Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Nieuwe Veste
Breda
P60
Amstelveen
20:00
Nieuwe Veste
Breda
Paard
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Club Move
Barneveld
20:30
Simplon
Groningen
Paard
Den Haag
17:30
Nieuwe Veste
Breda
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Hofman
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
De Flux
Zaandam
21:30
Hedon
Zwolle
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Studio 21
Hilversum
20:30
P60
Amstelveen
21:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Brigant
Arnhem
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Estrado
Harderwijk
23:45
EKKO
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
20:30
Concertgebouw
Amsterdam
22:30
Vera
Groningen
Caserne Fonck
Liège
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Openluchttheater Hertme
Hertme
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
16:30
Concerto
Amsterdam
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
OT301
Amsterdam
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Nieuwe Veste
Breda
P3
Purmerend
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
19:30
MC Theater
Amsterdam
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Het Bolwerk
Sneek
EKKO
Utrecht
21:30
Nieuwe Veste
Breda
22:00
Doornroosje
Nijmegen
JVC De Schuit
Katwijk
22:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Paard
Den Haag
22:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
De Flux
Zaandam
20:30
Bibelot
Dordrecht
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Atak
Enschede
23:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
People's Place
Amsterdam
23:00
Mezz
Breda
J.C. Elektra
Sliedrecht
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koppie Bar
Assendelft
20:00
Patronaat
Haarlem
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
De Fles
Spijkenisse
16:00
Baroeg
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Bosuil
Weert
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
17:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Vera
Groningen
20:15
De Noot
Amersfoort
20:00
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
The Cave
Amsterdam
14:00
Hofman
Utrecht
15:00
EKKO
Utrecht
donderdag 04 september 2014
20:15
Earth, Wind & Fire Experience
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Dudley Taft
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Dean Bowen / Martin Beversluis / Tessa de Swart
Nieuwe Veste, Breda
De Dijk
P60, Amstelveen
20:00
Daan Taks / Dood aan de Powezie / Phil Von
Nieuwe Veste, Breda
Cryptopsy / Disgorge / Jungle Rot
Paard, Den Haag
Comedy Kitchen - Fresh Meat
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Comedy Inc.
Club Move, Barneveld
20:30
Club Exchange Hamburg: Fuck Art Let’s Dance + Pool + DJ.Tanz.Indie.Nac
Simplon, Groningen
Charles Bradley
Paard, Den Haag
17:30
Call me Keet / Justin Samgar / Wibo Kosters
Nieuwe Veste, Breda
Buffalo Tom
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Bird Courage
Paradiso, Amsterdam
Ásgeir
Paradiso, Amsterdam
22:00
Angelo Boltini
Hofman, Utrecht
vrijdag 05 september 2014
20:00
Voodoo People (Prodigy tribute)
Duycker, Hoofddorp
20:15
Tribute Marc Vander Rasieren
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Tim Akkerman
De Flux, Zaandam
21:30
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
20:00
The Original Blues Brothers Band
Vorstin, Hilversum
21:00
The Blues Brothers
Studio 21, Hilversum
20:30
The Aristocrats
P60, Amstelveen
21:30
Soliton / The Eliminati
Little Devil, Tilburg
20:00
Smoking Alaska
Brigant, Arnhem
20:15
Slobberbone
De Helling, Utrecht
20:00
Rita's Knalfuif presenteert: Slow Jeff & the Tears
Estrado, Harderwijk
23:45
Reverend Shine Snake Oil Co
EKKO, Utrecht
20:00
Redhead Days Kick-Off Party met o.a. The Lost Chords + DJ Jornt
Mezz, Breda
20:30
Red Bull Soundclash
Concertgebouw, Amsterdam
22:30
