Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Grenswerk
Venlo
Grand Theatre
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Effenaar
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Duycker
Hoofddorp
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Splendor
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
BREStheater
Brielle
20:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Splendor
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rotown
Rotterdam
21:00
RASA
Utrecht
19:30
PopEi
Eindhoven
20:45
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
dinsdag 24 mei 2016
Hockey Dad
Merleyn, Nijmegen
Elias
Melkweg, Amsterdam
19:00
Freddie Gibbs
Melkweg, Amsterdam
20:15
Boudewijn de Groot
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
The Common Linnets
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Supersonic Blues / The Golden Grass / The Hazzah
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Jucifer + Toner Low + Throw Me In The Crater
Grenswerk, Venlo
Sarah Blasko
Grand Theatre, Groningen
Daniel Lohues
Goudse Schouwburg, Gouda
Paul Carrack
Effenaar, Eindhoven
19:30
Japan Attacks - Bridear
Dynamo, Eindhoven
19:30
Tuxedomoon
Duycker, Hoofddorp
21:00
Emil Landman / Jara Holdert / The Black Atlantic
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
De Maagd, Bergen op Zoom
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paul Collins Beat
dB's, Utrecht
Hans Zimmer
Ahoy, Rotterdam
woensdag 25 mei 2016
Il Divo
Ziggo Dome, Amsterdam
21:30
The Rumjacks
Vera, Groningen
21:00
Laura Stevenson
V11, Rotterdam
Panic At The Disco
Trix, Antwerpen
Band of Skulls
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Tuxedomoon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Herman van Veen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Eagulls
Sugar Factory, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bryan Adams
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Franky Rousseau Large Band
Splendor, Amsterdam
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Open Mike Eagle
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Psychic Tv / Ptv3 + Aikula
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Chef'Special
Patronaat, Haarlem
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Parktheater, Eindhoven
22:00
Space Echo
Paradiso, Amsterdam
20:30
Richard Bona
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Analogues
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Hardcore Woensdag
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Paul Carrack
Metropool, Hengelo
19:30
William Singe
Melkweg, Amsterdam
19:00
Al Bairre / December Streets / Shortstraw
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Janne Schra
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Klaas Prins / Oscar Arnold / Paul Westra / Pieter van Breevoort / Rick
Hofman, Utrecht
20:00
Black Sheep Wolfgang
Hedon, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jucifer
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Pro-Pain
De Helling, Utrecht
Daniel Lohues
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Palethe, Overpelt
20:00
Jeangu Macrooy
Burgerweeshuis, Deventer
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
BREStheater, Brielle
20:00
Celine Cairo
BIRD, Rotterdam
19:00
Anne Neuteboom / Guido Weijers / Jasper Smit / René van Meurs / Tom Mo
Annabel, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Agora Theater Druten, Druten
donderdag 26 mei 2016
21:00
JEFF ANGELL'S STATICLAND + THE SHADY GREYS
Winston, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
22:00
Downtown Boys
Vera, Groningen
20:00
Lavinia Meijer
Van Abbemuseum, Eindhoven
20:30
Miles! MILES Celebration Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
Herman van Veen
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater De Veste, Delft
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
The Common Linnets
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
20:00
Friars / Karawane / The Lumes
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Feecho Meets How Town
Splendor, Amsterdam
20:00
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
Spirit of 66, Verviers
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Max Meser
Rotown, Rotterdam
21:00
Kocani Orkestar
RASA, Utrecht
19:30
Oekraine Experience (benefiet concert)
PopEi, Eindhoven
20:45
Celine Cairo
Patronaat, Haarlem
Chef'Special
Patronaat, Haarlem
Lebbis - De Paardenpoetser
Parktheater, Eindhoven
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Naive Set
Paradiso, Amsterdam
20:00
Highasakite
Paradiso, Amsterdam
19:30
The House of Love
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Wonder Stuff
Paard, Den Haag
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Admiral Freebee + Michael Patrick Kelly
Mezz, Breda
22:00
Methyl Ethel
Merleyn, Nijmegen