Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
BREStheater
Brielle
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Schalm
Westwoud
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Hedon
Zwolle
Het Parochiehuis
Delden
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Martiniplaza
Groningen
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Musis
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Phil.
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
ACU
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. De Schakel
Waregem
21:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Bres
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
woensdag 24 april 2024
19:00
Bryson Tiller
013, Tilburg
Pieter Derks - Ja, Leuk
Agnietenhof, Tiel
Meryl
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Berre
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Stornoway
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Absolem / Malo / Yvnnis
Botanique, Brussel
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
20:00
Clipping.
Botanique, Brussel
Martijn Koning - Overkill
BREStheater, Brielle
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Michelle David & The True-tones
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Lucky Fonz III - Moederland
Chassé Theater, Breda
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Stef Bos - Bloudruk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Tjitske Reidinga - Portret
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cristina Branco
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Noord Nederlands Orkest & Babs Gons - Poëzie Ontmoet Symfonie
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rachel Baiman
De Schalm, Westwoud
20:00
The Billy Joel Experience - The Album Tour
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Merijn Scholten - Team solo
Diligentia, Den Haag
19:30
Finntroll
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Kik - Bal populaire
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Slum Village
Grenswerk, Venlo
20:30
Hugh Cornwell
Hedon, Zwolle
Ronald Snijders - Als Mens (try-outs)
Het Parochiehuis, Delden
20:15
Andries Tunru - Marmer
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Kristin Hersh
Het Zonnehuis, Amsterdam
Keane
Koninklijk Circus, Brussel
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Valentina Tóth - Wildbloei
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
3JS en Red Limo Quartet - Hollandse Meesters
Martiniplaza, Groningen
Emei
Melkweg, Amsterdam
22:00
Folly Group
Merleyn, Nijmegen
20:15
ComedyPact Festival - on tour
Munttheater, Weert
20:00
Legendary Albums Live - Nirvana's MTV Unplugged In New York
Musis, Arnhem
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
The Jesus And Mary Chain
Paard, Den Haag
22:00
Vinyl Williams
Paradiso, Amsterdam
20:30
Darius Rucker
Paradiso, Amsterdam
22:00
Louis Culture
Paradiso, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch
Parktheater, Eindhoven
20:00
WENDE - Sterrenlopen
Patronaat, Haarlem
20:00
Nick Schilder - The Singer Songwriter Show
Phil., Haarlem
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochem Myjer - Net alsof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Pink Martini
Rockhal, Esch zur Alzette
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Wat Als
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Knol - Gets the blues
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Pat McManus
Spirit of 66, Verviers
20:15
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Mouna Laroussi - Waanzien
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yamato - HINOTORI
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Grind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Whitney Queen Of The Night
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ashton Brothers - Brothers
Theater de Bussel, Oosterhout
Arjen Lubach
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Guido Weijers - Momentum
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anne Neuteboom - En dan nu Anne Neuteboom
Theater De Omval, Diemen
20:15
Arnold Mühren / Piet Veerman - Story of The Cats
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jim Deddes - De Joardy Show
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Izaline Calister / Thijs Borsten - Van de andere kant
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
The Bootleg Sixties - Overtures
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Niki Jacobs - De Ballade van Mauthausen
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:00
Stanislav Mitrovic
TivoliVredenburg, Utrecht
The Congos / The Gladiators
TivoliVredenburg, Utrecht
Fischer-Z
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Roseye
Tolhuistuin, Amsterdam
Pieter Jouke - Sluikstort
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 25 april 2024
20:00
POP Punk // Mark of Chaos - Overfite - Kerol
ACU, Utrecht
20:00
Rundfunk - Schau
Agnietenhof, Tiel
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Michelle David & The True-tones
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Meryl
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
These Wicked Rivers
Boerderij, Zoetermeer
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
20:00
Louis Culture
Botanique, Brussel
Slum Village
Burgerweeshuis, Deventer
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Schakel, Waregem
21:00
Saskia Laroo Band
Cafe Stiels, Haarlem
20:30
Kenny B - Den Poku
Chassé Theater, Breda
20:00
Nick Schilder – The Singer Songwriter Show
Chassé Theater, Breda
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Cristina Branco
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Charl Delemarre - Charl zingt Shaffy
Cultura, Ede
20:15
Legendary Albums Live - Nirvana's MTV Unplugged In New York
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Christiaan Jelsma
De Bres, Leeuwarden
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Prins S. en De Geit
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Scott Hamilton & Trio Rein De Graaff
De Oosterpoort, Groningen