Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Brebl
Nijmegen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Melkweg
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Cafe Camelot
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Hedon
Zwolle
Dynamo
Eindhoven
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Effenaar
Eindhoven
Q-bus
Leiden
22:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Hofman
Utrecht
21:00
Taverne
Bergen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Pllek
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
dB's
Utrecht
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater De Muzeval
Emmen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Scheltema Complex
Leiden
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Atak
Enschede
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Paradiso
Amsterdam
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
EKKO
Utrecht
Baroeg
Rotterdam
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Atak
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Mezz
Breda
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
dinsdag 21 oktober 2014
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Theater de Schalm, Veldhoven
Thomas Dybdahl
Brebl, Nijmegen
20:00
Roger McGuinn
Theater de Spiegel, Zwolle
Pink Martini
Melkweg, Amsterdam
20:30
Paul de Leeuw
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Om Maarten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
José James
Paradiso, Amsterdam
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater De Veste, Delft
Imelda May
Melkweg, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Erland and The Carnival / Samantha Crain / The John Steel Singers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dinerconcert met Berend van den Berg Trio
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Dassuad / Smal Water
Cafe Camelot, Nijmegen
20:00
Dark Fortress
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Circle II Circle
Luxor Live, Arnhem
20:00
Chi Coltrane
Schouwburg de Lawei, Drachten
Cannibal Corpse
Hedon, Zwolle
Attila
Dynamo, Eindhoven
20:00
Asteriks Special: Thomas Azier
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Anthony B.
Effenaar, Eindhoven
American Aquarium
Q-bus, Leiden
woensdag 22 oktober 2014
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Woody The Sideman
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater De Omval, Diemen
20:00
Utrecht Lacht Open Mic Comedynight
Hofman, Utrecht
21:00
Tristan
Taverne, Bergen
20:15
Stephen Merchant
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rusty Roots
Paradiso, Amsterdam
20:00
Roger McGuinn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Posttheater, Arnhem
20:00
Raijko en z’n broer / Tom Lash
Pitboel Theater, Sittard
20:00
Pink Martini
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Paus
Pllek, Amsterdam
20:15
Om Maarten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Meridian Brothers
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Lecherous Gaze
dB's, Utrecht
20:00
Kreg Viesselman & Steve ‘Blabbermouth’ Folk (USA)
NiXenMeer, Enschede
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jeroen van Merwijk
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Hopsin
Melkweg, Amsterdam
Hadewych Minis
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guano Apes
Paradiso, Amsterdam
20:30
Go Go Berlin [locatie: Oefenbunker]
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater De Muzeval, Emmen
Elvis Costello
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
DuvelVibes Sessions ft. Alessandro Fongaro Quintet
BIRD, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Dinerconcert met Denise Brand
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - Carte Blanche
Scheltema Complex, Leiden
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
20:15
Chucho Valdes Afro Cuban & Messengers
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Chi Coltrane
Boerderij, Zoetermeer
21:30
Black Flower
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Anthony B.
Atak, Enschede
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
American Aquarium
Paradiso, Amsterdam
20:00
Adrian Nation / Half Way Station
Scheltema Complex, Leiden
donderdag 23 oktober 2014
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
21:00
Wayne Hussey (extra show!)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Tomatito
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tim Akkerman
P60, Amstelveen
Thomas Azier
Effenaar, Eindhoven
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
The Shape Of Punk To Come (IV)
EKKO, Utrecht
The Pretty Things
Baroeg, Rotterdam
20:00
The Outskirts
Popcentrale, Dordrecht
20:30
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Benelux
Atak, Enschede
20:00
TenTemPiés
Melkweg, Amsterdam
20:30
Sue the Night (Album-presentatie)
Patronaat, Haarlem
20:30
Steve Rothery Band
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Salsa Meets Jazz Sessions
BIRD, Rotterdam
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Popronde: CUT_ / Pauw / The Silverfaces
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Popronde 2014
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Paus (PT)
Mezz, Breda
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ntjam Rosie - The One
De Doelen, Rotterdam
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
My Brainbox ft. Jan Akkerman / Bert Heerink
Hedon, Zwolle
22:00
Mor Karbasi
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mieke Stemerdink
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Meridian Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mario Biondi
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Magnus
Het Depot, Leuven
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard