Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
Vorst Nationaal
Brussel
21:00
V11
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Floralis
Lisse
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Paradiso
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Het Zonnehuis
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Zaantheater
Zaandam
19:30
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vera
Groningen
19:00
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stathe
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paard
Den Haag
NDSM Scheepsbouwloods
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
Minnepoort
Leuven
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
20:00
Gigant
Apeldoorn
Flint
Amersfoort
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Harmonie
Leeuwarden
maandag 14 oktober 2019
11:00
Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
New Order
Vorst Nationaal, Brussel
21:00
Oso Oso / Prince Daddy & The Hyena
V11, Rotterdam
19:30
Palace
Trix, Antwerpen
20:30
Youngblood Brass Band
Tolhuistuin, Amsterdam
Why Don't We
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Perforator
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jan Akkerman
Theater Floralis, Lisse
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Them Dirty Roses
Spirit of 66, Verviers
19:30
Halve finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
20:15
Michael Hutchence
Paradiso, Amsterdam
20:45
Chris Smither
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Little Big
Melkweg, Amsterdam
19:30
JP Cooper
Melkweg, Amsterdam
Violetta Zironi
Melkweg, Amsterdam
The Slow Show
La Madeleine, Brussel
Introducing Nashville: Danielle Bradbery / Devin Dawson / Rachel Wamma
Het Zonnehuis, Amsterdam
Apparat
De Roma, Antwerpen
Walter Trout
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hot Flash Heat Wave
Cinetol, Amsterdam
The Amazons
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
SYML
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 15 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
19:30
Hælos
Trix, Antwerpen
PJ Morton
Tolhuistuin, Amsterdam
The Slow Show
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Acrobuffos (USA) - Air Play
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Best of... Ton Kas
Theater De Veste, Delft
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Sioen Plays Graceland
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Black Peaks
Patronaat, Haarlem
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lori Lieberman / Matangi Kwartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Lola Marsh
Paradiso, Amsterdam
SYML
Paradiso, Amsterdam
22:00
Biig Piig
Paradiso, Amsterdam
19:00
Miyavi
Melkweg, Amsterdam
19:30
Airbourne
Melkweg, Amsterdam
22:00
Bunny Chow
Melkweg, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Mathias Eick Quintet
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Violetta Zironi
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Little Big
Doornroosje, Nijmegen
20:00
JP Cooper
Botanique, Brussel
20:30
Stereo Total
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Theo Croker at BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Why Don't We
013, Tilburg
woensdag 16 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
20:00
Pixies
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Jambinai
Vera, Groningen
19:00
Airbourne
Trix, Antwerpen
20:00
Why Don't We
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lambert
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Carla Bley Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Walter Trout
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Arlan Feiles
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Hehobros
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
O'G3NE
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Ervaring
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Sioen Plays Graceland
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Roodnoot
Stathe, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Mathias Eick Quintet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Drivin' N' Cryin'
Paard, Den Haag
Modeselektor / Richie Hawtin
NDSM Scheepsbouwloods, Amsterdam
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
Musis, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Minnepoort, Leuven
19:00
Kraak & Smaak
Melkweg, Amsterdam
20:00
Openingsconcert Amsterdam Dance Event - Metropole Orkest ft. SOHN
Melkweg, Amsterdam
22:00
Nicky Romero presents: Protocol Labelnight ADE ’19
Melkweg, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
19:30
Ezra Collective at BIRD
LantarenVenster, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Klooster, Woerden
20:00
The Dublin Legends
Gigant, Apeldoorn
Best of... Ton Kas
Flint, Amersfoort
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Lori Lieberman / Matanqi Quartet
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
De Oosterpoort, Groningen
20:15
The Dutch Eagles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Daniel Lohues / Holland Baroque
De Harmonie, Leeuwarden