Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
013
Tilburg
Rotown
Rotterdam
17:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Biebob
Vosselaar
20:00
P3
Purmerend
16:00
dB's
Utrecht
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:00
Poppodium Volt
Sittard
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
Patronaat
Haarlem
15:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
WORM
Rotterdam
14:00
Theater Concordia
Haastrecht
17:00
Cafe Twee Wezen
Sassenheim
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
17:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Spant!
Bussum
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
15:30
Corneel
Lelystad
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Baroeg
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
Extase
Tilburg
20:00
Korzo
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
Paard
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:00
Mansion24
Apeldoorn
15:30
NiXenMeer
Enschede
Patronaat
Haarlem
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur
Zeist
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Winston
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Botanique
Brussel
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
Theater Rotterdam
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Havezathe het Everloo
Rossum
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Mol
Lier
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
20:30
Lux
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Winston
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Vorst Nationaal
Brussel
Paradiso
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Melkweg
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zondag 29 november 2015
3VOOR12 presents: Belle and Sebastian
013, Tilburg
Alamo Race Track
Rotown, Rotterdam
17:00
Anne Hazes / Appie Scheer / Auke de Vries / Bert Zwier / Lytse Hille /
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Arkona
Biebob, Vosselaar
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
P3, Purmerend
16:00
BIG ASS METAL WEEKENDER II met Doghouse Gallows / Monstertone
dB's, Utrecht
16:30
Brood & Spelen; Duke John / Eline Mann
Tolhuistuin, Amsterdam
Children of Bodom / Lamb Of God
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Comedy & Guitars
Rietveld Theater, Delft
20:00
dEUS
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dillon Cooper
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Dubiosa Kolektiv
Melkweg, Amsterdam
14:00
Exit 31
Poppodium Volt, Sittard
Fish: Farewell To Childhood
013, Tilburg
20:00
Guy Garvey
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen en The Painkillers
Victorie, Alkmaar
20:30
Happiness Happens Tour Kick-off Concert in Patronaat, Markus Mann (USA
Patronaat, Haarlem
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
How I Hate Modern Music #2: ENTARTETE MUSIK
WORM, Rotterdam
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Concordia, Haastrecht
17:00
Iguana Death Cult
Cafe Twee Wezen, Sassenheim
16:00
Incubated: Fluisterzacht - A Winged Victory for The Sullen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
17:30
Joe Bowie / Saskia Laroo Band
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Spant!, Bussum
16:00
Joost De Lange Rock/Blues Experience / The Boom Band
De Bosuil, Weert
16:00
Kim de Boer
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
15:30
Lely Sunday Afternoon met Blue Grass Boogiemen
Corneel, Lelystad
21:30
Leonore
M.C. Kinky Star, Gent
20:00
Livio Gianola Trio
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Lonely The Brave
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Naglfar
Baroeg, Rotterdam
20:00
No Blues
Paradiso, Amsterdam
14:00
Open Podium
Vorstin, Hilversum
20:30
Orkesta Mendoza
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
Page
Taverne, Bergen
20:15
PaRaDoXaal - Brad Mehldau Trio (VS)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
RB Blues Consession
Extase, Tilburg
20:00
Savina Yannatou & Primavera en Salonico
Korzo, Den Haag
20:30
Sean Rowe
EKKO, Utrecht
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sticky Fingers (Aus)
Hedon, Zwolle
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Fýl + Anne Groen
Hostel Strowis, Utrecht
16:15
The Check 1-2
Gigant, Apeldoorn
The Empty Hearts
Paard, Den Haag
16:30
The Foreign Resort (DK)
Mezz, Breda
The Kik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:00
The Maureens
Mansion24, Apeldoorn
15:30
The Rosenbergs
NiXenMeer, Enschede
The Slow Show
Patronaat, Haarlem
19:30
The Telescopes
Sugar Factory, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Goudse Schouwburg, Gouda
Walk The Moon
Melkweg, Amsterdam
maandag 30 november 2015
20:30
André Mehmari / Gabriele Mirabassi
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur, Zeist
20:30
Andreas Moe
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Avec le soleil sortant de sa bouche
Paradiso, Amsterdam
20:00
Children of Bodom / Sylosis
013, Tilburg
dEUS
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Golden Earring
TivoliVredenburg, Utrecht
Lianne La Havas
Paradiso, Amsterdam
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Roy Donders
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Saintseneca / Widowspeak
Merleyn, Nijmegen
20:00
Sticky Fingers (Aus) / Bootleg Rascal (Aus) live in Amsterdam
Winston, Amsterdam
Texas
Lotto Arena, Antwerpen
The Slow Show
Botanique, Brussel
20:30
Tower of Power
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Wire
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 01 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Armored Saint
De Helling, Utrecht
20:00
Bombino
Cultuurkapel Deurne, Deurne
dEUS
Theater Rotterdam, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dorine Wiersma
Havezathe het Everloo, Rossum
Gavin James
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Huub Stapel - MV²
Wilminktheater, Enschede
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Mol, Lier
20:00
Ina Forsman / Lightnin' Guy Verlinde
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
John Garcia
Little Devil, Tilburg
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Leela James
BIRD, Rotterdam
21:00
Megan Washington
Paradiso, Amsterdam
23:00
Mike Krol
Vera, Groningen
20:30
Orkesta Mendoza
Lux, Nijmegen
20:15
Ought / Yung
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Queen Kwong (US) / Echo Movis (NL)
Winston, Amsterdam
Sean Rowe
Tolhuistuin, Amsterdam
Texas
TivoliVredenburg, Utrecht
Ton Kas - JABROER
Parktheater, Eindhoven
Tower of Power
Effenaar, Eindhoven
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Whitesnake
Vorst Nationaal, Brussel
woensdag 02 december 2015
Albert Hammond Jr
Paradiso, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
S.C.C. De Ruchte, Someren
Anthrax
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad