Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
15:30
Little Devil
Tilburg
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:00
Werk aan het Spoel
Culemborg
16:00
dB's
Utrecht
Baroeg
Rotterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
't Oude Pothuys
Utrecht
20:00
Rockz
Leidschendam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
Waagplein
Alkmaar
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trouw
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melodyline
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
't Bierhuys
Woerden
22:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Nieuwe Veste
Breda
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Helling
Utrecht
Studio K
Amsterdam
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
22:00
Hofman
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
17:30
Nieuwe Veste
Breda
Paard
Den Haag
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Club Move
Barneveld
De Toegift
Den Hoorn
19:00
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Veste
Breda
P60
Amstelveen
15:00
Nieuwe Veste
Breda
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Winston
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
18:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Patronaat
Haarlem
19:30
De Bosuil
Weert
Mezz
Breda
20:30
Rotown
Rotterdam
22:00
Nieuwe Veste
Breda
22:00
Vera
Groningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
22:00
Xinix
Nieuwendijk
19:30
MC Theater
Amsterdam
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
P3
Purmerend
20:00
Nieuwe Veste
Breda
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
22:00
OT301
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
16:30
Concerto
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
21:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Caserne Fonck
Liège
22:30
Vera
Groningen
20:30
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
23:45
EKKO
Utrecht
20:00
Estrado
Harderwijk
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Brigant
Arnhem
21:30
Little Devil
Tilburg
20:30
P60
Amstelveen
21:00
Studio 21
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
21:30
Hedon
Zwolle
De Flux
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
zondag 31 augustus 2014
15:00
Anima Mundi
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
15:30
Big Devil blues
Little Devil, Tilburg
Douwe Bob
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:00
Frederic & de Katoenvelden
Werk aan het Spoel, Culemborg
16:00
Hannah Rickard and the Relatives
dB's, Utrecht
Hell on earth tour: Shadows Fall / Unearth
Baroeg, Rotterdam
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriter
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
Lonesound
Concerto, Amsterdam
15:00
Mo Jones Big Band
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Oliver Alexander
't Oude Pothuys, Utrecht
20:00
Skreamer
Rockz, Leidschendam
20:00
Sunday Night Jazz met Jamie Peet & Friends
De Badcuyp, Amsterdam
16:00
Waagplain Live - Bob en de Blueband / Trots
Waagplein, Alkmaar
dinsdag 02 september 2014
20:30
Jacob Christoffersen Trio + Sinne Eeg
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mykki Blanco
Trouw, Amsterdam
20:00
Spock's Beard
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Vancouver Sleep Clinic
Paradiso, Amsterdam
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Melodyline, Amsterdam
woensdag 03 september 2014
20:00
BIRD presents Jesse Boykins III
BIRD, Rotterdam
20:30
Comedy Inc.
't Bierhuys, Woerden
22:00
Corrie En De Grote Brokken / Marc O’Reilly / Rusty Roots / The Ob6sion
Sugar Factory, Amsterdam
Earth, Wind & Fire Experience
Paradiso, Amsterdam
20:30
Emil De Waal
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gregory Page
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Machine Man
Nieuwe Veste, Breda
20:00
Nairobi Golf Kid
Burgerweeshuis, Deventer
Pallbearer / YOB
De Helling, Utrecht
Sväva
Studio K, Amsterdam
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
21:00
Woods
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 04 september 2014
22:00
Angelo Boltini
Hofman, Utrecht
Ásgeir
Paradiso, Amsterdam
22:00
Bird Courage
Paradiso, Amsterdam
Buffalo Tom
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
17:30
Call me Keet / Justin Samgar / Wibo Kosters
Nieuwe Veste, Breda
Charles Bradley
Paard, Den Haag
20:30
Club Exchange Hamburg: Fuck Art Let’s Dance + Pool + DJ.Tanz.Indie.Nac
Simplon, Groningen
20:30
Comedy Inc.
