Het Bolwerk, Sneek
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Wesopa Weesp, Weesp
21:00
De Dijk
Mezz, Breda
De Jeugd Van Tegenwoordig
P60, Amstelveen
Def Americans
Hedon, Zwolle
20:00
Diolegacy / Volbeat (tribute)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Dobermann + Bail + Helldriver
De Bosuil, Weert
20:30
Drie Keer Niks / Paul Mulder
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Emil Landman
De Helling, Utrecht
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
22:00
F / Splendid
Paard, Den Haag
20:30
Falloch / Lantlôs
Luxor Live, Arnhem
Fish
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Fixkes
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Friday Night Out
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Fris
Effenaar, Eindhoven
Future Islands
Melkweg, Amsterdam
Hadewych Minis
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Hallo Venray
Atak, Enschede
20:00
Herder
Vorstin, Hilversum
19:30
How About Eve
De Pul, Uden
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Perron-3, Rosmalen
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Jay Brannan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Judy Blank
Merleyn, Nijmegen
22:00
Judy Blank
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
De Weijer, Boxmeer
20:00
Lavinia Meijer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
19:30
Lil' Kleine / Ronnie Flex
Duycker, Hoofddorp
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Mangrove
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Mark Foggo
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Martyn Joseph
De Amer, Amen
20:00
Master (USA) + Vomitile (CY) + Acid Death (GR) + Scargod (A)
Little Devil, Tilburg
20:15
Max Raabe & Palast Orchester
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Metaalfabriek
PopEi, Eindhoven
17:00
Mick Ness
Concerto, Amsterdam
Mirusia Louwerse
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Moss
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Nachtbeest Snelle Jelle + Wantigga
Groene Engel, Oss
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Goudse Schouwburg, Gouda
Navarone
Vera, Groningen
21:30
Nouveau Vélo
V11, Rotterdam
22:15
Nouveau Vélo // Locatie: V11
Rotown, Rotterdam
Paceshifters
Podium 't Beest, Goes
Passenger
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Petter Carlsen
So What!, Gouda
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Playyard
Lazarus, Leiden
20:00
Popronde 2014: Menhir (stonerrock) + Capcap... cap (postrock/triphop)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Pulse / Rancho Mosquito / The Anti-D's
Blanko, Emmen
20:00
Rocktober: The Wytches + Desert Mountain Tribe + The Sweet Release Of
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Roger McGuinn
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Rowwen Heze
Bibelot, Dordrecht
18:30
Salon Joussour II: Waed Bouhassoun
RASA, Utrecht
20:00
Shit is Bangin' | Live: Kraantje Pappie showcase
De Meester, Almere
The Antlers
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Doors in Concert
De Flux, Zaandam
21:00
The Hackensaw Boys
N9, Eeklo
The Kik
Effenaar, Eindhoven
21:00
The Vagary
Mezz, Breda
20:00
Theaterpop V
Pitboel Theater, Sittard
20:00
UPF (United Progressive Fraternity)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Urbanus Zelf!
Dok6, Panningen
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Wooden Wand
dB's, Utrecht
Ziggo presents: Marco Borsato - Duizend Spiegels
013, Tilburg
zaterdag 04 oktober 2014
21:00
40UP
Effenaar, Eindhoven
22:00
Aestrid
J.C. Elektra, Sliedrecht
17:00
Akrasial / Hologram Earth / Illucinoma / Seita / Selfmachine / The Ule
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Aliyah
Melkweg, Amsterdam
17:00
Als de Brandweer
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Ares
Mezz, Breda
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Bells of Youth
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Bokoesam
Simplon, Groningen
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Ogterop, Meppel
Colin Blunstone
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Dag in de Branding
Paard, Den Haag
Daniel von Piekartz / Benjamin Herman
Muziekstroom, Dordrecht
20:30
Das Ding / Fatal Casualties / Sophya
dB's, Utrecht
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater Ludens, Voorburg
20:30
De Dijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
De Hunekop
Het Bolwerk, Sneek
21:00
De Kift
Manifesto, Hoorn
23:00
DEEP
Hedon, Zwolle