Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater De Omval
Diemen
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
P3
Purmerend
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Rietveld Theater
Delft
Heineken Music Hall
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Victorie
Alkmaar
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Podium 't Beest
Goes
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Korzo
Den Haag
20:30
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Corneel
Lelystad
Mezz
Breda
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
De Peppel
Zeist
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
Rotown
Rotterdam
21:30
Luxor Live
Arnhem
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
21:30
CHV Noordkade
Veghel
21:30
Vera
Groningen
21:30
Merv's
Alkmaar
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Rock Pub Time-Out
Roosendaal
23:00
De Flux
Zaandam
23:00
Hedon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Waalse Kerk
Haarlem
zaterdag 09 mei 2015
20:00
Def Americans
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
MakeBelieve
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Anuar - Integer
Posttheater, Arnhem
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Theater De Omval, Diemen
Nick Cave
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Speeldoos, Vught
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater De Tuin, Leusden
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Flint, Amersfoort
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Werftheater, Utrecht
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:00
Jonathan Jeremiah
Paard, Den Haag
20:00
Joy Division Undercover
Bibelot, Dordrecht
20:00
Edwin Evers Band theatershow
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Fischer-Z & One Clueless Friend
P3, Purmerend
And So I Watch You From Afar
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Boo Boo Davis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Benjamin Clementine
Botanique, Brussel
20:00
Anne Soldaat
Rietveld Theater, Delft
J. Cole
Heineken Music Hall, Amsterdam
Patrick Watson
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Ozric Tentacles
Victorie, Alkmaar
The Common Linnets
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Lumberjack + support
Musicon, Den Haag
20:00
My Baby
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Irie vibes! Conquering Lion + Pacha Mama Soundsystem
Groene Engel, Oss
20:00
Jazznight : Philipp Bramswig / Stefan Schmid Quartet
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Lizz Wright
Vorstin, Hilversum
20:00
Golden Earring
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Marlon Kicken
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Musis, Arnhem
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Cameretten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater aan de Schie, Schiedam
Douwe Bob
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Het Wennekerpand, Schiedam
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
Nits - NITS?
De Oosterpoort, Groningen
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Theatertour 2015
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Voor De Prijzen en De Roem
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Murth Mossel | Louter Liefde (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniel Norgren
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Alpha Blondy & The Solar System
TivoliVredenburg, Utrecht
Intergalactic Lovers
Podium 't Beest, Goes
20:30
Janne Schra / Jeroen Kant / Lucas Hamming / Marien Dorleijn / The Bony
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
El Café del Rincón
Korzo, Den Haag
20:30
Tourist
C.C. Het Poorthuis, Peer
20:30
2Famous
Patronaat, Haarlem
20:30
Incubated - Douglas Dare
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Charlie Winston
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
The Veldman Brothers + T99 + Sinnerboy
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Splendid
Corneel, Lelystad
The Silverfaces
Mezz, Breda
21:00
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
21:00
Apehanger / Red Devil / Black Michelin
Altstadt, Eindhoven
Danny Vera
De Peppel, Zeist
21:00
40UP
Effenaar, Eindhoven
21:00
Gingerpig
Little Devil, Tilburg
21:00
House of Cosy Cushions
EKKO, Utrecht
21:00
Andalus Voices presents: Tiempos Nuevos
Grounds, Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club *3 jaar
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Gery Mendes / Justin Samgar / Pink Oculus / Poetry Circle Nowhere
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Hans Dulfer
Vorstin, Hilversum
Sophie Hunger
Rotown, Rotterdam
21:30
Hopla!
Luxor Live, Arnhem
21:30
Variety
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
21:30
De Sluwe Vos / Ricket / Ringbaan
CHV Noordkade, Veghel
21:30
O-Bat - LP Presentatie
Vera, Groningen
21:30
Greedy Monster
Merv's, Alkmaar
22:00
Sunday Sun
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Suono Culture: Ramon Tapia
Effenaar, Eindhoven
22:00
Causes
Merleyn, Nijmegen
22:00
Ed & the Gators
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Rebelstar
De Fles, Spijkenisse
22:00
Dj Stingray / Makx / Vessel
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Sweet Bourbon
Rock Pub Time-Out, Roosendaal
23:00
90'S NOW
De Flux, Zaandam
23:00
Breakbaar
Hedon, Zwolle
zondag 10 mei 2015
Teus Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Adrian Crowley
Waalse Kerk, Haarlem