Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:30
Schouwburg Almere
Almere
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
Posthuis Theater
Heerenveen
19:30
Metropool
Hengelo
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
15:00
C.C. Myllesweerd
Mill
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
't Bierhuys
Woerden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Concerto
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schellingwouderkerk
Amsterdam
OT301
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Taverne
Bergen
20:30
Mezz
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Effenaar
Eindhoven
Atak
Enschede
22:00
Charlatan
Gent
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
woensdag 01 april 2015
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Lach het weg
Crown theater, Aalsmeer
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Almere, Almere
19:00
Hatebreed / Seita
Melkweg, Amsterdam
19:30
Toro y Moi
Melkweg, Amsterdam
20:00
Causes
Paradiso, Amsterdam
Alamo Race Track
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Nir Felder / Ntjam Rosie / Sharon Robinson / Tasha's World / The Ob6s
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Axelle Red - Acoustic
De Roma, Antwerpen
20:30
Askr Caminada / Hassan el Rahaui / Jasper Posson / MC WestSaid / Nick
Posttheater, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Urbanus Zelf!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
San Marino High School Wind Ensemble
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Rietveld Theater, Delft
20:15
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater De Veste, Delft
Hans Liberg - ATTACCA
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nick Mulvey
Paard, Den Haag
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Schudden - Perrongeluk
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - I Am Hali
Martiniplaza, Groningen
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Hasselt, Hasselt
Joris Linssen & caramba
Posthuis Theater, Heerenveen
19:30
July Talk
Metropool, Hengelo
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Cabarestafette
Fulcotheater, IJsselstein
15:00
Voor De Prijzen en De Roem
C.C. Myllesweerd, Mill
Anne Jan Toonstra - Oi
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
ROOS VAN NIJMEGEN VOORRONDE #1
Merleyn, Nijmegen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Muze, Noordwijk
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
22:00
Flávio Silva Invites (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:15
Bløf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Arie Koomen / Roel C. Verburg / Silvester Zwaneveld
Hofman, Utrecht
20:15
Miss Montreal
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Comedy Inc.
't Bierhuys, Woerden
donderdag 02 april 2015
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Kusje erop
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Club 3voor12 NH
Victorie, Alkmaar
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theaterhotel Almelo, Almelo
Joris Linssen & caramba
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Young Folk / Vinsky
Concerto, Amsterdam
17:00
The Young Folk
Concerto, Amsterdam
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rene Froger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Gospel Sessions
Schellingwouderkerk, Amsterdam
The Mysterons
OT301, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen | & Paren &
Meervaart, Amsterdam
20:30
David Benjamin
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Young Folk
Paradiso, Amsterdam
SF10: Sevdaliza
Sugar Factory, Amsterdam
Miss Montreal
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Popa Chubby
Luxor Live, Arnhem
20:30
Lach het weg
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Bark! (americana)
Taverne, Bergen
20:30
Orgel Vreten
Mezz, Breda
Hans Liberg - ATTACCA
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Majesty
Paard, Den Haag
Typhoon
Paard, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Matt Schofield
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kovacs
Effenaar, Eindhoven
My Baby
Atak, Enschede
22:00
Roselien
Charlatan, Gent
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Strombeek, Grimbergen
Najib Amhali - I Am Hali
Martiniplaza, Groningen
20:00
My Blue Van
Simplon, Groningen
21:00
The Deaf + Wolftone
Vera, Groningen
Ganglion
Patronaat, Haarlem
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Danny De Munk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Cine Concert: Metallica
Duycker, Hoofddorp
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
The Hellbound Hepcats
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Harmonie, Leeuwarden
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater de Kom, Nieuwegein
Golden Earring
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
22:00
Feis
Merleyn, Nijmegen
23:00
San Soda / Tama Sumo
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Mauro Pawlowski / Nordmann
Nijdrop, Opwijk
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater De Lievekamp, Oss