Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Theater De Kik
Elst
19:00
Rockhal
Esch zur Alzette
14:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
15:45
Patronaat
Haarlem
14:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Doornroosje
Nijmegen
17:00
De Zwerver
Oostende
Roodkapje
Rotterdam
13:00
Poppodium Volt
Sittard
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
19:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
dB's
Utrecht
15:00
Janskerk
Utrecht
15:00
van Beresteyn
Veendam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
13:00
CHV Noordkade
Veghel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Zappa
Antwerpen
19:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
11:00
Waalse Kerk Breda
Breda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
19:30
Kavka
Antwerpen
18:30
Trix
Antwerpen
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
zondag 02 februari 2020
15:00
Will Wayne
PopEi, Eindhoven
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater De Kik, Elst
19:00
Five Finger Death Punch
Rockhal, Esch zur Alzette
14:30
Gerard Cox - De grote grijze belofte
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Wolves In The Throne Room
Vera, Groningen
20:00
Daniel Norgren
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Popkoor Haarlem - 'London Glory'
Patronaat, Haarlem
15:45
Thin White Duke
Patronaat, Haarlem
14:30
Cool Dawn West Coast
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
20:00
LIVE: Streekvijver
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:00
Jazzclub Hengelo presenteert - The Bojangles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Fulcotheater, IJsselstein
11:00
Het jaar 250 na Beethoven - Floris Kortie & Vera Kooper
Theater Kerkrade, Kerkrade
14:30
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater de Kom, Nieuwegein
Devendra Banhart
Doornroosje, Nijmegen
17:00
Nahawa Doumbia
De Zwerver, Oostende
Kate Davis
Roodkapje, Rotterdam
13:00
Kunstbende
Poppodium Volt, Sittard
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
19:00
Athanasia (USA) + High Inquisitor Woe (B)
Little Devil, Tilburg
Steel Panther - Heavy Metal Rules Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Fay Claassen / Peter Beets Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Concert: Sound of the earth
dB's, Utrecht
15:00
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Janskerk, Utrecht
15:00
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
van Beresteyn, Veendam
15:00
Red House Blues Band
CHV Noordkade, Veghel
13:00
Bierkade Festival
CHV Noordkade, Veghel
maandag 03 februari 2020
Tino Martin
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Young M.A.
Tolhuistuin, Amsterdam
The Teskey Brothers
Paradiso, Amsterdam
Tate Mcrae
Paradiso, Amsterdam
The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniel Norgren
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jay Rock / Schoolboy Q
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Diligentia, Den Haag
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
20:45
VanWyck
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater Concordia, Enschede
20:00
JW Roy
Café de Cactus, Hengelo
20:15
Maarten Heijmans
Doornroosje, Nijmegen
FortaRock: Hammerfall + Battle Beast + Serious Black
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Diamanda La Berge Dramm / Sam Amidon
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 04 februari 2020
20:15
Diamanda Dramm & friends
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Vant
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Teskey Brothers
Paradiso, Amsterdam
The Felice Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tino Martin
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Kevin Devine
Paradiso, Amsterdam
19:00
Wale
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Menzingers
Zappa, Antwerpen
19:00
Steel Panther - Heavy Metal Rules Tour
Trix, Antwerpen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
TAGO - Korean Drum
Kennemer Theater, Beverwijk
11:00
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Waalse Kerk Breda, Breda
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Circus, Brussel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Franck Dubosc
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Diligentia, Den Haag
20:00
ROOTSRIDERS & FRIENDS: Marley 75
Paard, Den Haag
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parktheater, Eindhoven
20:30
Marcus King Band
Metropool Enschede, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Wilminktheater, Enschede
20:30
Young M.A.
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Sweet Mary Jane
Cafe Stiels, Haarlem
20:30
Nederlands Blazers Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kom, Nieuwegein
20:45
Gill Landry
Merleyn, Nijmegen
20:00
Opera Melancholica
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ruth Jacott
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Deutsche Ashram / Giant Drag
dB's, Utrecht
DragonForce
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Norgren
TivoliVredenburg, Utrecht
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Talib Kweli
Hedon, Zwolle
woensdag 05 februari 2020
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
O'G3NE
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Henk Poort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lebbis - De Ervaring - De Bovengrens II
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Talib Kweli
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Nederlands Blazers Ensemble - Beethoven 2
Paradiso, Amsterdam
19:30
Kane Brown
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Hu
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Boy & Bear
De Roma, Antwerpen
19:30
The Maine presents The Mirror
Kavka, Antwerpen
18:30
Hammerfall
Trix, Antwerpen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Marley75 door Rootsriders & Friends
Mezz, Breda
20:00
Supergrass
Ancienne Belgique (AB), Brussel