Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:30
BIRD
Rotterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Atak
Enschede
20:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Pllek
Amsterdam
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Pitboel Theater
Sittard
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Luxor Live
Arnhem
Bibelot
Dordrecht
20:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
Hedon
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Mezz
Breda
20:00
013
Tilburg
Botanique
Brussel
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Studium Generale
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
RASA
Utrecht
21:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Veste
Delft
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Atak
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
Baroeg
Rotterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
woensdag 22 oktober 2014
Guano Apes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Utrecht Lacht Open Mic Comedynight
Hofman, Utrecht
American Aquarium
Paradiso, Amsterdam
20:30
Chi Coltrane
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Roger McGuinn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Hopsin
Melkweg, Amsterdam
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Om Maarten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jeroen van Merwijk
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater De Omval, Diemen
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag?
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Go Go Berlin [locatie: Oefenbunker]
Nieuwe Nor, Heerlen
21:30
DuvelVibes Sessions ft. Alessandro Fongaro Quintet
BIRD, Rotterdam
21:30
Black Flower
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Tristan
Taverne, Bergen
Meridian Brothers
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Chucho Valdes Afro Cuban & Messengers
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Stephen Merchant
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Hadewych Minis
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Lecherous Gaze
dB's, Utrecht
20:00
Anthony B.
Atak, Enschede
20:00
Rusty Roots
Paradiso, Amsterdam
Elvis Costello
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Pink Martini
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Paus
Pllek, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Woody The Sideman
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Kreg Viesselman & Steve ‘Blabbermouth’ Folk (USA)
NiXenMeer, Enschede
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Posttheater, Arnhem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Dinerconcert met Denise Brand
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Adrian Nation / Half Way Station
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Raijko en z’n broer / Tom Lash
Pitboel Theater, Sittard
donderdag 23 oktober 2014
Escape the Fate
Melkweg, Amsterdam
Thomas Azier
Effenaar, Eindhoven
Ian Siegal
Luxor Live, Arnhem
Chef'Special
Bibelot, Dordrecht
20:30
Blue Coat
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
Lisa Stansfield
Hedon, Zwolle
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Steve Rothery Band
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Paus (PT)
Mezz, Breda
20:00
Hopsin
013, Tilburg
Gregory Alan Isakov
Botanique, Brussel
American Aquarium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Tomatito
Paradiso, Amsterdam
22:00
Mor Karbasi
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eefje De Visser
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
The Shape Of Punk To Come (IV)
EKKO, Utrecht
22:00
Salsa Meets Jazz Sessions
BIRD, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Cameretten
Studium Generale, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Meridian Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Wayne Hussey (extra show!)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
My Brainbox ft. Jan Akkerman / Bert Heerink
Hedon, Zwolle
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Mieke Stemerdink
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Kal
RASA, Utrecht
21:30
Colt Nevada
Patronaat, Haarlem
20:30
Sue the Night (Album-presentatie)
Patronaat, Haarlem
21:30
HOFMAN LIVE: Groove Garden
Hofman, Utrecht
20:30
De Partizanen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Theater De Veste, Delft
17:00
Dandelion
Concerto, Amsterdam
20:00
The Outskirts
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Popronde 2014
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Mario Biondi
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Magnus
Het Depot, Leuven
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
TenTemPiés
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cloud Boat
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kreg Viesselman
Paard, Den Haag
20:00
Gare Du Nord
Patronaat, Haarlem
20:00
Tim Akkerman
P60, Amstelveen
20:00
The Benelux
Atak, Enschede
20:00
Kintsukuroi
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Gers Pardoel
Paard, Den Haag
The Pretty Things
Baroeg, Rotterdam
20:00
Electric Eye
Winston, Amsterdam
20:00
Lecherous Gaze / Nightbirds
Hall Of Fame, Tilburg