Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Dynamo
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
12:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Effenaar
Eindhoven
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
J.C. De Klinker
Aarschot
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Domijnen
Sittard
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Roma
Antwerpen
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Dok6
Panningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
Willemeen
Arnhem
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
013
Tilburg
20:00
Ahoy
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
23:00
Back&Fourth
Utrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Bonte Wever
Assen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
18:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
De Spot
Middelburg
20:30
EKKO
Utrecht
22:00
Flatbar Selwerd 2
Groningen
GC de Melkerij
Zemst
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
maandag 22 januari 2018
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:30
Konrad Koselleck Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Deer Tick
Botanique, Brussel
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Gloryhammer + Civil War
Dynamo, Eindhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Sam Baker
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Starcrawler
Paradiso, Amsterdam
Lady Gaga
Sportpaleis, Antwerpen
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
12:30
Nadja Filtzer
Theater Concordia, Enschede
dinsdag 23 januari 2018
20:30
Aviv Geffen
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Vintage Trouble
Effenaar, Eindhoven
Adrian Crowley
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:15
Zonder verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Escape the Fate
J.C. De Klinker, Aarschot
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
De Backstage Showcase
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Lee Bains III & The Glory Fires
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mud Morganfield (Muddy Waters Jr.)
Paradiso, Amsterdam
20:00
UB40
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Sam Baker
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Omval, Diemen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Deer Tick
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Storioni Wandelconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
woensdag 24 januari 2018
20:00
Kayak
013, Tilburg
Alt-J
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Stereophonics
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Samuel Jack
Burgerweeshuis, Deventer
Johan Goossens - Vlam
De Domijnen, Sittard
Daniël Arends - De Afterparty
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
UB40
De Roma, Antwerpen
Adrian Crowley
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Dok6, Panningen
20:00
Inquisition / Septicflesh
Doornroosje, Nijmegen
Fuad Hassen - Held
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mud Morganfield (Muddy Waters Jr.)
Grenswerk, Venlo
20:30
Sam Baker
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Stef Bos - Kern
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Zonder verdoving
Meervaart, Amsterdam
6Lack
Melkweg, Amsterdam
22:00
Lee Bains III & The Glory Fires
Merleyn, Nijmegen
20:15
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Operation: Mindcrime
Nieuwe Nor, Heerlen
36 Crazyfists
P60, Amstelveen
20:00
The Barr Brothers
Paradiso, Amsterdam
De Kift
Paradiso, Amsterdam
22:00
Andrew Savage / Jack Cooper
Paradiso, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - De Onzen
Singer Theater, Laren
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
William Boeva - Reset
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Vintage Trouble
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Classics in the Club
Vera, Groningen
Gloryhammer
Willemeen, Arnhem
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Zaantheater, Zaandam
donderdag 25 januari 2018
20:30
New Cool Collective
013, Tilburg
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
21:00
Johnny Dowd & Melle de Boer
Altstadt, Eindhoven
19:00
36 Crazyfists
Ancienne Belgique (AB), Brussel
23:00
Joost Dekker
Back&Fourth, Utrecht
20:15
Debby Petter
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Aruan Ortiz
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Liima
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Novatia
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Dane Baptiste
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Benjamin van der Velden - Ik Ben
Cultura, Ede
20:15
Bert Heerink
De Bonte Wever, Assen
Fuad Hassen - Held
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
20:00
Frans Bauer
De Meenthe, Steenwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Muze, Noordwijk
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Nieuwe Kolk, Assen
18:00
COOKIN' JAZZ: EVA & THE TRACIES
De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Adrien Losco Quartet
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
Marle Thomson
De Spot, Middelburg
20:30
Marika Hackman
EKKO, Utrecht
22:00
Mr. Knowhow
Flatbar Selwerd 2, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
GC de Melkerij, Zemst
21:00
Flying Horseman
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Vurro
Gebr. De Nobel, Leiden