Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Diligentia
Den Haag
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
18:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
NiXenMeer
Enschede
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Vera
Groningen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Veste
Delft
20:30
Westerunie
Amsterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Vk*
Brussel
20:30
Fiji
Amersfoort
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Mezz
Breda
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Simplon
Groningen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Taverne
Bergen
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Rietveld Theater
Delft
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Patronaat
Haarlem
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Oosterpoort
Groningen
22:00
V11
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
BIRD
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Edam
Rotown
Rotterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Duif
Amsterdam
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Bosuil
Weert
woensdag 06 mei 2015
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tito & Tarantula
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
The Beat
Luxor Live, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Diligentia, Den Haag
22:00
Rebekka Ling
BIRD, Rotterdam
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Miss Montreal
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
18:00
Melechesh + Keep of Kalessin + Tribulation + Embryo
Willemeen, Arnhem
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lieneke le Roux, Pamela Teves e.a | Powervrouwen 2, een revue van nu
Meervaart, Amsterdam
21:30
Klatwerk3 / Raphael Wressnig / Sabrina Starke
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater De Omval, Diemen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Guy Forsyth
NiXenMeer, Enschede
19:30
FrnkIero AndThe Cellabration
Melkweg, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Fischer-Z Solo
Hedon, Zwolle
21:00
Dignan Porch + Brett Newski
Vera, Groningen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Danny De Munk
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Veste, Delft
20:30
Braids
Westerunie, Amsterdam
20:30
Bernard Fanning
Amstelkerk, Amsterdam
And So I Watch You From Afar
Vk*, Brussel
20:30
Afke Teunen / Clive Emanuelson / Johan van Gulik / Kevin van Kalkeren
Fiji, Amersfoort
donderdag 07 mei 2015
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Voor De Prijzen en De Roem
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Villagers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Uncle Jimmy
Hedon, Zwolle
21:00
Ultimate Eagles
Hedon, Zwolle
20:30
Tito & Tarantula
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Zaantheater, Zaandam
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:30
Theatertour 2015
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
The Posies
Nijdrop, Opwijk
20:00
The Beat
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Sunday Sun
Mezz, Breda
21:00
Rory Block
Vorstin, Hilversum
21:00
Rootsriders
Simplon, Groningen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Diligentia, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ozric Tentacles
Luxor Live, Arnhem
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:15
Mop Mop
Paradiso, Amsterdam
20:30
Michael Prins
Tolhuistuin, Amsterdam
Marjolijn van Kooten - In principe wel
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Leo Sienot / Mikky Zomerdijk / Tom Krikke
Taverne, Bergen
20:30
Lau
RASA, Utrecht
20:00
Landmark 105
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Joy Division Undercover
P60, Amstelveen
20:00
Jonathan Jeremiah + support
Paradiso, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Rietveld Theater, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
J.P. Harris & The Tough Choices
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Iguana Death Cult / Lunar Leshy & The Zamphire
Paard, Den Haag
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Heritage Blues Orchestra
Paard, Den Haag
20:00
Her Bright Skies
Winston, Amsterdam
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Orpheus, Apeldoorn
Fischer-Z
Patronaat, Haarlem
20:15
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Eendracht Festival presents Day Fly & Brandwerk
BIRD, Rotterdam
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Douwe Bob
De Oosterpoort, Groningen
22:00
De Skaggerz
V11, Rotterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Dave Mackay Group
Luxor Live, Arnhem
20:15
Danny De Munk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
Daimy Lotus
Altstadt, Eindhoven
20:00
Chantal Acda / King Dalton / Shun Club
De Brakke Grond, Amsterdam
Catfish and the Bottlemen
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Black Milk Hosted By Keep It Movin'
BIRD, Rotterdam
Apocalyptica
Melkweg, Amsterdam
20:00
Anne Soldaat
De Harmonie, Edam
And So I Watch You From Afar // support: Mylets
Rotown, Rotterdam
19:30
Alumna
Paradiso, Amsterdam
Alamo Race Track
Mezz, Breda
vrijdag 08 mei 2015
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Villagers
De Duif, Amsterdam
20:00
Vetschiller / Zinkzand
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert