Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Walhalla
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Lux
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
Café de Herberg
Ommen
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
C.C. De Brouckere
Torhout
De Warande
Turnhout
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stathe
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Nederland Drie
Wateringen
19:30
De Flux
Zaandam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
20:30
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
P60
Amstelveen
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:45
Mezz
Breda
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vrijdag 29 april 2016
20:00
De Dood / Jeremiah
Walhalla, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniel Lohues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Undercover (Rolling Stones tribute band), support act Roadside Romeo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
20:30
The Legendary Shack Shakers + Heavy Trash
Effenaar, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:00
Rocket 75
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Peter Pan Speedrock + Wolftone
Vera, Groningen
Wolfmother
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Southern Culture On The Skids
Patronaat, Haarlem
20:15
Yentl & de Boer
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Sunday Sun
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Jan Akkerman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Venice
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Deadly Alliance / Desolate Fields / The Shiva Hypothesis
Metropool, Hengelo
20:30
Rootsriders Bob Marley
Metropool, Hengelo
The Doors in Concert - Celebration
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Circle Percussion - Bang! That Drum
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Birds of Chicago
In The Woods, Lage Vuursche
20:00
Gare Du Nord
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Motorpsycho
Het Depot, Leuven
20:00
Ura
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:15
VanVelzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
23:00
DJ Mass / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Mothership / Wo Fat
Merleyn, Nijmegen
20:30
Laura Gibson
Lux, Nijmegen
20:15
Allen Stone
Doornroosje, Nijmegen
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
An Evening With Knives
Café de Herberg, Ommen
20:30
Con-Fusion
Groene Engel, Oss
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Dok6, Panningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
80's + More presents: Joy Division Undercover
Baroeg, Rotterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Annabel, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Viscera///
Little Devil, Tilburg
21:00
The Cavern
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Brigitte Kaandorp & Metropole Orkest - Metropole volgens Kaandorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Phil Campbell's All Starr Band
013, Tilburg
Stef Bos
C.C. De Brouckere, Torhout
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
23:00
DJ Jazzy Jeff / Dj Leroy Rey / Soulclap
TivoliVredenburg, Utrecht
Alcuna Wilds
Stathe, Utrecht
20:30
Phil Cook & The Guitar Heels
EKKO, Utrecht
20:15
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
21:00
Tokoloko: Laura Palmer + The Minor Details
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
'Drie' Open Mic (singer-songwriter)
Nederland Drie, Wateringen
19:30
Popschool De Flux Presentatie
De Flux, Zaandam
20:15
Stevie Ann
De Poorterij, Zaltbommel
Damian Wilson Band
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Eliades Ochoa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Hedon, Zwolle
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 30 april 2016
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stef Bos
C.C. De Werf, Aalst
20:30
Lucky Fonz III
Victorie, Alkmaar
17:00
Uncle Harry's Punch
Café de Pilaren, Alkmaar
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Flint, Amersfoort
19:30
Emergenza
P60, Amstelveen
Akwasi / TenTemPiés
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Larry Coryell & Martien Oster - Special Guest: Eric Vaarzon Morel
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Fumaça Preta
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Most Wanted - The Final Showcase
Melkweg, Amsterdam
Mala Vita / The Great Communicators / My Baby / Shaky Graves / Pretty
Paradiso, Amsterdam
20:00
The End Men + The Shady Greys + Robbing Banks
Cinetol, Amsterdam
Racoon
Heineken Music Hall, Amsterdam
Logic
Melkweg, Amsterdam
16:00
Bells of Youth
Concerto, Amsterdam
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
Melanie Martinez
Trix, Antwerpen
20:15
Jenny Arean & Marijn Brouwers
Beauforthuis, Austerlitz
Nathalie Baartman - Louter
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Giant Tiger Hooch
Taverne, Bergen
21:00
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Vonder & Bloom
De Maagd, Bergen op Zoom
19:45
Thrashbangers: Apophys + Sisters Of Suffocation + Plague
Mezz, Breda
20:00
Kendji Girac
Vorst Nationaal, Brussel
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel