Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Simplon
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Statenzaal
Zwolle
21:30
Stathe
Utrecht
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Altstadt
Eindhoven
Americahal
Apeldoorn
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
18:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
21:30
CHV Noordkade
Veghel
13:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Djoelen
Oud-Turnhout
22:00
De Fles
Spijkenisse
23:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Peppel
Zeist
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
De Speeldoos
Vught
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
EKKO
Utrecht
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Groene Engel
Oss
21:00
Grounds
Rotterdam
23:00
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Korzo
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:30
Merv's
Alkmaar
Mezz
Breda
20:00
Musicon
Den Haag
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
vrijdag 08 mei 2015
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Carte Blanche
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Het Park, Hoorn
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
The Interrupters
Simplon, Groningen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Anne Soldaat
Statenzaal, Zwolle
21:30
The Doots
Stathe, Utrecht
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater De Veste, Delft
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Theatertour 2015
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Theater Sneek, Sneek
20:15
Nathalie Baartman - Louter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater Walhalla, Rotterdam
Jodymoon
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jonathan Jeremiah
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Joy Division Undercover: Closer to Curtis
Victorie, Alkmaar
20:00
Regina Albrink & Klaas Hofstra - Klassieke muziek; Chopin
Vorstin, Hilversum
20:00
Vetschiller / Zinkzand
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Werftheater, Utrecht
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Challenger Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 09 mei 2015
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Apehanger / Red Devil / Black Michelin
Altstadt, Eindhoven
Racoon
Americahal, Apeldoorn
19:00
Arcturus
Baroeg, Rotterdam
20:00
Joy Division Undercover
Bibelot, Dordrecht
21:00
Charlie Winston
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Ed & the Gators
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Benjamin Clementine
Botanique, Brussel
And So I Watch You From Afar
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Tourist
C.C. Het Poorthuis, Peer
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
18:00
Double Veterans / Tin Fingers / Yawns
Cactus Muziekcentrum, Brugge
17:00
General Electrick
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Jazznight : Philipp Bramswig / Stefan Schmid Quartet
Cafe D’n Ingel, Thorn
21:30
De Sluwe Vos / Ricket / Ringbaan
CHV Noordkade, Veghel
13:00
Michael Prins
Concerto, Amsterdam
21:00
Splendid
Corneel, Lelystad
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Djoelen, Oud-Turnhout
22:00
Rebelstar
De Fles, Spijkenisse
23:00
90'S NOW
De Flux, Zaandam
20:00
Edwin Evers Band theatershow
De Meenthe, Steenwijk
Nits - NITS?
De Oosterpoort, Groningen
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
Danny Vera
De Peppel, Zeist
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Poorterij, Zaltbommel
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Speeldoos, Vught
22:00
Dj Stingray / Makx / Vessel
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Boo Boo Davis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Suono Culture: Ramon Tapia
Effenaar, Eindhoven
21:00
40UP
Effenaar, Eindhoven
21:00
House of Cosy Cushions
EKKO, Utrecht
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Flint, Amersfoort
20:30
Janne Schra / Jeroen Kant / Lucas Hamming / Marien Dorleijn / The Bony
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Irie vibes! Conquering Lion + Pacha Mama Soundsystem
Groene Engel, Oss
21:00
Andalus Voices presents: Tiempos Nuevos
Grounds, Rotterdam
23:00
Breakbaar
Hedon, Zwolle
J. Cole
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
The Veldman Brothers + T99 + Sinnerboy
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Cameretten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nick Cave
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
El Café del Rincón
Korzo, Den Haag
Daniël Arends - Carte Blanche
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Gingerpig
Little Devil, Tilburg
21:30
Hopla!
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
20:30
Murth Mossel | Louter Liefde (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
19:00
Alkinoos Ioannidis
Melkweg, Amsterdam
22:00
Causes
Merleyn, Nijmegen
21:30
Greedy Monster
Merv's, Alkmaar
The Silverfaces
Mezz, Breda
20:00
Lumberjack + support
Musicon, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Musis, Arnhem
20:15
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Patrick Watson
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Golden Earring
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
North Sea Jazz Club *3 jaar
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
MakeBelieve
Oefenbunker, Landgraaf