Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
17:00
Beauforthuis
Austerlitz
16:30
De Bosuil
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Zwerver
Oostende
22:00
Den Koopman
Arnhem
16:00
Doornroosje
Nijmegen
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
19:30
Hedon
Zwolle
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
13:00
Musicon
Den Haag
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
16:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Taverne
Bergen
22:00
Theater Kikker
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
19:30
Winston
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Dassenakker Live
Houten
De Helling
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
PopEi
Eindhoven
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Kikker
Utrecht
20:00
Theater Kikker
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vorstin
Hilversum
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Dynamo
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Kikker
Utrecht
20:00
Willemeen
Arnhem
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
Boom Chicago
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. De Werft
Geel
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
J.C. De Klinker
Aarschot
19:30
Melkweg
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
People's Place
Amsterdam
20:00
Pitboel Theater
Sittard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:00
Sojo
Leuven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:15
Zaantheater
Zaandam
zondag 24 mei 2015
20:00
De Toppers - De Toppers In Concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
17:00
Göksel Yilmaz Ensemble
Beauforthuis, Austerlitz
16:30
LEE SHORE a Crosby Stills & Nash Tribute
De Bosuil, Weert
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Michael Prins
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Daniel Romano
De Zwerver, Oostende
22:00
The Doots
Den Koopman, Arnhem
16:00
Anthony Naples / Xosar
Doornroosje, Nijmegen
16:15
Brock & the Brockettes
Gigant, Apeldoorn
20:30
Alkmaarse Big Band
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
19:30
Scrum
Hedon, Zwolle
16:00
Lavinia Meijer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Brenda Bee / Joan Franka / Maarten Peters / Margriet Eshuijs / Syb van
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:00
Doomsower Mark: Ophis (D) + Marche Funèbre (B)
Little Devil, Tilburg
Twin Shadow
Melkweg, Amsterdam
16:30
Stiv Cantarelli and The Silent Strangers
Mezz, Breda
13:00
Metalcon
Musicon, Den Haag
13:30
Beets & Friends Play Misha Mengelberg Feat. Benjamin Herman, Marius Be
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Fatoumata Diawara & Roberto Fonseca
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Ugly Duckling
Patronaat, Haarlem
16:00
Singer-songwriter Pien Peeters live in PopEi
PopEi, Eindhoven
19:00
The Brew
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Louis Baker
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Van Huys Uit
Taverne, Bergen
22:00
Planningtorock / Vessel
Theater Kikker, Utrecht
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Maarten Ornstein / Mike Fentross
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Mike Ravelli meets Nuno dos Santos
Victorie, Alkmaar
20:00
Hexeneiche / Jung An Tagen / Primordial / Underground
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
19:30
Scare The Bear
Winston, Amsterdam
maandag 25 mei 2015
15:00
Vorum
Baroeg, Rotterdam
Unknown Mortal Orchestra
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jo Didderen / Johan de Haan / Jennifer Oerlemans-Bakx
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
ODi
Dassenakker Live, Houten
Theatertour 'Herinneringen'
De Helling, Utrecht
20:00
Ellen ten Damme
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:45
Bop English
Merleyn, Nijmegen
20:00
Astronautalis
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eric Burdon & The Animals
Paradiso, Amsterdam
16:00
Singer-songwriter Kiki Mettler live in PopEi
PopEi, Eindhoven
14:30
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Kim Noble
Theater Kikker, Utrecht
20:00
Kim Noble
Theater Kikker, Utrecht
20:30
Wand + Bingo Starr
Vera, Groningen
14:00
Keep the Soul & Jazz Alive, The Radio 6 Concert
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Bruut!
Vorstin, Hilversum
dinsdag 26 mei 2015
Gumball at the ArenA
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark -2
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Bop English
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Esther Groenenberg
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Our Last Night
Dynamo, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Flint, Amersfoort
20:00
Huiskamerconcert: Herrek en DOOXS
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:00
Karin Bloemen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Sol Y Lluvia
Melkweg, Amsterdam
Ride
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ducktails
Paradiso, Amsterdam
20:15
Danny De Munk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schuur, Haarlem
20:00
Alexi Lalas / BLUPAINT / Echo Movis
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Kim Noble
Theater Kikker, Utrecht
20:00
CIRCLE (FIN) EXCL NL SHOW
Willemeen, Arnhem
woensdag 27 mei 2015
22:00
BIRDsessions: 2 Four Legged Friends ft. Sara McDonald
BIRD, Rotterdam
20:00
Disappears
Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Nicole Mischler / Peter More
Boom Chicago, Amsterdam
21:00
Check 1-2
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark -2
C.C. De Werft, Geel
Bohren und der Club of Gore
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Doldrums
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Maaike Ouboter
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Luke Winslow King
De Spieghel, Groningen
20:00
FINALE KAF & KOREN
Doornroosje, Nijmegen
Dir En Grey
Effenaar, Eindhoven
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Hedon, Zwolle
22:00
Bob Holtkamp / Buurman & Buurman / Yade
Hedon, Zwolle
20:00
Roxette
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
La Dispute
J.C. De Klinker, Aarschot
19:30
The Funkdoobiest
Melkweg, Amsterdam
Bløf
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nico Dijkshoorn - VUIG
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Aldous Harding
Paradiso, Amsterdam
21:00
Lianne La Havas
People's Place, Amsterdam
20:00
Bram van der Velde / Victor Luis van Es
Pitboel Theater, Sittard
Daniël Arends - Carte Blanche
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:00
Circle
Sojo, Leuven
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Zuco 103
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Bop English
Vera, Groningen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Zaantheater, Zaandam