PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 jan
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
19:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
2
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
19:30
AFAS Live
Amsterdam
4
2
20:15
Gigant
Apeldoorn
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Kattendans
Bergeijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
19:00
La Madeleine
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Klif 12
Den Hoorn
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Cammeleur
Dongen
Bibelot
Dordrecht
1
19:30
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
15:00
St. Catherinakerk
Eindhoven
21:30
The Jack
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
Theater 't Pand
Gorinchem
23:00
Vera
Groningen
Vera
Groningen
1
23:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Metropool
Hengelo
1
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Singer Theater
Laren
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Bon theater
Medemblik
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
DeMess
Naarden
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
9
Merleyn
Nijmegen
1
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
1
1
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Pook
Oostknollendam

zaterdag 12 januari 2019

20:30
The Fortunate Sons Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Henk Dissel Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. De Werf, Aalst
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Postmen Podium Victorie, Alkmaar
Anne-Marie Jung - Ram Theater Hof 88, Almelo
20:15
Tineke Schouten - Highlights KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Physical Graffiti Fluor, Amersfoort
19:30
The Dolmen P60, Amstelveen
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:45
Joost van Bellen Melkweg, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Meervaart, Amsterdam
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw gaat vreemd Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Phil's Music Laboratory Bimhuis, Amsterdam
16:00
The Yearlings Concerto, Amsterdam
20:00
Anne Bakker / Carly E. Amstelkerk, Amsterdam
Foto Jeremy Loops
Jeremy Loops Paradiso, Amsterdam
2
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alcuna Wilds De Nieuwe Anita, Amsterdam
19:30
Holy Hell Tour AFAS Live, Amsterdam
4
2
20:15
Voltage: Tom Petty tribute Gigant, Apeldoorn
19:30
Famke Louise Luxor Live, Arnhem
20:30
Lilian Vieira Grupo Musis, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posttheater, Arnhem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Alex Roeka - En toen ineens De Kattendans, Bergeijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. Den Herd, Bladel
De Partizanen - Het leven an sich Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Night Fever Chassé Theater, Breda
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen BREStheater, Brielle
19:00
Haroun La Madeleine, Brussel
Paul de Leeuw - Vette Pech! Spant!, Bussum
Rayen Panday - Fenomeen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Barrelhouse Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater PePijn, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er Theater de Kampanje, Den Helder
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Klif 12, Den Hoorn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater De Omval, Diemen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon De Cammeleur, Dongen
Foto Orgel Vreten
Orgel Vreten Bibelot, Dordrecht
1
19:30
Monsters of Rock: AC/DC UK / Powerslave / Snaggletoöth / The Metallica Iduna, Drachten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Ploeg Ultimatum Agora Theater Druten, Druten
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Cultura, Ede
15:00
Vocaal Ensemble MUSA St. Catherinakerk, Eindhoven
21:30
Deaf Förever The Jack, Eindhoven
20:15
Carmen Souza Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Kid Harlequin Altstadt, Eindhoven
21:00
This Is Jackson - Thriller Effenaar, Eindhoven
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Snareskin / Wantigga Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater 't Pand, Gorinchem
23:00
Pushin Wood Vera, Groningen
Foto Yungblud
Yungblud Vera, Groningen
1
23:00
DJ Nomad & Residents Vera, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jules Deelder & Boris van der Lek Patronaat, Haarlem
20:00
The Spunyboys Patronaat, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
22:00
LIVE: The Wave Muziekcafé Helmond, Helmond
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Foto DeWolff
DeWolff Metropool, Hengelo
1
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder C.C. De Steenoven, Herzele
Freek de Jonge - De Suppoost Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Foto Pieter Derks - Voor wat het waard is
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
20:15
Jasper Steverlinck Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Singer Theater, Laren
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:45
AlascA Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Max van den Burg - Paasbest Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Heidevolk Corneel, Lelystad
20:30
Grant Peeples / Hadley McCall Thackston In the Woods, Leusden
20:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur Theater De Tuin, Leusden
Richard Groenendijk - Om Alles! Koningshof, Maassluis
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Oeloek - Droeftoeters Bon theater, Medemblik
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
DansPaleis Van Kooten De Spot, Middelburg
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Aron Elstak - Kijkt u even mee? DeMess, Naarden
00:00
Fiesta Macumba Doornroosje, Nijmegen
Foto Amorphis / Soilwork
Amorphis / Soilwork Doornroosje, Nijmegen
9
Foto Canshaker Pi / The Mighty Breaks
Canshaker Pi / The Mighty Breaks Merleyn, Nijmegen
1
20:15
Handsome Poets en Orange Skyline Doornroosje, Nijmegen
20:15
Paul de Munnik Theater Zinin, Nijverdal
Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker De Muze, Noordwijk
1
1
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Bussel, Oosterhout
Jochen Otten - Troosten Pook, Oostknollendam
Pagina 1