Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
12:30
Theater Concordia
Enschede
Dynamo
Eindhoven
20:00
Ahoy
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater PePijn
Den Haag
J.C. De Klinker
Aarschot
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Singer Theater
Laren
Dok6
Panningen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Storm
Winterswijk
De Domijnen
Sittard
Theater PePijn
Den Haag
Willemeen
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
AFAS Live
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Doornroosje
Nijmegen
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Nieuwe Kolk
Assen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Willem
Papendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Storm
Winterswijk
GC de Melkerij
Zemst
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
De Muze
Noordwijk
Theater PePijn
Den Haag
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
De Regentenkamer
Den Haag
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Grenswerk
Venlo
19:30
Paard
Den Haag
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
maandag 22 januari 2018
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
12:30
Nadja Filtzer
Theater Concordia, Enschede
Gloryhammer + Civil War
Dynamo, Eindhoven
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Lady Gaga
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Deer Tick
Botanique, Brussel
20:30
Konrad Koselleck Big Band
Bimhuis, Amsterdam
Starcrawler
Paradiso, Amsterdam
21:00
Sam Baker
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 23 januari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Escape the Fate
J.C. De Klinker, Aarschot
20:00
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Storioni Wandelconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Adrian Crowley
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
UB40
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Deer Tick
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Lee Bains III & The Glory Fires
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mud Morganfield (Muddy Waters Jr.)
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Backstage Showcase
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Vintage Trouble
Effenaar, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sam Baker
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:30
Aviv Geffen
Cacaofabriek, Helmond
woensdag 24 januari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - De Onzen
Singer Theater, Laren
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Dok6, Panningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fuad Hassen - Held
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Johan Goossens - Vlam
De Domijnen, Sittard
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Gloryhammer
Willemeen, Arnhem
Vintage Trouble
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Zaantheater, Zaandam
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
The Barr Brothers
Paradiso, Amsterdam
20:00
UB40
De Roma, Antwerpen
Alt-J
AFAS Live, Amsterdam
Adrian Crowley
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Kayak
013, Tilburg
6Lack
Melkweg, Amsterdam
Stereophonics
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Inquisition / Septicflesh
Doornroosje, Nijmegen
36 Crazyfists
P60, Amstelveen
De Kift
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mud Morganfield (Muddy Waters Jr.)
Grenswerk, Venlo
20:00
Operation: Mindcrime
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
20:15
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Meervaart, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Kern
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Sam Baker
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
William Boeva - Reset
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Samuel Jack
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Classics in the Club
Vera, Groningen
22:00
Andrew Savage / Jack Cooper
Paradiso, Amsterdam
22:00
Lee Bains III & The Glory Fires
Merleyn, Nijmegen
donderdag 25 januari 2018
The Velvet Underground - 50 Jaar Tour
Metropool, Hengelo
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Nieuwe Kolk, Assen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
Ntjam Rosie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
Fuad Hassen - Held
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
GC de Melkerij, Zemst
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marco Lopes - Moedt
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Muze, Noordwijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
12:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
COOKIN' JAZZ: EVA & THE TRACIES
De Regentenkamer, Den Haag
19:00
36 Crazyfists
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Nao 't Zuuje Ligconcert
Grenswerk, Venlo
19:30
Grote Prijs van Nederland singer-songwriter
Paard, Den Haag
19:45
Navarone
Podium Victorie, Alkmaar