Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Willemeen
Arnhem
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Kikker
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
J.C. De Klinker
Aarschot
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
People's Place
Amsterdam
21:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Effenaar
Eindhoven
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Spieghel
Groningen
22:00
Vera
Groningen
Cacaofabriek
Helmond
19:00
Sojo
Leuven
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Hedon
Zwolle
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Taverne
Bergen
Mezz
Breda
23:00
Mezz
Breda
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Nodige Deugd
Moorslede
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
Dok6
Panningen
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Markant Uden
Uden
De Helling
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Munttheater
Weert
dinsdag 26 mei 2015
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Flint, Amersfoort
19:30
Sol Y Lluvia
Melkweg, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ride
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ducktails
Paradiso, Amsterdam
Gumball at the ArenA
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
Alexi Lalas / BLUPAINT / Echo Movis
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Bop English
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark -2
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
CIRCLE (FIN) EXCL NL SHOW
Willemeen, Arnhem
Our Last Night
Dynamo, Eindhoven
20:00
Esther Groenenberg
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schuur, Haarlem
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Huiskamerconcert: Herrek en DOOXS
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:15
Danny De Munk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Kim Noble
Theater Kikker, Utrecht
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 27 mei 2015
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
La Dispute
J.C. De Klinker, Aarschot
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
19:30
The Funkdoobiest
Melkweg, Amsterdam
20:00
Roxette
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Disappears
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Aldous Harding
Paradiso, Amsterdam
Zuco 103
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Lianne La Havas
People's Place, Amsterdam
21:30
Nicole Mischler / Peter More
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Doldrums
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Check 1-2
Burgerweeshuis, Deventer
Daniël Arends - Carte Blanche
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dir En Grey
Effenaar, Eindhoven
20:15
Herman in een bakje geitenkwark -2
C.C. De Werft, Geel
20:00
Maaike Ouboter
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Luke Winslow King
De Spieghel, Groningen
22:00
Bop English
Vera, Groningen
Bohren und der Club of Gore
Cacaofabriek, Helmond
19:00
Circle
Sojo, Leuven
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
FINALE KAF & KOREN
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bløf
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nico Dijkshoorn - VUIG
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
BIRDsessions: 2 Four Legged Friends ft. Sara McDonald
BIRD, Rotterdam
20:00
Bram van der Velde / Victor Luis van Es
Pitboel Theater, Sittard
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Zaantheater, Zaandam
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Hedon, Zwolle
22:00
Bob Holtkamp / Buurman & Buurman / Yade
Hedon, Zwolle
donderdag 28 mei 2015
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Carte Blanche
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Danny Vera
P60, Amstelveen
Ariana Grande
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Candy Dulfer / Frankie D. & Mulat / Hans Dulfer / Joris Feijertag & Da
Melkweg, Amsterdam
19:30
Howling
Melkweg, Amsterdam
Luke Winslow King
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Andrea Gibson
Vondelkerk, Amsterdam
Secret Rendezvous
Sugar Factory, Amsterdam
Leon Bridges
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Applescal
Paradiso, Amsterdam
23:30
Tying Tiffany
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme
Musis, Arnhem
20:00
Inamix CD Release Party Ft. King Kong (Jamaica)
Luxor Live, Arnhem
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
Michael Prins
Mezz, Breda
23:00
Klub Bulk: Reindier + Waterballet + Ruistuin + Alessandro Diga + Bever
Mezz, Breda
21:00
All Comes Down / The Unterribles
Paard, Den Haag
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Danny De Munk
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Chris Daniels & the Kings
Patronaat, Haarlem
20:30
Bourgondische Belgen III
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dat Schilt
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dead Bronco
De Nodige Deugd, Moorslede
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
HAN Campustheater, Nijmegen
Buitenstaanders
Dok6, Panningen
19:00
The Pretty Things
Baroeg, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Skip & Die
Rotown, Rotterdam
22:00
Popunie presents Story Arcs & Mushroom Mosis
BIRD, Rotterdam
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
John Henry
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Anuar - Integer
Markant Uden, Uden
La Dispute
De Helling, Utrecht
20:30
Ducktails / Limited
EKKO, Utrecht
20:30
Kaja Draksler / Loran Witteveen
RASA, Utrecht
21:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Munttheater, Weert