Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Mezz
Breda
20:00
De Harmonie
Edam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rotown
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Paard
Den Haag
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
RASA
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Mezz
Breda
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Taverne
Bergen
22:00
V11
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Poppodium Romein
Leeuwarden
De Roode Bioscoop
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Openluchttheater Hertme
Hertme
19:00
Hall Of Fame
Tilburg
19:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Rockcafé Jinx
Zaandam
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Patronaat
Haarlem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Luxor Live
Arnhem
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Statenzaal
Zwolle
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
RASA
Utrecht
20:00
ACU
Utrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:15
De Helling
Utrecht
donderdag 07 mei 2015
Alamo Race Track
Mezz, Breda
20:00
Anne Soldaat
De Harmonie, Edam
20:00
Heritage Blues Orchestra
Paard, Den Haag
20:00
Chantal Acda / King Dalton / Shun Club
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Landmark 105
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Her Bright Skies
Winston, Amsterdam
20:00
Uncle Jimmy
Hedon, Zwolle
20:00
The Beat
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Zaantheater, Zaandam
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Villagers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Danny De Munk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Theatertour 2015
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Schouwburg de Lawei, Drachten
And So I Watch You From Afar // support: Mylets
Rotown, Rotterdam
20:30
Michael Prins
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ozric Tentacles
Luxor Live, Arnhem
20:30
Iguana Death Cult / Lunar Leshy & The Zamphire
Paard, Den Haag
20:30
Black Milk Hosted By Keep It Movin'
BIRD, Rotterdam
20:30
Tito & Tarantula
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Lau
RASA, Utrecht
Catfish and the Bottlemen
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Ultimate Eagles
Hedon, Zwolle
21:00
Sunday Sun
Mezz, Breda
21:00
Rootsriders
Simplon, Groningen
21:00
J.P. Harris & The Tough Choices
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Daimy Lotus
Altstadt, Eindhoven
21:00
Rory Block
Vorstin, Hilversum
21:00
Dave Mackay Group
Luxor Live, Arnhem
21:00
Leo Sienot / Mikky Zomerdijk / Tom Krikke
Taverne, Bergen
22:00
De Skaggerz
V11, Rotterdam
22:00
Eendracht Festival presents Day Fly & Brandwerk
BIRD, Rotterdam
22:15
Mop Mop
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 08 mei 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ozric Tentacles
Poppodium Romein, Leeuwarden
Adrian Crowley
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Buitenstaanders
De Poorterij, Zaltbommel
Golden Earring
Openluchttheater Hertme, Hertme
19:00
Angstgegner / Pig Teeth / Sex Drive
Hall Of Fame, Tilburg
19:30
Arcturus / Vulture Industries
Gigant, Apeldoorn
20:00
Rory Block
Groene Engel, Oss
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Theater Sneek, Sneek
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nits - NITS?
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Douwe Bob
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Note To Amy
Rockcafé Jinx, Zaandam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater De Veste, Delft
20:00
Joy Division Undercover: Closer to Curtis
Victorie, Alkmaar
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Werftheater, Utrecht
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
The Beat
P60, Amstelveen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Zaantheater, Zaandam
20:00
Stream of Passion
Boerderij, Zoetermeer
Sophie Hunger
Patronaat, Haarlem
20:00
Anthony Joseph / Mop Mop
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Rootsriders Bob Marley
Luxor Live, Arnhem
Jodymoon
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
FS Green / Vieze Vedi
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Total Chaos
Magasin 4, Brussel
20:00
Anne Soldaat
Statenzaal, Zwolle
20:00
Friends of the Family
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Patrick Watson
Melkweg, Amsterdam
20:00
Regina Albrink & Klaas Hofstra - Klassieke muziek; Chopin
Vorstin, Hilversum
20:00
Mars Red Sky
Little Devil, Tilburg
20:00
Joe madman & The Sidewalkers
Paard, Den Haag
20:00
Son Lux
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Vetschiller / Zinkzand
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
bassekou Kouyate / Ngoni Ba
RASA, Utrecht
20:00
Shade of Hatred
ACU, Utrecht
20:15
Theatertour 2015
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Nathalie Baartman - Louter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
De Meerpaal, Dronten
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:15
Destine
De Helling, Utrecht