Club Move, Barneveld
Comedy Kitchen - Fresh Meat
De Toegift, Den Hoorn
19:00
Cryptopsy / Disgorge / Jungle Rot
Paard, Den Haag
20:00
Daan Taks / Dood aan de Powezie / Phil Von
Nieuwe Veste, Breda
De Dijk
P60, Amstelveen
15:00
Dean Bowen / Martin Beversluis / Tessa de Swart
Nieuwe Veste, Breda
20:00
Dudley Taft
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Earth, Wind & Fire Experience
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Het Gelders Orkest / Wende Snijders
Doornroosje, Nijmegen
20:30
IKI + KutiMangoes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Incognito
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jong muzikaal talent met Home Grown in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Like Torches
Winston, Amsterdam
16:00
Luke Sital-Singh
Concerto, Amsterdam
18:00
Marc O’Reilly
Concerto, Amsterdam
20:00
Music Jam
Duycker, Hoofddorp
20:30
Prestcold Molly / Thin Pillow
Paard, Den Haag
22:00
Reverend Shine Snake Oil Co
Patronaat, Haarlem
19:30
Spock's Beard
De Bosuil, Weert
Tim Akkerman
Mezz, Breda
20:30
Vaudou Game
Rotown, Rotterdam
22:00
Von Magnet
Nieuwe Veste, Breda
22:00
Woods
Vera, Groningen
vrijdag 05 september 2014
21:00
Appleton plays the Beatles
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Bone Man & Burn pilot
Oefenbunker, Landgraaf
22:00
Bounds of Modesty
Xinix, Nieuwendijk
19:30
Brushy One String
MC Theater, Amsterdam
20:00
Carel Kraayenhof / Lavinia Meijer
Edesche Concertzaal, Ede
Charles Bradley
Patronaat, Haarlem
20:30
Danish Delight
De Oosterpoort, Groningen
De Dijk
P3, Purmerend
20:00
Draugur / Ethraid Engrin / Laster / Yaotzin
Nieuwe Veste, Breda
20:30
El Camaro
Hall Of Fame, Tilburg
22:00
Filtercutter / H-SIK / Moresounds / Vette Mette
OT301, Amsterdam
Fortunate Sons
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Gene Hoffmann + Tripeo
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Hail To The Chief (EP-Presentatie)
Mezz, Breda
Hamilton Loomis
Metropool, Hengelo
16:30
Hermine Deurloo
Concerto, Amsterdam
20:30
Het Gelders Orkest / Wende Snijders
Doornroosje, Nijmegen
20:00
I am Giant
dB's, Utrecht
21:30
Irrational Library: Gitaarlam met Dr. Joe / Twin Shades / Dr. Joe
Patronaat, Haarlem
21:00
Jan Rijbroek Band
Patronaat, Haarlem
21:00
Kicks! 'n Fresku
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Liam Finn
Bitterzoet, Amsterdam
Metropool Open Air - Bløf
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Het Veur Theater, Leidschendam
Pay No Respect / Shadows Fall / The Acacia Strain / Unearth / War Of A
Caserne Fonck, Liège
22:30
Punk Rock Heavy Metal Karaoke Band
Vera, Groningen
20:30
Red Bull Soundclash
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Redhead Days Kick-Off Party met o.a. The Lost Chords + DJ Jornt
Mezz, Breda
23:45
Reverend Shine Snake Oil Co
EKKO, Utrecht
20:00
Rita's Knalfuif presenteert: Slow Jeff & the Tears
Estrado, Harderwijk
20:15
Slobberbone
De Helling, Utrecht
20:00
Smoking Alaska
Brigant, Arnhem
21:30
Soliton / The Eliminati
Little Devil, Tilburg
20:30
The Aristocrats
P60, Amstelveen
21:00
The Blues Brothers
Studio 21, Hilversum
20:00
The Original Blues Brothers Band
Vorstin, Hilversum
21:30
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
Tim Akkerman
De Flux, Zaandam
20:15
Tribute Marc Vander Rasieren
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen