Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
19:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Muziekcafé Elpee
Deinze
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Kees
Huissen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Brebl
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Rotown
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
De Domijnen
Sittard
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Speeldoos
Vught
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Mezz
Breda
19:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Molenberg
Delfzijl
Paard
Den Haag
woensdag 29 maart 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Comedytrain On Tour
Flint, Amersfoort
You Me At Six
Paradiso, Amsterdam
19:30
Alejandro Escovedo
Het Zonnehuis, Amsterdam
Real Friends
Melkweg, Amsterdam
Emeli Sandé
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Milburn
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jonny Fritz / Joshua Hedley
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sir the Baptist
Paradiso, Amsterdam
20:00
6lack
Melkweg, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Leo Stannard
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
CC Smugglers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Bruno Mars
Sportpaleis, Antwerpen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Wende Snijders
Chassé Theater, Breda
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:00
Birdy Nam Nam
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Formation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Flotsam & Jetsam
Muziekcafé Elpee, Deinze
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theater De Veste, Delft
20:00
An Pierlé / Jan Swerts
Paard, Den Haag
Roosevelt
Paard, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parktheater, Eindhoven
20:15
Racoon
Effenaar, Eindhoven
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Wilminktheater, Enschede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Sleutelmoment
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
My Baby
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Spinvis - Trein/ Vuur/ Dageraad
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
New Model Army
Metropool, Hengelo
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
LOS - VAST
Theater Kees, Huissen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Justify All Means / The Blackest Grey
Neushoorn, Leeuwarden
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
J. Bernardt
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Jasper Blom Quartet / Nils Wogram
Brebl, Nijmegen
22:00
The Henhouse Prowlers
Merleyn, Nijmegen
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater De Willem, Papendrecht
Daniel Lohues - Moi
Hoftheater, Raalte
20:00
William Boeva - Reset
De Spil, Roeselare
20:00
Amongster / Handed
Rotown, Rotterdam
22:00
Supermoon
BIRD, Rotterdam
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
De Domijnen, Sittard
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
George van Houts - Kom Plot
Scheldetheater, Terneuzen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:45
Her Majesty
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
The Mavericks
TivoliVredenburg, Utrecht
(HED) Planet Earth + Sumo Cyco
De Helling, Utrecht
20:00
Frank Boeijen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Speeldoos, Vught
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Discover Berget Lewis
De Poorterij, Zaltbommel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
Tangarine
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 30 maart 2017
20:00
Waylon
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
The Legendary Shack Shakers
P60, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Formation
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Shins
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Homesick
De School, Amsterdam
20:00
Earthlings?
Melkweg, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
Simone Croes - Pick up Your Bass
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Kid Ink
Trix, Antwerpen
20:00
Moss
Trix, Antwerpen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater De Kolk, Assen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schaffelaartheater, Barneveld
Paul de Munnik
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Nirvana door Zapp4
De Weijer, Boxmeer
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders - 40 jaar Exodus 2017 tour
Mezz, Breda
19:00
Terminal Cheesecake
Magasin 4, Brussel
20:00
Coely
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Van Dik Hout - Het Best Van
De Molenberg, Delfzijl
Lucas Hamming
Paard, Den Haag