Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Spil
Roeselare
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
De Zwerver
Oostende
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
Kaffee 't Hof
Middelburg
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Duycker
Hoofddorp
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
21:45
Vera
Groningen
21:00
So What!
Gouda
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Bibelot
Dordrecht
20:00
Popcentrale
Dordrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Mezz
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Taverne
Bergen
19:00
Luxor Live
Arnhem
17:00
Concerto
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
OCCII
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
20:00
Victorie
Alkmaar
19:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
Obergumer Kerk
Winsum
21:00
De Bosuil
Weert
Biebob
Vosselaar
20:30
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
23:00
De Helling
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Pul
Uden
De Warande
Turnhout
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
013
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater Walhalla
Rotterdam
12:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Flatertheek
Naaldwijk
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Thalia Theater
IJmuiden
22:00
Metropool
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Vera
Groningen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Lebuinuskerk
Deventer
22:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
18:30
Magasin 4
Brussel
Brooklyn Live - Living room concerts
Breukelen
23:00
Mezz
Breda
23:00
Mezz
Breda
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Gigant
Apeldoorn
16:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Sportpaleis Alkmaar
Alkmaar
Café de Pilaren
Alkmaar
vrijdag 19 september 2014
20:00
Randy Newman
De Spil, Roeselare
20:30
Richie Kotzen
Groene Engel, Oss
20:00
Magnus
De Zwerver, Oostende
23:00
Blauwdruk:Philou Louzolo + Thomas Elmore
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Lightnin' Guy & The Mighty Gators
Xinix, Nieuwendijk
The Pussywarmers
Kaffee 't Hof, Middelburg
20:00
Cabaretteketet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Eefje De Visser
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Gee Brown & The Brunettes
Manifesto, Hoorn
20:00
Grainne Duffy
Duycker, Hoofddorp
DeWolff
Metropool, Hengelo
Oscar & The Wolf
Metropool, Hengelo
Albumpresentatie! De Kift: Bidonville
Patronaat, Haarlem
20:30
Cheap Thrills release party 'Booze up the jacuzzi'
Patronaat, Haarlem
21:30
I am Giant
Patronaat, Haarlem
21:45
Blonde Redhead
Vera, Groningen
21:00
Skapiche
So What!, Gouda
21:00
Club 3voor12 Eindhoven o.a.: Wolfskop
Effenaar, Eindhoven
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Julian Sas
Bibelot, Dordrecht
20:00
La Moneda de Holanda
Popcentrale, Dordrecht
21:00
Drive By Wire
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Wooden Wand
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
James Taylor
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
Mezz, Breda
Wende Snijders
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
FZN: Chubby Louis / Duke John / Lookapony
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Lefties Soul Connection
Taverne, Bergen
19:00
Cryptopsy / Disgorge / Jungle Rot
Luxor Live, Arnhem
17:00
The Rag Trade
Concerto, Amsterdam
Friday Night Out
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Fata 'El Moustache' Morgana
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nick Hakim
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Eugene Chadbourne / Rogier Smal & Molly Chadbourne / Sick Llama
OCCII, Amsterdam
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
De Amer, Amen
20:00
Giovanca
Victorie, Alkmaar
19:15
Knarsetand / Sven Hammond Soul - Opening WII gebouw
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 20 september 2014
Axel Rudi Pell
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Act1
De Peppel, Zeist
Bonnie 'Prince' Billy
Obergumer Kerk, Winsum
21:00
Stormrider
De Bosuil, Weert
Alestorm
Biebob, Vosselaar
20:30
Deadly Alliance / E.S.I. / Portall
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Paul de Munnik
TivoliVredenburg, Utrecht
Angel Olsen
EKKO, Utrecht
20:30
Orquesta Típica Andariega
RASA, Utrecht
21:00
Eugene Chadbourne / Joel R.L. Phelps
dB's, Utrecht
23:00
Nuno dos Santos / Ten Walls / William Kouam Djoko
De Helling, Utrecht
20:00
Firma Weijland
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Vandale
De Pul, Uden
Randy Newman
De Warande, Turnhout
20:00
Incubate
Little Devil, Tilburg
21:30
Reservoir Dogs Band
013, Tilburg
21:00
Tribute 2 Studio One: Home of the Reggae Legends
Het Bolwerk, Sneek
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
Sean Taylor
Theater Walhalla, Rotterdam
12:00
Baroeg Open Air
Baroeg, Rotterdam
21:00
Tango Extremo presenteert: Los Maestros de la Habana
Grounds, Rotterdam
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
The Wanton Bishops
Merleyn, Nijmegen
22:00
Fumaça Preta / Swanton Bombs
Doornroosje, Nijmegen
22:00
The Shady Greys
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Skreamer
Flatertheek, Naaldwijk
21:00
3voor12 Flevoland Launch Party
Corneel, Lelystad
20:00
The Cosmic Dead
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Jurassic Park
't Ukien, Kampen
20:00
Bintangs
Thalia Theater, IJmuiden
22:00
Zeroes Heroes
Metropool, Hengelo
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Kik
Patronaat, Haarlem
22:00
The Pussywarmers & Réka
Patronaat, Haarlem
23:00
Jimmy Who?'s Guilty Pleasures
Patronaat, Haarlem
20:00
Rico & A.R.T.
Simplon, Groningen
20:30
Ernst Jansz
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Audacity
Vera, Groningen
20:00
Rowwen Heze
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
We All Love 80's & 90's + Remember the 00's
Effenaar, Eindhoven
20:00
De Staat + Support
Iduna, Drachten
20:00
Soviet Soviet
Bibelot, Dordrecht
21:00
40UP
Bibelot, Dordrecht
De Dijk
Lebuinuskerk, Deventer
22:00
90'S NOW
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Identikit
Paard, Den Haag
18:30
Dead Elvis & His One Man Grave
Magasin 4, Brussel
Mattanja Joy Bradley
Brooklyn Live - Living room concerts, Breukelen
23:00
Breda Barst Suikerbeats Afterparty: De Sluwe Vos + Carma Collectiv + M
Mezz, Breda
23:00
Breda Barst Afterparty: Dalton Brothers (King Dalton) DJ-set
Mezz, Breda
21:00
The Wofo Sextette
PlusEtage, Baarle-Nassau
Giovanca
Gigant, Apeldoorn
16:00
Dirty Fuse / Messer Chups / Steinar Karlsen / Surfer Joe & The Tonomat
Melkweg, Amsterdam
Jacqueline Govaert
Paradiso, Amsterdam
20:00
Blonde Redhead
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Maarten van der Grinten / Mathilde Santing
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
21:00
Rufus
Bitterzoet, Amsterdam
Lady Linn
Paradiso, Amsterdam
23:00
Erol Alkan / Ghost Culture
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Entombed + Grave
P60, Amstelveen
Marco Borsato
Sportpaleis Alkmaar, Alkmaar
Along The Watchtower
Café de Pilaren, Alkmaar