PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 mei
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan de Schie
Schiedam
Agnietenhof
Tiel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Stenge
Heinkenszand
2
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Domijnen
Sittard
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Hoftheater
Raalte
Beauforthuis
Austerlitz
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater Zinin
Nijverdal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
De Maaspoort
Venlo
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Rockhal
TivoliVredenburg
Utrecht
2
1
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
6
1
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Hedon
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
EKKO
Utrecht
1
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
013
Tilburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Luxor Live
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Hofman Café
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
vr 17 mei
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Eendracht
Gemert
Theater De Lievekamp
Oss
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Klooster
Woerden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Colosseum Dokkum
Dokkum
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Oude Luxor Theater
Rotterdam

donderdag 16 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan de Schie, Schiedam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Agnietenhof, Tiel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán De Stenge, Heinkenszand
2
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater de Griffioen, Amstelveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?! Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Fenomeen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Domijnen, Sittard
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Hoftheater, Raalte
Ruben Hein Beauforthuis, Austerlitz
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Breek De Kleine Willem, Enschede
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Speeldoos, Baarn
Thomas Acda - Motel Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Bijna Theater Zinin, Nijverdal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater PePijn, Den Haag
19:00
Mumiy Troll Melkweg, Amsterdam
19:30
EZG Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Peter Doherty Trix, Antwerpen
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Eric Vloeimans / Licks & Brains Paard, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Doors Alive Patronaat, Haarlem
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Frank Boeijen Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Maaspoort, Venlo
Foto Anne-Marie
Anne-Marie AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
Tokio Hotel Effenaar, Eindhoven
20:00
Jain Rockhal,
Foto dEUS
dEUS TivoliVredenburg, Utrecht
2
1
20:00
Jodymoon Theater Hof 88, Almelo
20:00
David Bisbal Koninklijk Circus, Brussel
Foto Gods of Rap: De La Soul / Public Enemy / Wu-Tang Clan
Gods of Rap: De La Soul / Public Enemy / Wu-Tang Clan Ziggo Dome, Amsterdam
6
1
20:00
The Bizarre World of Frank Zappa - Hologramconcert Kursaal Oostende, Oostende
20:00
The Dawn Brothers Patronaat, Haarlem
20:00
Ryan McGarvey Spirit of 66, Verviers
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Schouwburg Venray, Venray
20:00
Bony King of Nowhere Rotown, Rotterdam
20:00
Geike Botanique, Brussel
20:00
Sabrina Starke Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Saint Agnes Hedon, Zwolle
20:00
An Evening With Knives / Slayer Coverband / Stacked Actors Altstadt, Eindhoven
20:00
Will And The People Cinetol, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Koningshof, Maassluis
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Flint, Amersfoort
20:15
Wulf Doornroosje, Nijmegen
20:15
Suzan & Freek Doornroosje, Nijmegen
Dries Roelvink Hedon, Zwolle
20:30
Nederlands Blazers Ensemble Paradiso, Amsterdam
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Janne Schra - Lalala Love Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Men I Trust
Men I Trust EKKO, Utrecht
1
20:30
Kaj Gorgels KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Dur-Dur Band Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Rowwen Heze Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:30
Rondé 013, Tilburg
20:30
Itamar Borochov Quartet Bimhuis, Amsterdam
20:30
Daniel Lohues Luxor Live, Arnhem
20:30
Fred Eaglesmith / Tif Ginn Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Coral Springs Paard, Den Haag
21:00
Amber Arcades Luxor Live, Arnhem
Chaka Demus & Pliers Q-Factory, Amsterdam
21:00
Moon King V11, Rotterdam
21:00
Hofman Live: Eelke + Richard Cejer Hofman Café, Utrecht
22:00
Ten Fé Merleyn, Nijmegen
22:00
Kaia Kater Vera, Groningen
22:00
Shlohmo Paradiso, Amsterdam

vrijdag 17 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry De Eendracht, Gemert
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Lievekamp, Oss
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich Colosseum Dokkum, Dokkum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Fulcotheater, IJsselstein
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pagina 1