Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Extase
Tilburg
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Q-bus
Leiden
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
De School
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
21:30
V11
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Zaantheater
Zaandam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Lux
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Mezz
Breda
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:45
Luxor Live
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Vera
Groningen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
Flint
Amersfoort
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
De Doelen
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
RASA
Utrecht
013
Tilburg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Nijdrop
Opwijk
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
013
Tilburg
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
Veluvine
Nunspeet
20:00
Paard
Den Haag
21:00
STECK
Delft
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Vera
Groningen
20:30
Paard
Den Haag
dinsdag 10 mei 2016
20:30
Magnum
Boerderij, Zoetermeer
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Infloyd
P60, Amstelveen
20:00
Iggy Pop / Josh Homme
Heineken Music Hall, Amsterdam
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Fumaça Preta
Extase, Tilburg
20:30
De Nederlandse Bachvereniging
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
David Ramirez
Q-bus, Leiden
20:30
Dan Sartain
Merleyn, Nijmegen
20:30
Beverly
De School, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Archie and the Bunkers
dB's, Utrecht
21:30
Aidan Knight
V11, Rotterdam
woensdag 11 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
Vallis Alps
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Melkweg, Amsterdam
20:30
Tolbar Jamsession
Cinetol, Amsterdam
20:00
The Elvis Concert 2016
Neushoorn, Leeuwarden
The Common Linnets
Martiniplaza, Groningen
20:15
The Analogues
De Maaspoort, Venlo
Stef Bos
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Zaantheater, Zaandam
20:00
Seth Bogart
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ronnie Spector
De Roma, Antwerpen
20:00
Rob Heron and the Tea Pad Orchestra
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Quantic
BIRD, Rotterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam
20:30
Noa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nick van Wyk / Sem Blom / Siberian Oxygen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Naomi Shelton and the Gospel Queens
Lux, Nijmegen
22:00
MXXWLL
Paradiso, Amsterdam
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Rotown, Rotterdam
20:00
Matthew and the Atlas
Altstadt, Eindhoven
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Luke-Winslow King + Mitch Rivers
Mezz, Breda
Luka Bloom
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Ludovico Einaudi
De Oosterpoort, Groningen
20:45
Lisa Ké EP Release
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Bussel, Oosterhout
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Kaytranada
TivoliVredenburg, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochen Otten
Munttheater, Weert
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Posttheater, Arnhem
Jack Garratt
Paradiso, Amsterdam
20:00
Iris Penning
Pand P, Eindhoven
20:00
Intouchables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Imam Baildi
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ian Siegal + Jimbo Mathus
Luxor Live, Arnhem
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Venray, Venray
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Fumaça Preta
Vera, Groningen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Flint, Amersfoort
20:00
Emmanuel Moire
Koninklijk Circus, Brussel
21:00
Eland Gray
Cul de Sac, Tilburg
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
De Doelen, Rotterdam
Daniel Lohues
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Claudia de Breij / Isri
RASA, Utrecht
Cannibal Corpse - Exclusieve Benelux show!
013, Tilburg
20:15
Boudewijn de Groot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Alex Agnew
Nijdrop, Opwijk
19:30
Aidan Knight
Paradiso, Amsterdam
donderdag 12 mei 2016
20:00
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
YOUNGVIPS 2016
Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
20:30
Vonder & Bloom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Schalm, Veldhoven
Uriah Heep
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
The Uprisers
Popcentrale, Dordrecht
20:00
The Skints
Patronaat, Haarlem
19:30
The Elvis Concert 2016
013, Tilburg
Stef Bos
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:30
Smib / Veldentaal
Patronaat, Haarlem
20:30
Roza Enflorese & Quatuor Alfama
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Roué Verveer - Op het laatste moment
Veluvine, Nunspeet
20:00
Rootsriders / Tribute2BobMarley
Paard, Den Haag
21:00
Plunck
STECK, Delft
20:30
philharmonie zuidnederland - Een overdonderende Midzomernachtsdroom
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nexo Shape
Volta, Amsterdam
20:30
New Cool Collective Big Band & Thierno Koite
LantarenVenster, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Naomi Shelton and the Gospel Queens
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Naked Song presents.. Aidan Knight + support
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
Monomyth
Vera, Groningen
20:30
Miles Celebration Tour
Paard, Den Haag