Punk Rock Heavy Metal Karaoke Band
Vera, Groningen
Pay No Respect / Shadows Fall / The Acacia Strain / Unearth / War Of A
Caserne Fonck, Liège
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Het Veur Theater, Leidschendam
Metropool Open Air - Bløf
Openluchttheater Hertme, Hertme
21:00
Liam Finn
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Kicks! 'n Fresku
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Jan Rijbroek Band
Patronaat, Haarlem
21:30
Irrational Library: Gitaarlam met Dr. Joe / Twin Shades / Dr. Joe
Patronaat, Haarlem
20:00
I am Giant
dB's, Utrecht
20:30
Het Gelders Orkest / Wende Snijders
Doornroosje, Nijmegen
16:30
Hermine Deurloo
Concerto, Amsterdam
Hamilton Loomis
Metropool, Hengelo
21:00
Hail To The Chief (EP-Presentatie)
Mezz, Breda
23:00
Gene Hoffmann + Tripeo
Doornroosje, Nijmegen
Fortunate Sons
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Filtercutter / H-SIK / Moresounds / Vette Mette
OT301, Amsterdam
20:30
El Camaro
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Draugur / Ethraid Engrin / Laster / Yaotzin
Nieuwe Veste, Breda
De Dijk
P3, Purmerend
20:30
Danish Delight
De Oosterpoort, Groningen
Charles Bradley
Patronaat, Haarlem
20:00
Carel Kraayenhof / Lavinia Meijer
Edesche Concertzaal, Ede
19:30
Brushy One String
MC Theater, Amsterdam
22:00
Bounds of Modesty
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Bone Man & Burn pilot
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Appleton plays the Beatles
Het Bolwerk, Sneek
zaterdag 06 september 2014
Woods on Fire
EKKO, Utrecht
21:30
Von Magnet
Nieuwe Veste, Breda
22:00
Vaudou Game
Doornroosje, Nijmegen
traumahelikopter
JVC De Schuit, Katwijk
22:00
The Flexican & MC Sef
Duycker, Hoofddorp
21:00
Ringo Deathstarr
Effenaar, Eindhoven
20:15
Residentie Orkest
Paard, Den Haag
22:00
Reggae Movements Presents: Gee Brown & The Brunettes
Patronaat, Haarlem
20:00
Pulverised
Victorie, Alkmaar
21:00
Phox
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Orgaanklap
De Flux, Zaandam
20:30
Ming's Pretty Heroes
Bibelot, Dordrecht
Ming's Pretty Heroes
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Mark Foggo
Atak, Enschede
23:00
Liptease and the Backstreet Crackbangers
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Lies Mons / Rudolf Hecke
PlusEtage, Baarle-Nassau
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriters
People's Place, Amsterdam
23:00
Klub Bulk: Anil Aras / Coco Bryce / FilosofischeStilte / Immer / U Kno
Mezz, Breda
Kings of the Bongo
J.C. Elektra, Sliedrecht
21:00
Joya Mooi
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Infloyd - Amused To Death
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Hans Vermeulen en Sandy Coast
Schaaf City Theater, Leeuwarden
16:00
Gregory Page
Concerto, Amsterdam
20:00
Giovanca
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:00
Deksels met Darko Esser
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
De Dijk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Danish Delight
De Oosterpoort, Groningen
Daniel Romano
Paradiso, Amsterdam
20:00
Crazy/Daisy
Koppie Bar, Assendelft
20:00
Coasts
Patronaat, Haarlem
Bruis
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Bloody Buccaneers
De Fles, Spijkenisse
16:00
Blokhut Live
Baroeg, Rotterdam
Bishop Nehru
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ad Van Meurs / Elco Weitering / The Felicianos
De Bosuil, Weert
23:00
90'S NOW
Gigant, Apeldoorn
zondag 07 september 2014
20:00
Tig Notaro
Toomler Theater, Amsterdam
17:00
The Veldman Brothers
De Fles, Spijkenisse
22:00
The Pink Mountaintops
Vera, Groningen
20:15
The Dana Fuchs Band
De Noot, Amersfoort
20:00
Steven Rietveld & Patrice Martel
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
20:15
Sivert Hoyem
De Helling, Utrecht
21:00
Sautrus
The Cave, Amsterdam
14:00
Pangea
Hofman, Utrecht
15:00
Ode to the Quiet / Stillwave
EKKO, Utrecht