Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Baroeg
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Roepaen
Ottersum
21:30
De Zwerver
Oostende
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Gebäude 9
Keulen
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Vorstin
Hilversum
C.C. De Steenoven
Herzele
19:30
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Estrado
Harderwijk
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Podium onder de toren
Grootschermer
20:30
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Trefpunt
Gent
23:00
Atak
Enschede
Wilminktheater
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
PopEi
Eindhoven
The Jack
Eindhoven
Theater `t Spieker
Eibergen
21:00
N9
Eeklo
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Walhalla
Deventer
09:00
O.J.C. De Roos
Deurne
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Sound Dog
Breda
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Taverne
Bergen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Dillewijn
Ankeveen
22:00
Panama
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
De School
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
NedPhO-Koepel
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zaterdag 23 april 2016
Steak Number Eight + Hangman's Chair + Simón + An Evening With Knives
Baroeg, Rotterdam
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
The Etta James Experience
Roepaen, Ottersum
21:30
Dr. Dog
De Zwerver, Oostende
23:00
Randomer / Surgeon
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Andries Tunru / De Blonde Jongens en Tim / Kasper van der Laan / Nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Peter Pan Speedrock
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
From USA & Friends - Muziektheatershow 'Touch me again'
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Kommil Foo - Schoft
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Sophia
Muziekgieterij, Maastricht
Lebbis - De Paardenpoetser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Swing Lo’, Songs By Suzy & The Book Club (US)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Boudewijn de Groot
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Def P
Gebr. De Nobel, Leiden
22:30
The Tightropes
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Techno State
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Het Requiem van Mozart - Noord Nederlands Orkest
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Harry Sacksioni
Neushoorn, Leeuwarden
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
JP & The Seeger Session Band
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Joy Division Undercover
Manifesto, Hoorn
21:00
Orquesta Buena Vista Social Club
Vorstin, Hilversum
Stef Bos
C.C. De Steenoven, Herzele
19:30
Pink Floyd Project
Metropool, Hengelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Bewilder
Cacaofabriek, Helmond
Fling - A sunny day in the rain
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Funeral Dress / Gino's Eyeball
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Joep Pelt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Gare Du Nord
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Pink Floyd Sound
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
13STEPS / Extremities / Infantry
Estrado, Harderwijk
19:30
Bob MacLaren / Reinier Meijer / Tanja Seehofer / Victor Luis van Es
Lichtfabriek, Haarlem
De Kraaien
Patronaat, Haarlem
LOUIS! - What a Wonderful World
Podium onder de toren, Grootschermer
20:30
MakeBelieve - Farwell Festival
Vera, Groningen
20:30
Eerie Wanda
Simplon, Groningen
20:00
Racoon
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lets rock 4 Alpe d'Huzes
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Marutyri
Trefpunt, Gent
23:00
Smaakmakers
Atak, Enschede
Angela Groothuizen - IKIGAI
Wilminktheater, Enschede
21:00
Max Meser
Altstadt, Eindhoven
20:15
Stevie Ann
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Beyond God / Heonia / Nephylim / RAMPART / Shadowrise
PopEi, Eindhoven
Shagging Ponies
The Jack, Eindhoven
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater `t Spieker, Eibergen
21:00
Birds of Chicago
N9, Eeklo
21:00
Iguana Death Cult / The Black Cult
Bibelot, Dordrecht
21:00
De Houdini's ft Anton Goudsmit: How blue's the blues?
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tom Vanstiphout
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Haiko Fertig / Jelmer Smink / Remy Koopman
Walhalla, Deventer
09:00
Dada's Troost / De zondagamateurs
O.J.C. De Roos, Deurne
20:30
40UP
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Cameretten Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag
Kirsten van Teijn - Heilloos
Gashouder, Dedemsvaart
De Partizanen - De Partizanen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Daniel Lohues
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Roots Revolution feat. Macka B & The Roots Ragga Band
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Mark Foggo's Skasters
Sound Dog, Breda
21:00
ABBA (tribute)
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
WoodTstock
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Maurice van Hoek
Taverne, Bergen
20:00
DASH!
PlusEtage, Baarle-Nassau
Michael Prins
Musis, Arnhem
Guus Meeuwis - Morgen
Orpheus, Apeldoorn
Comedy Kitchen
De Dillewijn, Ankeveen
22:00
Brothers in the Booth / Des Santos / Flo Phielix & Jeff Smink / Groove
Panama, Amsterdam
22:00
Mitski
Paradiso, Amsterdam
22:00
Death Hawks
Paradiso, Amsterdam
21:00
Poogie Bell Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - Niet verder vertellen
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Hiele / Nosedrip / Ssaliva
De School, Amsterdam
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Tom Odell
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Harmonieorkest Groot Excelsior
NedPhO-Koepel, Amsterdam
20:00
Celine Cairo
Meervaart, Amsterdam
20:00
MHD
Melkweg, Amsterdam
20:00
Poison Idea
Melkweg, Amsterdam
Mariah Carey - Sweet Sweet Fantasy tour
Ziggo Dome, Amsterdam
Feuerengel
Melkweg, Amsterdam
The Vamps
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Birdy
Paradiso, Amsterdam
16:00
De Nederlandse Bachvereniging
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta
Concertgebouw, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta
Concertgebouw, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam