Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
RASA
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Rockcafé Jinx
Zaandam
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Werftheater
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Groene Engel
Oss
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
ACU
Utrecht
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
P60
Amstelveen
21:30
Stathe
Utrecht
Simplon
Groningen
21:00
P3
Purmerend
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Magasin 4
Brussel
De Bosuil
Weert
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
De Duif
Amsterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
De Flux
Zaandam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Posttheater
Arnhem
21:00
Altstadt
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Botanique
Brussel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
23:00
Hedon
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Tolhuistuin
Amsterdam
De Peppel
Zeist
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:30
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Korzo
Den Haag
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Speeldoos
Vught
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
P3
Purmerend
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
Merv's
Alkmaar
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Agora Theater Druten
Druten
21:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium 't Beest
Goes
20:00
Groene Engel
Oss
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
vrijdag 08 mei 2015
20:30
Namgyal Lhamo
RASA, Utrecht
20:15
Nathalie Baartman - Louter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Nits - NITS?
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Note To Amy
Rockcafé Jinx, Zaandam
Ozric Tentacles
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Werftheater, Utrecht
Patrick Watson
Melkweg, Amsterdam
20:00
Regina Albrink & Klaas Hofstra - Klassieke muziek; Chopin
Vorstin, Hilversum
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Theater De Veste, Delft
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rootsriders Bob Marley
Luxor Live, Arnhem
20:00
Rory Block
Groene Engel, Oss
21:00
Ross Daly & Kelly Thoma
Grounds, Rotterdam
20:00
Shade of Hatred
ACU, Utrecht
20:00
Son Lux
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Sophie Hunger
Patronaat, Haarlem
Splendid
Rotown, Rotterdam
20:00
Stream of Passion
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Beat
P60, Amstelveen
21:30
The Doots
Stathe, Utrecht
The Interrupters
Simplon, Groningen
21:00
The Metallica's, Guns n'Roses Tribute & Tribute to Red Hot Chili Pep
P3, Purmerend
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Theater Sneek, Sneek
20:15
Theatertour 2015
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Zaantheater, Zaandam
20:30
Tito & Echovirus
Podium 't Beest, Goes
20:00
Total Chaos
Magasin 4, Brussel
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Vetschiller / Zinkzand
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Villagers
De Duif, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 09 mei 2015
20:30
2Famous
Patronaat, Haarlem
21:00
40UP
Effenaar, Eindhoven
23:00
90'S NOW
De Flux, Zaandam
19:00
Alkinoos Ioannidis
Melkweg, Amsterdam
20:30
Alpha Blondy & The Solar System
TivoliVredenburg, Utrecht
And So I Watch You From Afar
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Andalus Voices presents: Tiempos Nuevos
Grounds, Rotterdam
20:00
Anne Soldaat
Rietveld Theater, Delft
20:00
Anuar - Integer
Posttheater, Arnhem
21:00
Apehanger / Red Devil / Black Michelin
Altstadt, Eindhoven
19:00
Arcturus
Baroeg, Rotterdam
19:30
Armed Cloud + The Aurora Project + Support
Willemeen, Arnhem
20:00
Benjamin Clementine
Botanique, Brussel
20:00
Boo Boo Davis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg Het Park, Hoorn
23:00
Breakbaar
Hedon, Zwolle
Buitenstaanders
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Cameretten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
22:00
Causes
Merleyn, Nijmegen
21:00
Charlie Winston
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Carte Blanche
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniel Norgren
Tolhuistuin, Amsterdam
Danny Vera
De Peppel, Zeist
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:30
De Sluwe Vos / Ricket / Ringbaan
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Def Americans
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Dj Stingray / Makx / Vessel
Doornroosje, Nijmegen
18:00
Double Veterans / Tin Fingers / Yawns
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Douwe Bob
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Ed & the Gators
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Edwin Evers Band theatershow
De Meenthe, Steenwijk
20:30
El Café del Rincón
Korzo, Den Haag
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Speeldoos, Vught
20:15
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Fischer-Z & One Clueless Friend
P3, Purmerend
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Schouwburg de Lawei, Drachten
17:00
General Electrick
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Gery Mendes / Justin Samgar / Pink Oculus / Poetry Circle Nowhere
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Gingerpig
Little Devil, Tilburg
20:00
Golden Earring
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Greedy Monster
Merv's, Alkmaar
21:00
Hans Dulfer
Vorstin, Hilversum
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Flint, Amersfoort
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Agora Theater Druten, Druten
21:30
Hopla!
Luxor Live, Arnhem
21:00
House of Cosy Cushions
EKKO, Utrecht
20:30
Incubated - Douglas Dare
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Intergalactic Lovers
Podium 't Beest, Goes
20:00
Irie vibes! Conquering Lion + Pacha Mama Soundsystem
Groene Engel, Oss
J. Cole
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Janne Schra / Jeroen Kant / Lucas Hamming / Marien Dorleijn / The Bony
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jazznight : Philipp Bramswig / Stefan Schmid Quartet
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jonathan Jeremiah
Paard, Den Haag
20:00
Joy Division Undercover
Bibelot, Dordrecht
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Lizz Wright
Vorstin, Hilversum