Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Hoftheater
Raalte
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Flint
Amersfoort
EKKO
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Stenge
Heinkenszand
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Altstadt
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Wolbodo
Delft
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
donderdag 16 mei 2019
20:00
Gods of Rap: De La Soul / Public Enemy / Wu-Tang Clan
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
22:00
Kaia Kater
Vera, Groningen
21:00
Moon King
V11, Rotterdam
19:30
Peter Doherty
Trix, Antwerpen
20:30
Dur-Dur Band
Tolhuistuin, Amsterdam
dEUS
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Bijna
Theater Zinin, Nijverdal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Frank Boeijen
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Jodymoon
Theater Hof 88, Almelo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thomas Acda - Motel
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij
Theater de Purmaryn, Purmerend
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Ryan McGarvey
Spirit of 66, Verviers
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Schouwburg Venray, Venray
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Bony King of Nowhere
Rotown, Rotterdam
20:00
Jain
Rockhal, Esch zur Alzette
Chaka Demus & Pliers
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Doors Alive
Patronaat, Haarlem
20:00
The Dawn Brothers
Patronaat, Haarlem
De Partizanen - Het leven an sich
Parktheater, Eindhoven
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
22:00
Shlohmo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eric Vloeimans / Licks & Brains
Paard, Den Haag
20:30
Coral Springs
Paard, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sabrina Starke
Nieuwe Nor, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Ten Fé
Merleyn, Nijmegen
19:00
Mumiy Troll
Melkweg, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Meervaart, Amsterdam
20:30
Daniel Lohues
Luxor Live, Arnhem
21:00
Amber Arcades
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Bizarre World of Frank Zappa - Hologramconcert
Kursaal Oostende, Oostende
Rayen Panday - Fenomeen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
David Bisbal
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Hoftheater, Raalte
21:00
Hofman Live: Eelke + Richard Cejer
Hofman, Utrecht
20:00
Saint Agnes
Hedon, Zwolle
Dries Roelvink
Hedon, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
EZG
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Rowwen Heze
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Flint, Amersfoort
Men I Trust
EKKO, Utrecht
20:00
Tokio Hotel
Effenaar, Eindhoven
20:15
Wulf
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Suzan & Freek
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Maaspoort, Venlo
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Willem, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Domijnen, Sittard
20:30
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Will And The People
Cinetol, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
20:00
Geike
Botanique, Brussel
20:30
Itamar Borochov Quartet
Bimhuis, Amsterdam
Ruben Hein
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
An Evening With Knives / Slayer Coverband / Stacked Actors
Altstadt, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Agnietenhof, Tiel
Anne-Marie
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Rondé
013, Tilburg
vrijdag 17 mei 2019
Hugh Jackman
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Andere Koek! / Callkoen
Wolbodo, Delft
21:00
Buena Vista Social Club | Omara Portuondo | Last Kiss
Vorstin, Hilversum
21:00
Swinder
Vera, Groningen
21:00
Zig Zags + Gramma
V11, Rotterdam
20:30
Men I Trust
Tolhuistuin, Amsterdam
dEUS
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Caamp
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues
TivoliVredenburg, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam