Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vera
Groningen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:30
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
Atak
Enschede
22:00
Vera
Groningen
Rotown
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kavka
Antwerpen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Cinetol
Amsterdam
Capitole
Gent
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Willemeen
Arnhem
21:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Vera
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
19:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Metropool
Hengelo
23:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
De Helling
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Café Zigzag
Weert
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bibelot
Dordrecht
Beachclub Naturel
Scheveningen
20:00
Winston
Amsterdam
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
The Corner
Kampen
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
20:15
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Grounds
Rotterdam
21:30
Grandcafe Seventies Eighties
Almere
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Meester
Almere
15:30
De Helling
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
dB's
Utrecht
19:30
Bibelot
Dordrecht
23:00
Atak
Enschede
Artis
Amsterdam
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
13:30
013
Tilburg
13:30
Vorstin
Hilversum
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Taverne
Bergen
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Patronaat
Haarlem
17:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
14:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:30
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
woensdag 29 juni 2016
Kurt Vile & The Violators + Cross Record
Vera, Groningen
20:30
Safia
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Maartje Meijer Band
Splendor, Amsterdam
20:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Little Scream
Paradiso, Amsterdam
Rule of Thirds
Paradiso, Amsterdam
20:00
Maaike Ouboter
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:30
Camerata Particolare / Marco Bakker / Selma Harkink
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:30
Carlos Malta & Jan Dumée
LantarenVenster, Rotterdam
Hiatus Kaiyote
Doornroosje, Nijmegen
20:15
KRS One
De Helling, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
An evening with: Supermoon + AUFGLAUFT
Atak, Enschede
donderdag 30 juni 2016
22:00
Shearwater
Vera, Groningen
Stu Larsen
Rotown, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Mouse Outfit
Paradiso, Amsterdam
20:30
Andre Hazes Avond
Paradiso, Amsterdam
20:00
Audiodaycare cd-presentatie
Paard, Den Haag
20:00
Stef Bos - Een Sprong in de Tijd
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
DeWolff
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
Klub Bulk Seizoensafsluiter
Mezz, Breda
22:00
Remove Before Flight
Merleyn, Nijmegen
20:00
Hypnos
Little Devil, Tilburg
Amsterdam Sinfonietta / De Dijk
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Iris Penning
Kavka, Antwerpen
21:00
Automatic Sam
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Docupodium
Cinetol, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Capitole, Gent
19:00
Graveyard Classics: Six Feet Under
Baroeg, Rotterdam
vrijdag 01 juli 2016
19:30
Amselfest Met: The Agitators (be) + Discharger + Harries'89 + The P
Willemeen, Arnhem
21:00
40UP
Vorstin, Hilversum
22:00
Rule Of Thirds
Vera, Groningen
21:00
The Mouse Outfit
Simplon, Groningen
20:00
Los de Abajo
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Pedestrians
Paradiso, Amsterdam
22:30
09051999 (Dilla Day)
Paradiso, Amsterdam
20:00
Shearwater
Paard, Den Haag
20:30
Bungalow / PYN
Paard, Den Haag
19:00
Jonathan Jeremiah
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Karsu, Michelle David, Sandra van
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
JW Roy / Leon Verdonschot
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Her Majesty
Metropool, Hengelo
23:00
FINESSELANDE / Kimonomandem
Merleyn, Nijmegen
19:00
Christopher Martin / Gentleman / Ky-Mani Marley
Melkweg, Amsterdam
21:00
KRS-One
Luxor Live, Arnhem
Brujeria
Little Devil, Tilburg
20:30
Richard Bona
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Amsterdam Sinfonietta / De Dijk
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Carach Angren
Iduna, Drachten
20:00
Kwante Hippe
Grenswerk, Venlo
20:00
Jonathan Jeremiah
Doornroosje, Nijmegen
Ryan Bingham
Doornroosje, Nijmegen
Room Eleven
De Helling, Utrecht
21:00
Mike & The Musicians / Rabscuttle Rah / General Redbeard
De Bakkerij, Castricum
21:00
The Kyteman Orchestra & Radio Filharmonisch Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Crazy Cult Roadshow
Café Zigzag, Weert
20:15
Mirage
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Big Rivers Aftrap: Crystal Dream Plays U2
Bibelot, Dordrecht
Pierce Brothers
Beachclub Naturel, Scheveningen
zaterdag 02 juli 2016
20:00
PARLAY: Fake O's / Laura Palmer / Sean Gascoigne
Winston, Amsterdam
15:30
Oes / Roots Palmera
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Peter van Rooijen / Stefano Keizers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Snakedrive
The Corner, Kampen
21:00
Coco Bongo & the Bonfire Ranch of Love
Taverne, Bergen
20:00
An Ocean Of Storms / Syraforest / True Champions Ride On Speed
Stroomhuis, Eindhoven
23:00
Dabutes
Patronaat, Haarlem
20:00
Stu Larsen
Paard, Den Haag
20:30
Mooon
Paard, Den Haag
22:00
Fucking Bastards On Tour
Neushoorn, Leeuwarden
The Brian Jonestown Massacre
Melkweg, Amsterdam
20:15
Het Metropole Orkest Young Conductors Award 2016 Finale
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
My Silent Wake (UK) + March Funebre (B) + Façade
Little Devil, Tilburg
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
21:30
D.I.S.C.O. Showband
Grandcafe Seventies Eighties, Almere
Vintage Trouble
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Gloria Lewis / Greyhound Bastards / Sonic Bloom
De Meester, Almere
15:30
Odium Nostrum
De Helling, Utrecht
21:00
Cacatory / Forever mortal / Harvest of Kairos
De Bakkerij, Castricum
20:00
Neuk!
dB's, Utrecht
19:30
Clash of the coverbands
Bibelot, Dordrecht
23:00
Basic Grooves - Have A Nice Day Festival Afterparty
Atak, Enschede
Max Meser
Artis, Amsterdam
16:30
David & The Circumstances
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
13:30
Woo Hah!
013, Tilburg
zondag 03 juli 2016
13:30
Open Podium
Vorstin, Hilversum
12:30
Robin Nolan Trio
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:30
Finale Mooie Noten 2016: Eelke Ankersmit / Jasper Schalks / La Nique /
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Nick Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Swinging Affair
Taverne, Bergen
14:00
Amsterdam Faya Allstars / Boss Capone / Doghouse Rose
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
BJ Baartmans / Charl Delemarre / Jara / Sam Schoenmakers / Tjebbe Zeem
Roepaen, Ottersum
20:00
Popkoor Haarlem
Patronaat, Haarlem
17:00
Saman Amini
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kapitein Winokio
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
14:30
Dirk Scheele
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:30
Rob Klerkx & The Secret
Mezz, Breda
22:00
Stu Larsen
Merleyn, Nijmegen
19:00
Fit For An Autopsy
Little Devil, Tilburg