Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Peppel
Zeist
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
De Flux
Zaandam
20:15
Fluxus
Zaandam
21:30
Groote Weiver
Wormerveer
21:30
De Bosuil
Weert
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
21:00
De Piek
Vlissingen
21:00
KOFA
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Garage
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
De Pul
Uden
19:45
013
Tilburg
013
Tilburg
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
18:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
C.C. De Kei
Reusel
21:30
P3
Purmerend
20:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
Pook
Oostknollendam
Veluvine
Nunspeet
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
De Vasim
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
Bon theater
Medemblik
Dieka
Markelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Den Diek
Lichtenvoorde
20:00
Theater De Tuin
Leusden
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
't Ukien
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Manifesto
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
17:00
Duycker
Hoofddorp
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
23:00
Vera
Groningen
Zaal Gieling
Groessen
20:00
Theater de Mythe
Goes
NXT Events
Gemert
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Iduna
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater aan het Spui
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Pub Esser
Boxmeer
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
zaterdag 18 november 2017
Leonie Meijer - Hier.
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Vandenberg's Moonkings
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Magnacult
De Peppel, Zeist
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
20:00
The Doors in Concert
De Flux, Zaandam
20:15
Home Service (featuring John Kirkpatrick)
Fluxus, Zaandam
21:30
Sweet Mary Jane
Groote Weiver, Wormerveer
21:30
Rumours, 40 years (A Fleetwood Mac Experience)
De Bosuil, Weert
20:30
Fred Eaglesmith
Junushoff Theater, Wageningen
Stephanie Struijk
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
21:00
The Dubbeez
De Piek, Vlissingen
21:00
Massa / Razorblade Messiah
KOFA, Vlaardingen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Shishani
Theater de Garage, Venlo
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Alan Parsons Live Project
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Bing & Ruth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Clouseau
TivoliVredenburg, Utrecht
Warhaus
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Yung Nnelg
EKKO, Utrecht
23:30
Dave Clarke / Wouter S
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Masters of Metal
De Pul, Uden
19:45
Mighty Oaks
013, Tilburg
Kim Wilde
013, Tilburg
21:00
The Sum Of
Poppodium Volt, Sittard
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
18:30
Celesterre / Epitaph / Officium Triste / Procession
Baroeg, Rotterdam
20:00
Night of The Proms Rotterdam
Ahoy, Rotterdam
21:00
Mammút
V11, Rotterdam
Sam Fender
Rotown, Rotterdam
20:00
The Fureys
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
21:30
Kenny B
P3, Purmerend
20:00
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack
Roepaen, Ottersum
20:30
Popronde 2017
Groene Engel, Oss
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
Trijntje Oosterhuis
Veluvine, Nunspeet
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
De Staat
De Vasim, Nijmegen
Rico & Sticks
Doornroosje, Nijmegen
The Paladins
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Distance / Egoless / Joker
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Chantal Acda
De Spot, Middelburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
Bökkers
Dieka, Markelo
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Donnerwetter
Den Diek, Lichtenvoorde
20:00
Nadja Filtzer
Theater De Tuin, Leusden
Albert Hammond Sr.
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
19:30
Magic Wand
Gebr. De Nobel, Leiden
Sólstafir / Myrkur / Árstíðir
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Shotgun Shacks
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Broes Springstien en de(E)bbingestroateband
't Ukien, Kampen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
The Hillbilly Moonshiners
Manifesto, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
17:00
Ben Reel
Duycker, Hoofddorp
Average White Band
Vorstin, Hilversum
20:00
Mirage
Vorstin, Hilversum
20:30
Oliver Dawson Saxon
Cacaofabriek, Helmond
22:00
LIVE: Florian Lohoff Band (DE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Dirk Blanchart
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
19:30
Ulver
Patronaat, Haarlem
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:30
David Broza & Mira Awad
De Oosterpoort, Groningen
20:30
ANBU / Jermaine Niffer / Kempi
Simplon, Groningen
21:00
Call It Off
Simplon, Groningen
23:00
Petersburg Orderer
Vera, Groningen
Barrelhouse
Zaal Gieling, Groessen
20:00
The Nits
Theater de Mythe, Goes
Takida
NXT Events, Gemert
11:00
Fine Arts Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Beets, Bennink, Herman, Jacobs
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Covernant
The Jack, Eindhoven
Danny Vera
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Donnie (NL)
Effenaar, Eindhoven
21:00
Stillwave
Altstadt, Eindhoven
20:15
Boi Akih
Cultura, Ede
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
20:00
The Kik
Iduna, Drachten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Bibelot, Dordrecht
Sue the Night
Bibelot, Dordrecht
22:00
Artvark Saxophone Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Blaudzun
C.C. Belgica, Dendermonde
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Swapan Chaudhuri en Ken Zuckerman
Theater aan het Spui, Den Haag
20:00
Jeangu Macrooy
Paard, Den Haag
Fleet Foxes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Fiscus
Pub Esser, Boxmeer
Made In Belgium: Millionaire
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
The Blues Brothers
De Kattendans, Bergeijk