Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Spiegel
Zwolle
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Flux
Zaandam
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
De Bosuil
Weert
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Janskerk
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
Stathe
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
013
Tilburg
20:00
Paradox
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Kaffee Lambiek
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
19:00
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Spil
Roeselare
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Roepaen
Ottersum
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Tuin
Leusden
Leidse Schouwburg
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Vorstin
Hilversum
18:30
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Skâns
Gorredijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Atak
Enschede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:30
Dynamo
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Iduna
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
19:30
Dok H2O
Deventer
20:30
De Perifeer
Deventer
20:30
't Zwaantje
Deest
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
De Weijer
Boxmeer
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Taverne
Bergen
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
13:30
Gigant
Apeldoorn
zaterdag 22 oktober 2016
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
19:45
Danny Vera
Hedon, Zwolle
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
King of the World
Hedon, Zwolle
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Fairport Convention
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Jan Akkerman
De Peppel, Zeist
20:30
Alarion / Ancient Bards
De Flux, Zaandam
20:00
NUHR
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Weert Hard: Fubar / Hometown Crew / Northern Lights / Offerblok / Rips
De Bosuil, Weert
Debby Petter - Bed & Breakfast
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Nieuwe Vangst: The Elementary Penguins
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
16:00
Ramblin' Roots
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Janskerk, Utrecht
20:00
Ud Festival dag 2 - Nizar Rohana Trio, Yayha Salem, Karim Baggili
RASA, Utrecht
View for a Day
Stathe, Utrecht
20:15
Ed Struijlaart
De Helling, Utrecht
20:30
De Kift / Rats on Rafts
EKKO, Utrecht
20:30
La Blusa
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Peter Pan Speedrock afscheidstournee - DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Lacuna Coil
013, Tilburg
20:00
STUFF.
Paradox, Tilburg
Kaiser Chiefs
013, Tilburg
20:00
Tsar Bompa + Zoo Children
Little Devil, Tilburg
21:00
Slapback Johnny
Kaffee Lambiek, Tilburg
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
Amsterdam Klezmer Band
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tres Hombres
Cafe D’n Ingel, Thorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Minou Bosua - Minoux
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Pink Project
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Smit
Ahoy, Rotterdam
20:00
Rebetien
Grounds, Rotterdam
20:30
Anat Fort Trio / Gianluigi Trovesi
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Lola Colt
V11, Rotterdam
22:00
The Juke Joints
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
19:00
Angstgegner / Cheap Drugs / Reproach / Columbo
Bruincafé Jaxx, Roosendaal
20:15
Welkom bij de Fresku show
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Banned From Utopia
Roepaen, Ottersum
20:15
Björn van der Doelen / Iris Penning
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Nesterlé, Nistelrode
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Comrade Winston / Stratum / Vela Uniform
Merleyn, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Tuin, Leusden
Wilfried de Jong & Bruut!
Leidse Schouwburg, Leiden
The Black Heart Rebellion
Gebr. De Nobel, Leiden
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:15
Peter Beets en NEJO - Chopin meets the Blues Goes Big
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
18:30
The Clash of the Cover Bands: Distant Neighbours / Dubbel Fout / Groov
Vorstin, Hilversum
Tarja Turunen
Metropool, Hengelo
20:00
Indian Askin
Metropool, Hengelo
Sophia
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Flip Noorman - Make-up
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Obscura
Patronaat, Haarlem
It It Anita
Patronaat, Haarlem
23:00
Red Cup Party - HALLOWEEN
Patronaat, Haarlem
20:00
Jimmy LaFave
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Bökkers + support
Vera, Groningen
Fun Lovin' Criminals
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Pink Oculus + support
Simplon, Groningen
Joep Onderdelinden - Taart!
De Skâns, Gorredijk
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Infloyd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Sabrina Starke
Atak, Enschede
Bart Wirtz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:30
Nasty + Aversions Crown + Malevolence + Vitja + Varials
Dynamo, Eindhoven
21:00
Frontstreet
Altstadt, Eindhoven
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Stappen als toen
Iduna, Drachten
Maaike Ouboter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Popronde 2016: Daimy Lotus & Nankosoul
Muziekpodium DJS, Dordrecht
André Manuel - De Onzen
Theater De Omval, Diemen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Bouwkunde, Deventer
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal
Dok H2O, Deventer
20:30
Diouff
De Perifeer, Deventer
20:30
Uli Jon Roth
't Zwaantje, Deest
20:30
Leoni Jansen
De Groene Zwaan, De Rijp
Paul de Munnik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Hofpoort, Coevorden
Marc-Marie Huijbregts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Dub Revolution - Iration Steppas ft. Dan Man & Forward Fever meets Idr
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
21:00
Douwe Bob
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Mayin / Find Us In Slumberland
Taverne, Bergen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Esk-esque
Luxor Live, Arnhem
13:30
Roots in the Woods
Gigant, Apeldoorn