Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Markant Uden
Uden
Theater de Kom
Nieuwegein
013
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
23:30
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
De Pul
Uden
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Trix
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
P60
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
De Molenberg
Delfzijl
Theater Sneek
Sneek
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Mezz
Breda
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Iduna
Drachten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Vorstin
Hilversum
Doornroosje
Nijmegen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
EKKO
Utrecht
22:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Paradiso
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
De Boodschap
Rijen
Wilminktheater
Enschede
20:00
N9
Eeklo
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Luxor Live
Arnhem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Vera
Groningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Avenue
Breda
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Zaantheater
Zaandam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
De Maaspoort
Venlo
vrijdag 02 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wildebeast
Little Devil, Tilburg
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wallace Vanborn
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Vunzige Deuntjes - Schud Je Bil Editie
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Vreemde Kostgangers
Theater de Kampanje, Den Helder
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Speeldoos, Vught
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Union J
Markant Uden, Uden
Ton Kas - JABROER
Theater de Kom, Nieuwegein
Tom Odell
013, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Veste, Delft
20:00
This Is Jackson
Grenswerk, Venlo
21:00
Thirdstory
Bitterzoet, Amsterdam
23:30
Therapy Sessions NL
De Helling, Utrecht
20:00
The Upsessions
dB's, Utrecht
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Kik
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
The Graveltones
Sugar Factory, Amsterdam
The Dirty Daddies
De Pul, Uden
20:30
The Cool Quest
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
The Amity Affliction
Trix, Antwerpen
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
19:30
Symfo Classics
P60, Amstelveen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Steve Smyth in Het Zonnehuis
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Steam Exprezz
De Bosuil, Weert
Status Quo
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Söndörgõ
Grounds, Rotterdam
21:00
Sodomizer
Musicon, Den Haag
21:00
Smutfish - Smetvis Tour
Kantine Walhalla, Rotterdam
21:00
Skip & Die
Metropool, Hengelo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C Warenar, Wassenaar
19:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Melkweg, Amsterdam
20:30
Sevn Alias
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Sabrina Starke
De Nieuwe Kerk, Den Haag
21:00
Rogier Telderman
TivoliVredenburg, Utrecht
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Sneek, Sneek
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Pophelden.nl
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Philippe Geubels
Spant!, Bussum
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Pene Corrida
Mezz, Breda
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
ATLAS Theater, Emmen
Pat Travers
Iduna, Drachten
20:30
Oldenosborn - #Life
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Nieuwe Vangst: Audio Adam + Eleonor Coco
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:45
Nicolas Jaar
TivoliVredenburg, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Kattendans, Bergeijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Myles Sanko
Vorstin, Hilversum
Monomyth
Doornroosje, Nijmegen
Minou Bosua - Minoux
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Metallica Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meerpaal, Dronten
20:15
Martijn Koning, Koning van de lach
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Marissa Nadler
EKKO, Utrecht
22:00
Mala Vita
Fluor, Amersfoort
20:30
Madeleine Peyroux
Paradiso, Amsterdam
Maaike Ouboter
Zaantheater, Zaandam
20:30
LP
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
LOS - VAST
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Lords of Black
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Leonie Meijer
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Boodschap, Rijen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Wilminktheater, Enschede
20:00
Krankland / Main Coone
N9, Eeklo
19:30
Kraantje Pappie
Melkweg, Amsterdam
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Jan van Besouw, Goirle
20:00
King of the World
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jungle By Night
Luxor Live, Arnhem
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Joost Dijkema
Vera, Groningen
21:00
Joint String Friends
Het Bolwerk, Sneek
20:00
John Joseph Brill / Kawala
De Avenue, Breda
19:45
Jóhann Jóhannsson
Doornroosje, Nijmegen
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Zaantheater, Zaandam
22:00
Ivan & The Parazol
Paradiso, Amsterdam
23:00
Infrarood
Patronaat, Haarlem
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Heavy Hangout: Misanthropia + Lemniscate | 02-12-2016 | W2 Poppodium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Harry Sacksioni
Theater De Winsinghhof, Roden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Maaspoort, Venlo