Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paard
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Schuur
Haarlem
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Merleyn
Nijmegen
De Kubus
Lelystad
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Dynamo
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Theater De Tuin
Leusden
Koningshof
Maassluis
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Maaspoort
Venlo
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Zappa
Antwerpen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
22:00
Merleyn
Nijmegen
18:45
013
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paleis 12
Brussel
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
AINSI
Maastricht
21:00
Paard
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
ATLAS Theater
Emmen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Paard
Den Haag
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Vorst Nationaal
Brussel
21:30
Paradiso
Amsterdam
dinsdag 20 november 2018
19:00
Avec
Melkweg, Amsterdam
Ben Howard
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Blac Rabbit
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Blue my mind
Vera, Groningen
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
Bring Me The Horizon
AFAS Live, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
De Wëreldbänd - Släpstick
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Doe Maar
Paard, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - De Big One
Theater de Griffioen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Gregory Alan Isakov
Botanique, Brussel
20:00
Gus G.
Boerderij, Zoetermeer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schuur, Haarlem
20:15
John Grant
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
JP Harris & The Tough Choices
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jungle
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Kadinja / The Algorithm
Merleyn, Nijmegen
Kim Wilde
De Kubus, Lelystad
20:00
Klaus Johann Grobe
Cinetol, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Live at LOLA: Screamin' Rebel Angels [US] + Support
LOLA050, Groningen
20:00
Lolo Zouaï
Paradiso, Amsterdam
20:15
Maya Fridman, cello solo
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Purper - Purper's Passie
Agnietenhof, Tiel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Sigrid
La Madeleine, Brussel
20:00
Systyr 'Skin-'Nerd
Spirit of 66, Verviers
19:30
Talib Kweli
Melkweg, Amsterdam
The Analogues
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
The Dire Straits Experience
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:00
Tom Misch
Paradiso, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
Tonight Alive
Dynamo, Eindhoven
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Vera Sola
Paradiso, Amsterdam
Wand
Bitterzoet, Amsterdam
William Boeva - Reset
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Within Temptation
Rockhal, Esch zur Alzette
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 21 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alina Baraz
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ana Popovic
Spirit of 66, Verviers
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Tuin, Leusden
Arie & Silvester - Wie?!
Koningshof, Maassluis
20:00
Avec
Luxor Live, Arnhem
20:30
Ben Caplan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Blue
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Buena Vista Band
De Maaspoort, Venlo
19:30
Casper / Marteria
Melkweg, Amsterdam
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Danko Jones
Zappa, Antwerpen
20:30
Dark Buddha Rising / Fuoco Fatuo
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2018: Beeldenstorm
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
22:00
Escape-ism
Merleyn, Nijmegen
18:45
Grand Slam European Tour 2018
013, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Gumbo Kings EP release
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Heritage Orchestra / Pete Tong
Paleis 12, Brussel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Veste, Delft
Herman van Veen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
iepenUP Live: Voetbalverhalen
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Iris Hond - Bewogen
AINSI, Maastricht
21:00
J.C. Satàn / Jessica 93
Paard, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Jesse Cook
TivoliVredenburg, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
John Parish
Paard, Den Haag
15:30
jokkebrokker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
De Muze, Noordwijk
20:00
Julia Zahra
Paradiso, Amsterdam
Jungle
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Kim Wilde
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Lakshmi - Adem
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lavalu - Solitary High
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fransche School Culemborg, Culemborg
Liam Gallagher
Vorst Nationaal, Brussel
21:30
Lydmor
Paradiso, Amsterdam