Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Chassé Theater
Breda
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Wilminktheater
Enschede
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Metropool
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Kees
Huissen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Junushoff Theater
Wageningen
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Brebl
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Domijnen
Sittard
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Muziekcafé Elpee
Deinze
De Speeldoos
Vught
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Veste
Delft
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Flint
Amersfoort
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Munttheater
Weert
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
G.C. Tentakel
Zonhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Mezz
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
De School
Amsterdam
19:00
Magasin 4
Brussel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Oosterpoort
Groningen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
woensdag 29 maart 2017
You Me At Six
Paradiso, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
William Boeva - Reset
De Spil, Roeselare
20:00
Wende Snijders
Chassé Theater, Breda
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
19:45
The Mavericks
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
The Henhouse Prowlers
Merleyn, Nijmegen
20:00
Tangarine
Theater de Spiegel, Zwolle
22:00
Supermoon
BIRD, Rotterdam
20:15
Spinvis - Trein/ Vuur/ Dageraad
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Sir the Baptist
Paradiso, Amsterdam
20:00
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Wilminktheater, Enschede
Roosevelt
Paard, Den Haag
Real Friends
Melkweg, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Racoon
Effenaar, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
New Model Army
Metropool, Hengelo
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
My Baby
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Milburn
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parktheater, Eindhoven
20:00
LOS - VAST
Theater Kees, Huissen
21:00
Leo Stannard
Bitterzoet, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schaffelaartheater, Barneveld
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Justify All Means / The Blackest Grey
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jonny Fritz / Joshua Hedley
Tolhuistuin, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jasper Blom Quartet / Nils Wogram
Brebl, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
De Domijnen, Sittard
20:30
J. Bernardt
Muziekgieterij, Maastricht
19:45
Her Majesty
TivoliVredenburg, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
George van Houts - Kom Plot
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Frank Boeijen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Formation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Flotsam & Jetsam
Muziekcafé Elpee, Deinze
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Speeldoos, Vught
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fulcotheater, IJsselstein
Emeli Sandé
AFAS Live, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Discover Berget Lewis
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theater De Veste, Delft
Daniel Lohues - Moi
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Comedytrain On Tour
Flint, Amersfoort
22:00
CC Smugglers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bruno Mars
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Birdy Nam Nam
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
An Pierlé / Jan Swerts
Paard, Den Haag
20:00
Amongster / Handed
Rotown, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Alejandro Escovedo
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
6lack
Melkweg, Amsterdam
(HED) Planet Earth + Sumo Cyco
De Helling, Utrecht
donderdag 30 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Munttheater, Weert
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
William Boeva - Reset
G.C. Tentakel, Zonhoven
21:00
Whitney Rose
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Wende Snijders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Waylon
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Vetrar Draugurinn
Gebr. De Nobel, Leiden
Van Dik Hout - Het Best Van
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Typhoon - Moro lobi
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders - 40 jaar Exodus 2017 tour
Mezz, Breda
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:00
The Shins
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Legendary Shack Shakers
P60, Amstelveen
20:00
The Homesick
De School, Amsterdam
19:00
Terminal Cheesecake
Magasin 4, Brussel
20:15
Tangarine
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
South African Roadtrip
De Oosterpoort, Groningen
Simone Croes - Pick up Your Bass
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
SFB
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schaffelaartheater, Barneveld