Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Winston
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
23:00
Vera
Groningen
C.C. De Mol
Lier
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Lux
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Havezathe het Everloo
Rossum
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Rietveld Theater
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Vera
Groningen
Grand Theatre
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:00
De Kreun
Kortrijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Nijdrop
Opwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Zaal Spectrum
Veenendaal
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Kavka
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Mezz
Breda
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Wilminktheater
Enschede
dinsdag 01 december 2015
20:00
Ina Forsman / Lightnin' Guy Verlinde
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Queen Kwong (US) / Echo Movis (NL)
Winston, Amsterdam
Sean Rowe
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Megan Washington
Paradiso, Amsterdam
19:30
Whitesnake
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bombino
Cultuurkapel Deurne, Deurne
Kommil Foo - Schoft
Agora Theater Druten, Druten
Ton Kas - JABROER
Parktheater, Eindhoven
Tower of Power
Effenaar, Eindhoven
20:00
Huub Stapel - MV²
Wilminktheater, Enschede
23:00
Mike Krol
Vera, Groningen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Mol, Lier
20:15
Ought / Yung
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Orkesta Mendoza
Lux, Nijmegen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dorine Wiersma
Havezathe het Everloo, Rossum
dEUS
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Leela James
BIRD, Rotterdam
20:00
John Garcia
Little Devil, Tilburg
Gavin James
TivoliVredenburg, Utrecht
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
Texas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Armored Saint
De Helling, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Het Musiater, Zevenaar
woensdag 02 december 2015
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Meervaart, Amsterdam
Mini Mansions
Melkweg, Amsterdam
Anthrax
Melkweg, Amsterdam
Albert Hammond Jr
Paradiso, Amsterdam
Bob Moses
Paradiso, Amsterdam
21:30
Jeff Lorber Fusion / Jo Harman / Poogie Bell Band / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Bloc Party
Koninklijk Circus, Brussel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rietveld Theater, Delft
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Veste, Delft
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Paard, Den Haag
20:00
Pondertone
Burgerweeshuis, Deventer
Piepschuim - Op recept (reprise)
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Vera, Groningen
Sean Rowe
Grand Theatre, Groningen
20:00
The Computers (UK)
Patronaat, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Roosbeef
Bootstraat, Hasselt
20:00
Fido Plays Zappa
Duycker, Hoofddorp
20:30
Stevie Ann
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Fulcotheater, IJsselstein
19:00
Crobot
De Kreun, Kortrijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Knol - Lost & Found
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Diekhuus, Middelharnis
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Bombino
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Citizens!
Nijdrop, Opwijk
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Thomas Pol in America (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
S.C.C. De Ruchte, Someren
Gavin James
013, Tilburg
20:00
Nothing More
013, Tilburg
20:30
Cuca Roseta - In Concert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Whitesnake
TivoliVredenburg, Utrecht
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Zaal Spectrum, Veenendaal
20:00
Danny Vera
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Junushoff Theater, Wageningen
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
20:30
Soft Machine Legacy
Boerderij, Zoetermeer
donderdag 03 december 2015
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
The Analogues
Schouwburg Almere, Almere
20:00
The Kik
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Adams
P60, Amstelveen
Tim Knol - Lost & Found
Meervaart, Amsterdam
19:00
Leftfield
Paradiso, Amsterdam
19:30
EL VY
Melkweg, Amsterdam
19:30
TenTemPiés
Sugar Factory, Amsterdam
dEUS
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Hudson Mohawke
Melkweg, Amsterdam
20:00
Braids
OT301, Amsterdam
20:00
Red Snapper
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Raketkanon
Paradiso, Amsterdam
21:00
Raglans (IRL) / Radio Days (NL)
Winston, Amsterdam
22:00
Xylouris White
Paradiso, Amsterdam
Nothing More
Kavka, Antwerpen
20:00
Refused
Trix, Antwerpen
20:00
Man From The South + Mark Lotterman
Luxor Live, Arnhem
Jan Akkerman band ft. Benjamin Herman
Luxor Live, Arnhem
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Daniël Arends
Podium Boxtel, Boxtel
Hallo Venray
Mezz, Breda
19:00
Golden Earring
Ancienne Belgique (AB), Brussel
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paard, Den Haag
Milow
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Andy Frasco
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Cultura, Ede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Muzeval, Emmen
De Partizanen - De Partizanen
Wilminktheater, Enschede