Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Musis
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
StudioGonz
Gouda
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Waterhole
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Venue
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Atak
Enschede
20:30
Bibelot
Dordrecht
Bitterzoet
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Capitole
Gent
Chassé Theater
Breda
20:30
Cinetol
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
De Bonte Wever
Assen
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Vinger
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
21:00
De Zwerver
Oostende
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Eglise Saint-Etienne
Waha
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Grand Theatre
Groningen
Hedon
Zwolle
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Innocent
Hengelo
20:30
Jazzpodium Waterweg
Schiedam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koorenhuis
Den Haag
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Nijdrop
Opwijk
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Nova Kiel
Antwerpen
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
19:30
P3
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
donderdag 19 mei 2016
19:30
Chipmunk
Melkweg, Amsterdam
19:30
G-Eazy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Black Milk
Mezz, Breda
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Musis, Arnhem
20:00
Hef
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Qeaux Qeaux Joans
Nieuwe Nor, Heerlen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Evil Oath / Grafjammer
P60, Amstelveen
20:30
Het Nederlands Kamerorkest
Paradiso, Amsterdam
20:30
Oldenosborn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Bells of Youth
Patronaat, Haarlem
20:00
Exclusieve pre-afstudeershow eerste lichting Metal Factory
PopEi, Eindhoven
20:00
Q-CafÉ Live: Slow Dancer + Marle Thomson
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
BOO SEEKA / Jack and the Weatherman
Simplon, Groningen
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Benjamin Clementine
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Blistered
StudioGonz, Gouda
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Day Out coverband
The Waterhole, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van Kooten
Theater Sneek, Sneek
20:30
Vonder & Bloom
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Khatia Buniatishvili
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Elenne May
Venue, Utrecht
22:00
Jambinai
Vera, Groningen
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 20 mei 2016
Delain
Atak, Enschede
20:30
HEF
Bibelot, Dordrecht
Bleached
Bitterzoet, Amsterdam
The Doors Alive
Burgerweeshuis, Deventer
Stef Bos
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Kasper van Kooten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stahlzeit
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Who's Pinski
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:30
Bells of Youth
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Stef Bos - Een Sprong In De Tijd
Capitole, Gent
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:30
Pique Nique Live
Cinetol, Amsterdam
17:00
Ronald Snijders
Concerto, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Wolves Dressed in Sheep
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Bökkers
De Bonte Wever, Assen
20:30
Sun Caged - Farewell Show
De Bosuil, Weert
20:30
Chris van der Ende / Huib van Roest / Nick Donders / Oscar Arnold / Pa
De Kargadoor, Utrecht
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
O’Hooley and Tidow met support Fred Piek
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Meerpaal, Dronten
20:15
Noord Nederlands Orkest
De Oosterpoort, Groningen
21:00
PLASTICZOOMS
De Vinger, Den Haag
20:15
Hidden Agenda
De Weijer, Boxmeer
21:00
Little Green Cars + support
De Zwerver, Oostende
Lenette van Dongen - Tegenwind
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Diligentia, Den Haag
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Smib / Veldentaal
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Shiverburn
Effenaar, Eindhoven
20:00
Trio Fernand Khnopff
Eglise Saint-Etienne, Waha
20:00
Nordic Delight Danish Night
EKKO, Utrecht
20:00
Hell's Basement
Fluor, Amersfoort
20:00
Stöma
Gebr. De Nobel, Leiden
Jungle By Night
Grand Theatre, Groningen
Joy Division Undercover
Hedon, Zwolle
20:00
Radiohead
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Pro-Pain
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Black Lung
Innocent, Hengelo
20:30
Alain Perez
Jazzpodium Waterweg, Schiedam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Qeaux Qeaux Joans
Koorenhuis, Den Haag
21:00
Leap Day + Picklelegaz
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Nick & Simon
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Vandale
Little Devil, Tilburg
21:00
Jodymoon + Belle of Louisville
Luxor Live, Arnhem
20:00
LV
Melkweg, Amsterdam
19:30
Migos
Melkweg, Amsterdam
Suuns
Melkweg, Amsterdam
21:00
Black Oak
Mezz, Breda
The Sore Losers (BE) + The Elementary Penguins
Mezz, Breda
20:15
Slagerij van Kampen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Cowboys Of The Sky [cd-presentatie]
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
Hauschka
Nijdrop, Opwijk
21:00
Brooklyn Funk Essentials
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Nova Kiel, Antwerpen
20:00
Typhoon
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
19:30
Collibus
P3, Purmerend
20:00
Jambinai
Paard, Den Haag