Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Music Village
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Klomp Ovezande
Ovezande
De Doelen
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Wier&ga
Castricum
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Vooruit
Gent
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Azijnfabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:15
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
P60
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Vera
Groningen
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Muziekgieterij
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
013
Tilburg
16:30
Beatrix Theater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
maandag 24 november 2014
20:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
19:30
La Coka Nostra
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chris Rea
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators
Heineken Music Hall, Amsterdam
Fink
Paradiso, Amsterdam
20:00
King Tuff
Paradiso, Amsterdam
Hypnotic Brass Ensemble
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Twin Forks
Bitterzoet, Amsterdam
Bombay Bicycle Club
Trix, Antwerpen
20:00
Mighty Oaks - Charlie Cunningham
Botanique, Brussel
Angus & Julia Stone
Koninklijk Circus, Brussel
Judith Owen
Music Village, Brussel
20:00
Milow
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ronnie Cuber & Toninho Horta Band
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nick Mulvey
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Herman Brood Academie on Tour
Patronaat, Haarlem
20:30
Freek de Jonge
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paus
De Klomp Ovezande, Ovezande
Tommy Emmanuel
De Doelen, Rotterdam
Lamb (locatie: Rotterdamse Schouwburg)
Rotown, Rotterdam
20:00
Wende Snijders - L.R The Theatre Sessions
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Curtis Harding
Rotown, Rotterdam
20:00
Frank Evenblij
Kantine Walhalla, Rotterdam
Curtis Harding
Rotown, Rotterdam
Clean Bandit
TivoliVredenburg, Utrecht
David Gray
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 25 november 2014
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Griffioen, Amstelveen
Glass Animals
Melkweg, Amsterdam
Selah Sue
Paradiso, Amsterdam
20:00
Broeder Dieleman
Paradiso, Amsterdam
Jamie T
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Action Bronson
Melkweg, Amsterdam
20:00
Akki Haak Band
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Clementino
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Paulusma
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Specials
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Boy and Bear - Dancing Years
Botanique, Brussel
20:00
Nick Mulvey - Eaves
Botanique, Brussel
20:00
Comedy Inc.
Wier&ga, Castricum
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Curtis Harding
Effenaar, Eindhoven
Suicide Silence + Thy Art Is Murder + Fit For An Autopsy + Facelifter
Dynamo, Eindhoven
Ane Brun
Vooruit, Gent
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
Lamb
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Stef Bos
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ali B
Het Klooster, Nuenen
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Theater de Purmaryn, Purmerend
Twin Atlantic
Rotown, Rotterdam
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Sham 69
De Flux, Zaandam
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 26 november 2014
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
De Ploctones
Podium Azijnfabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Cesar Zuiderwijk
P60, Amstelveen
Hollywood Undead
Melkweg, Amsterdam
The Specials
Melkweg, Amsterdam
Angus & Julia Stone
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
The Proper Ornaments
Paradiso, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Benjamin Herman / Roy Hargrove / Sietske / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - In principe wel
Posttheater, Arnhem
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Sarah Carlier
Botanique, Brussel
20:00
Stradoc Ensemble
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Lou Leeuw, een rockend tijger: Biografie Presentatie
Vera, Groningen
20:00
Leon van der Zanden
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Gregory Porter
Patronaat, Haarlem
21:00
Jaap Boots
Patronaat, Haarlem
The Pineapple Thief
Nieuwe Nor, Heerlen
Hadewych Minis
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Bløf
Metropool, Hengelo
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Dijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Wende Snijders - L.R The Theatre Sessions
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Intergalactic Lovers
Muziekgieterij, Maastricht
Jaga Jazzist
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ali B
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Hypnotic Brass Ensemble
Rotown, Rotterdam
22:00
DuvelVibes Sessions ft. Earth, Wind & Fire Tribute
BIRD, Rotterdam
19:00
Ill Niño
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Anke Laterveer / Roel Meijvis / Tom Lash
Pitboel Theater, Sittard
20:00
Kasper van Kooten - Karakters
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Against Me!
013, Tilburg
16:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Beatrix Theater, Utrecht
Moss
TivoliVredenburg, Utrecht